رفتن به مطلب

آموزش نرم افزار msp

ارسال های توصیه شده

نه اون ساعتها رو فهمیدم من باید رو خودت فعالیتا کلیکمیکردم

اون فرض 5 شنبه تا 12 نمیشه دیگه مهندس...ببین وقتی تو detils میری ساعت روزای قبل که بین 8 تا 12 و 1 تا 5 هست خودش خودکار اونجا هم هست پاکم کنی ارور میده:whistle:

راستی یه چیز دیگه.... اون شمسی کردن تاریخا واسه 2010 هست؟:hanghead:

شرمنده دیر جواب دادم،اینترنتم قطع شد

شمسی ساز اره برای 2010 هم هست

برای تغییر تقویم من به مشکلی برنخوردم، مثلا شنبه تا چهار شنبه رو بگیر و 8تا12 و 1تا5 رو ساعت کاری انتخاب کن بعد برای پنج شنبه هم فقط 8تا12 رو وارد کن و جمعه رو هم تعطیل باید بشه

اگرم نشد ی تقویم جدید درست کن و اینکارها رو انجام بده

لینک به دیدگاه
شرمنده دیر جواب دادم،اینترنتم قطع شد

شمسی ساز اره برای 2010 هم هست

برای تغییر تقویم من به مشکلی برنخوردم، مثلا شنبه تا چهار شنبه رو بگیر و 8تا12 و 1تا5 رو ساعت کاری انتخاب کن بعد برای پنج شنبه هم فقط 8تا12 رو وارد کن و جمعه رو هم تعطیل باید بشه

اگرم نشد ی تقویم جدید درست کن و اینکارها رو انجام بده

واسه 5 شنبه رفتی تو exception و بعد detils بعد گزینه workint tim فعال کردی؟ حالا تو اون افتر و تو دو تا تایم میاداونا رو چجوری پاک میکنی ارور نده ؟

لینک به دیدگاه
واسه 5 شنبه رفتی تو exception و بعد detils بعد گزینه workint tim فعال کردی؟ حالا تو اون افتر و تو دو تا تایم میاداونا رو چجوری پاک میکنی ارور نده ؟

نه توی همون work weeks رفتم details رو زدم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

توضیحات مربوط به قسمت resource را میتونید مطالعه کنید

در فایل های قبلی این قسمت کم و بیش مورد بررسی قرار گرفته شده بود به همین دلیل حجم این فایل کمتر هست‎ش

توضیحی یا سوالی هم داشتید لطفا بپرسید

ممنون

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...