رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام امسال کنکور ارشد بدم ومیخواستم نظردوستانی که تجربه کنکوررو داشتند یا میخوان کنکور بدن رو جویا بشم.

منابع مطالعاتی ونحوه مطالعه وازاین حرفا

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینارو یه جایی نوشته بود

نظر شما درمورد منابعی که معرفی کرده چیه؟

 

مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد

اولین بخش مهندسی شیمی در سال ۱۳۲۳ در دانشکده فنی دانشگاه تهران دایر شد. مهندسی شیمی شاخه‌ای از مهندسی است که با ایجاد و کاربرد فرآیندهایی رابطه دارد که در آنها تغییرات شیمیایی یا فیزیکی صورت می‌گیرد. وظیفه اصلی مهندسی شیمی این است که کشفیات شیمیدانان پژوهشگر را در اختیار گیرد و به آن در صنعت شیمی، جامه عمل بپوشاند. محصولات شیمیایی امروزه در همه زمینه‌های زندگی انسان به چشم می‌آیند. فعالیت‌های کشاورزی- صنعت نفت- صنعت پتروشیمی- علوم ارتباطات- بهداشت و غیره گوشه‌ای از محصولات شیمیایی است که برای فن‌آوری آنها نیاز به دانش مهندسی شیمی است و یک مهندس شیمی با اطلاع از شرایط و نحوه ساخت آنها اقدام به طراحی و محاسبه تجهیزات و امکانات جهت ساخت آن محصول مبادرت به ساخت آن صنعت می‌کند.

مهندسی شیمی را می‌توان به گروه‎های زیر تقسیم کرد: صنایع پالایش- صنایع پتروشیمی- صنایع شیمیایی معدنی- صنایع غذایی- صنایع گاز- طراحی فرایندهای صنایع نفت- بهره‌برداری از منابع نفت و صنایع پلیمر.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد ۳۲ واحد دارد که ۲۴ واحد آن تئوری و ۸ واحد مخصوص پایان‌نامه و سمینار می‌باشد و مدت تحصیل این دوره ۵ ترم می‌باشد.

رشته مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد به چهار گرایش کلی

۱- مخازن هیدروکربوری

۲- بیوتکنولوژی

۳- مهندسی شیمی

۴- فراوری گاز

تقسیم می‌شود که در ذیل هر یک بطور مفصل توضیح داده شده‌اند.

۱- مهندسی شیمی- مخازن هیدروکربوری

رشته‌های مورد قبول شامل مهندسی شیمی کلیه گرایش‎ها- مهندسی مکانیک- مهندسی نفت- مهندسی معدن و کارشناسی طراحی مهندسی پتروشیمی می‎باشد.

در هر سال حدود ۵۱ نفر از طریق آزمون مخصوص این رشته جذب و در دانشگاه صنعت نفت- دانشگاه تهران- دانشگاه صنعتی امیرکبیر- دانشگاه صنعتی شریف به تحصیل مشغول می‌شوند.

۲- مهندسی- بیوتکنولوژی

رشته‌های مورد قبول شامل مهندسی شیمی کلیه گرایش‎ها- شیمی کاربردی- مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات- مهندسی پلیمر و کارشناسی طراحی مهندسی پتروشیمی.

در هر سال حدود ۲۶ نفر از طریق آزمون مخصوص این رشته کد (۱۲۸۵) جذب و در دانشگاههای صنعتی شریف- صنعتی امیرکبیر- تربیت مدرس- صنعتی اصفهان مشغول به تحصیل می‌شوند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز در واحد علوم و تحقیقات تعدادی از داوطلبان را پذیرش می‌کند.

۳- مهندسی شیمی- مهندسی شیمی

رشته‌های مورد قبول شامل مهندسی شیمی با کلیه گرایش‎ها- مهندسی پلیمر- مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات- تکنولوژی و علوم رنگ- کارشناسی طراحی مهندسی پتروشیمی می‎باشد.

در هر سال حدود ۳۱۵ نفر در دو نوبت روزانه و شبانه از طریق آزمون مهندسی شیمی جذب و در دانشگاه‎های: تربیت مدرس تهران، سمنان، رازی کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی مالک اشتر، صنعتی سهند تبریز، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، فردوسی مشهد، مازندران و دانشگاه علوم و فنون مازندران (غیر انتفاعی) مشغول به تحصیل می‌شوند. دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران ۳۰ نفر و در واحد ماهشهر ۱۲ نفر و در واحد تهران شمال ۳۰ نفر دانشجو جذب می‌کند.

این رشته خود به گرایش‎های زیر تقسیم می‌شود:

ترموسنتیک- فرایندهای جداسازی- طراحی فرایندها- پدیده‌های انتقال- صنایع غذایی- مهندسی پزشکی- مهندسی سیستم‌های انرژی- صنایع شیمیایی معدنی.

در جداول صفحه بعد برنامه مطالعاتی تنظیم گردیده که شامل ۷ آزمون ‌طبقه‎بندی شده است و طبق این جدول سوال طرح می‌شود. منابع مطالعاتی در جدول قید شده است. اولویت با منابع مطالعاتی اصلی است که در دانشگاه‎ها تدریس می‌شود. تعدادی منابع جدید نیز که خلاصه شده همان مطالب اصلی است به شما معرفی شده است.

جمع پذیرش: مهندسی شیمی ۴۳۴

مخازن هیدروکربوری ۷۹ نفر

بیوتکنولوژی ۴۵ نفر

منابع مطالعاتی

انتقال حرارت: انتقال حرارت هولمن، اینکروپرا، (انتقال حرارت، مهندس خداکرمی)، چالکش

ترمودینامیک: ترمودینامیک مهندسی شیمی ون‌نس، ترجمه دکتر محمد سلطانیه، (ترمودینامیک، مهندسی شیمی، مهندس طاهری، انتشارات هرمزگان)ترمودینامیک، انتشارات سنجش

مکانیک سیالات: MCCabe – وایت – استریتر، (مکانیک سیالات، سمیع‌پور، انتشارات پوران پژوهش)، مکانیک سیالات، انتشارات راهیان ارشد

کنترل فرایندها: کتاب کنترل فرایند در مهندسی شیمی دکتر نیک‌آذر- کتاب کنترل فرایند Coughnowr، (کنترل فرآیندها، انتشارات سنجش)

انتقال جرم و عملیات واحد: کتاب رابرت تریبال ترجمه دکتر کاغذچی و دکتر سهرابی- کتاب انتقال جرم و عملیات واحد دکتر محمود میرزازاده انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه هرمزگان – کتاب MCCabe، انتقال جرم و عملیات واحد دکتر سمیع‌پور، انتقال جرم و عملیات واحد دکتر بهمن‌یار

سینتیک و طراحی راکتورهای شیمیایی: طراحی راکتورهای شیمیایی ترجمه دکتر مرتضی سهرابی، (سینتیک و طراحی راکتور، انتشارات سنجش)

ریاضیات: کتاب کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی تألیف دکتر نیک‌آذر و دکتر خراط (ریاضیات عددی، مهندسی خداکرمی) کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی انتشارات دانشگاه تهران تألیف دکتر شهره فاطمی – کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی انتشارات راهیان ارشد

زبان عمومی: ۱- گرامر زبان عمومی کلیه رشته‌های کارشناسی ارشد، تألیف وحید عسگری، انتشارات: کانون فرهنگی آموزش. ۲- لغت: ۵۰۴ absolutely essntial words , TOFEL flash (vocabulary) 3- درک مطلب : TOFEL flash (Reading) ،-زبان انگلیسی عمومی ۲(درک مطلب)، انتشارات کانون فرهنگی آموزش

زبان اختصاصی: انگلیسی برای دانشجویان مهندسی شیمی انتشارات سمت

بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی: میکروبیولوژی عمومی دکتر فریدون ملک‌زاده- میکروبیولوژی صنعتی دکتر کاظمی ویسری انتشارات دانشگاه شریف-

بیوشیمی عمومی گروه پزشکی انتشارات دانشگاه تهران- خلاصه مباحث مهندسی شیمی انتشارات ارکان

«منابع مطالعاتی دیگری که داوطلبان می‌توانند از آنها استفاده کنند: کتاب خلاصه مباحث مهندسی شیمی انتشارات پردازش- مجموعه تستهای کارشناسی ارشد مهندسی شیمی انتشارات دانشگاه تهران- مجموعه تست‌های کارشناسی ارشد مهندسی شیمی انتشارات کانون فرهنگی آموزش – کتاب مهندسی شیمی، انتشارات ارکان

مهندسی مخازن: ۱- Applied petroleum reservior engineering by : Craft 2 ـ جزوه در مورد : اطلاعات کلی در مورد مهندسی مخازن ، نفت و رفتار P.V.T هیدروکربنها

سیالت دو فازی: ۱- Two Phase flow in pipes by:Beggs and Brill 2 ـ جریان‌های دو فازی تالیف : دکتر مشفقیان و دکتر شریعغتی ۳ ـ خواص سیالات نفتی

تالیف : دکتر مشفقیان و دکترنصری‌فر۴- اصول طراحی هیدرولیکی خطوط لوله انتقال جریان‌های دوفازی، تألیف: دکتر علی وطنی، چاپ جهاد دانشگاهی- دانشگاه تهران

مهندسی نفت : ۱- Drilling Engineering by : Adams 2- Dirlling and casing opration by : J.A.Short 3 ـ روشهای حفاری تالیف : دکتر مرتضی اصانلو

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از آن دانشجویانی است که وقتی از نقش «انگیزه» در تحصیل حرف می‌زند، می توانید کاملا به صحبت‌هایش اعتماد کنید؛ چون به حرفی که می زند اعتقاد کامل دارد.

امیرحسین راد یکی از برترین‌های کنکور کارشناسی ارشد بود که توانست رتبه 3 کنکور ارشد مهندسی شیمی و 2 بیوتکنولوژی را از آن خود کند؛ رتبه ای که حتی پس از آزمون هم انتظارش را نداشت، خودش می گوید: «بعد از کنکور وقتی درصدهایم را حساب کردم فکر می‌کردم که بتوانم رتبه زیر20 را به دست بیاورم.» اما در نهایت این‌طور نشد. امیرحسین متولد سال 1365 است و فارغ التحصیل دانشگاه تهران. یکی از دلایل اصلی موفقیتش را هم قوی بودن پایه علمی و خوب خواندن در طول 4 سال کارشناسی می‌داند؛ خواندنی که در پایان کارشناسی معدل 16 را برایش رقم زد و زمینه را برایش فراهم آورد تا هم‌زمان با درس خواندن در دانشگاه، عزمش را برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد جزم کند و به علاقه‌اش (که به گفته خودش نقش مهمی در موفقیت دارد) وفادار باشد.

 

امیر حسین راد: تقسیم بندی دروس و جزوه‌ها بهترین شیوه برای مطالعه است.

ادامه تحصیل انگیزه می‌خواهد.

 

برای موفقیت و کسب رتبه دوم چند ساعت در روز مطالعه می‌کردید؟

راستش چون پایه علمی من قوی بود و در دوران چهار سال کارشناسی در دانشگاه خوب درس‌ها را خوانده‌بودم، اوایل فقط روزی 5 ساعت آن هم بیشتر در روزهای آخر هفته مطالعه می‌کردم و خیلی ساعت مطالعه بالایی نداشتم.

چرا؟ استرس این را نداشتید که زمان کم بیاورید؟

خب در آن مقطع من هم‌زمان دانشگاه هم می‌رفتم و طبیعتاً فرصتم کمتر بود. اما وقتی که خوشبختانه آزمون به دلیل سرما سه هفته به تعویق افتاد، فرصت را مغتنم دیدم و چون دانشگاه را هم تعطیل کرده بودم و نمی‌رفتم، روزی 8 ساعت درس می‌خواندم و خب این بازه واقعاً به نفع من شد.

از چه تاریخی شروع به درس خواندن کردید؟

تابستان بود که جدی شروع کردم؛ البته در طول سال تحصیلی به خاطر دروس دانشگاه کمی کند پیش می‌رفتم و سرعتم یکنواخت نبود اما دوباره اواخر ترم فرصت بیشتری پیدا کردم و بالطبع بیشتر هم زمان برای مطالعه اختصاص دادم.

آقای راد به نظر شما قبول شدن در آزمون کارشناسی سخت تر بود یا کارشناسی ارشد؟

من فکر می کنم کنکور کارشناسی سخت‌تر بود، به دو دلیل: اول این‌که تعداد رقبا بیشتر از کنکور ارشد است و همین باعث می‌شود رقابت جدی‌تر باشد، از طرف دیگر خود داوطلبان هم بی تجربه‌تر هستند و مثل مقطع ارشد، تجربه یک دوره چهار ساله دانشجویی را ندارند، این خودش باعث استرس می‌شود.

تا قبل از آزمون اصلی تصور این رتبه را داشتید؟

نه خیلی دقیق اما بعد از کنکور وقتی درصدهایم را گرفتم فکر می کردم که بتوانم رتبه زیر20 را بیاورم.

خانواده چقدر برای ادامه تحصیل شما را حمایت کرد و تا چه میزان در کسب این موفقیت سهیم بود؟

به طور قطع نقش خانواده خیلی مهم است. خانواده من شرایطی را برای من فراهم کردند تا بتوانم در آرامش مطالعه کنم و با تسلط و خیال آسوده خودم را برای کنکور آماده کنم.

بعد از اتمام مقطع کارشناسی ارشد قصد ادامه تحصیل دارید یا وارد بازار کار می شوید؟

هنوز برای ادامه تحصیل تصمیمی ندارم.

یعنی قصد دارید وارد بازار کار شوید؟

شاید اگرموقعیت کاری خوبی پیدا کنم دنبال کار بروم. به نظرم ادامه تحصیل بستگی به انگیزه دارد و کسانی که به دنبال شغل‌های مدیریتی هستند کارشناسی این رشته هم می‌تواند برایشان کافی باشد اما اگر به دنبال کارهای تخصصی‌تر باشند، بهتر است ادامه تحصیل بدهند.

منبع: پورتال پارسه

 

پی نوشت1:

دوستی با سرچ عبارت"تاثیر معدل در کنکور ارشد" وارد وبلاگ من شد. اما اطلاعاتی که من در این مورد دارم :اول اینکه همه می دانیم که :" گزینش نهایی بر اساس نمره ی کل حاصل از 80 درصد نمره ی آزمون و 20 درصد معدل دوره ی کارشناسی انجام خواهد گرفت. تاثیر 20 درصدی معدل بصورت ترازی خواهد بود".

دوستانی که برای ارشد صنایع می خوانن،حتما آقای ایوزیان(استاد درس آمار و احتمالات) را می شناسند. به گفته ی ایشان و با توجه به محاسبات آماری و احتمالی(دقت کنید که تخصص ایشان همین درس آمار و احتمالات هست) که انجام دادند معدل تاثیر چندانی ندارد و...

اما فرمول محاسبه ی تراز دانشجو در کنکور ارشد که از مشاور پارسه گرفتم:

100×{معدل لیسانس دانشجو +80×(نمره علمی نفر اول ÷نمره ی علمی دانشجو )}= نمره ی تراز دانشجو

از سایت نصیر:ضریب موثر معدل برای دانشگاه خواجه نصیر 1.05 می باشد. طبق گفته ی مشاور سایت نصیر این ضریب برای دانشگاه صنعتی بابل(دانشگاه محل تحصیل لیسانس خودم) دقیقا مشخص نیست.

 

برگرفته از وبلاگ مدیریت زمان

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خداییش انتظار این همه استقبال رو نداشتم

سلام رفیق..

من نمیخوام تو رو از این سایت برونم..اینجا فعالیت علمی مهندسی شیمی زیاد نیست..حالا یا کم کاری از من و امثال من بوده یا تعدادمون کم بوده که نتونسته خواسته های مخاطبان رو ارضا کنه...

اگه دوست داری در این موردی که گفتی بیشتر بدونی برو اینجا:

محتوای مخفی

    برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

خودمم اونجا دو تا تایپیک مرتبط برای موضوعت زدم....

ولی اگه سوالی داری بگو اینجا مطرح کن تونستیم ما هم کمک کنیم..

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام رفیق..من نمیخوام تو رو از این سایت برونم..اینجا فعالیت علمی مهندسی شیمی زیاد نیست..حالا یا کم کاری از من و امثال من بوده یا تعدادمون کم بوده که نتونسته خواسته های مخاطبان رو ارضا کنه...اگه دوست داری در این موردی که گفتی بیشتر بدونی برو اینجا:http://www.iran-eng.com/forumdisplay.php/238-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%BA%D9%84%DB%8Cخودمم اونجا دو تا تایپیک مرتبط برای موضوعت زدم....ولی اگه سوالی داری بگو اینجا مطرح کن تونستیم ما هم کمک کنیم..
سلام مهندس جونممنون که بالاخره یکی اینجا اومد...اما درمورد فعالیت خب من مدتیه دورادور دارم میخونم واستفاده میکنم ولی تا وقتی کسی خودش چیزی نخواد اتفاقی نمیفتهمنم امسال کنکور میدم ولی هنوز درسم مونده وفکرمیکنم اگه ازالان بیشتر وبهتر بخونم شاید بتونم به چیزی که میخوام برسم راستی شما ارشد میخونین؟کجا؟سوال که هست ولی به مرور مزاحمتون میشمیعنی اینجا بچه های شیمی اینقدرکمن؟http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/new%20icons/w58.gif

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان

والا من سالهاست که دیگه از فضای درس ودانشگاه دور بودم واینجا هم به دعوت یکی از دوستای خوبم(سجاد)اومدم تا شاید بتونم اندک کمکی بکنم اما درمورد ارشد وکلا مطالب مرتبط با مهندسی شیمی هرکمکی ازدستمون بربیاد درخدمت شما عزیزان هستم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

من میخوام امسال کنکور ارشد بدم ومیخواستم نظردوستانی که تجربه کنکوررو داشتند یا میخوان کنکور بدن رو جویا بشم.

منابع مطالعاتی ونحوه مطالعه وازاین حرفا

ممنون

من نمیدونم چقد خوندی ولی اگر از الان شروع کردی با اینکه خیلیا میگن دیره ولی در صورتی که تو خود یونی از دانشجوهای زرنگ بودی باز موقع خوبی برای شروع هست..

1-از همین الان با چن نفر دیگه مشاوره کن و سریع تا فردا برای خودت یه برداشت از خوندن و موفقیت برای کنکور ترسیم کن..

2-سریعا یه برنامه بریز تا خودتو به هدف نزدیک کنی..سعی کن دروس مهم رو مد نظر قرار بدی..

3-یه تصمیم قاطع داشته باش و هر مشکلی مثل اینکه دیدی یه درست کند میره یا...برنامه تو بهم نزن چون وقت تعویض برنامه رو نداری..

__

من پارسال برای کنکور خوندم..سه عامل بالا مهمترین عوامل بودند که من نتیجه دلخواهمو نگیرم..

برای درس خوندن

اول از همه..

جرم و عملیات ضریبش 4 هست..یعنی باید حتما قسمت جرم و تقطیر رو بخونی...

کاربرد ریاضیات ضریبش 3 هست..باید قمست کاربرد ریاضیات رو بخونی و بتونی قسمتهای محاسبات عددی رو در بخونی..

انتقال حرارت ضریبش 3 هست..باید سه قسمت هدایت و جابجایی و تشعشع رو به خوبی بخونی...پارسال من از همین نخوندن قسمت تشعشع بیشترین ضربه رو خوردم..یعنی اگه انتقال حرارتم میشد 30..رتبه ام کلی بالا میرفت..

ترمودینامیک ضریبش 3 هست..باید بتونی ترمودینامیک 1 و 2 رو بخونی تا ازش نتیجه بگیری..

مکانیک سیالات و سنتیک ضریب 2 هستند که باید خونده بشن..

خب به نظر من همین 6 درس مهم ترینها برای تعین رتبه و رشته هست..

از نظر من اگه میتونی جزوات پارسه رو سریعا گیر بیار و روز زوج و فرد دو یا سه درس رو بخون...جزوات پارسه به صورت جلسه ای هستش...که میتونی روزی یک جلسه از دو یا سه درسی که روز فرد یا زوجت معین کردی بخونی...

حالا اگر واقعا وقتت زیاده بتونی کتابای پوران و راهیان ارشد رو بخونی که عالیه..

البته با توجه به کنکور پارسال باید بگم حتما برای جرم باید تریبال رو یه بار بخونی...

راستی آزمون ثبت نام کردی؟

اگه نکردی سریعا ثبت نام کن تا یاد بگیری هم چطور زمان رو تنظیم کنی هم چطور خوب تست بزنی و سطح خود یعنی ترازت رو مشخص کنی.

امری دیگه بود در خدمتیم..

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من نمیدونم چقد خوندی ولی اگر از الان شروع کردی با اینکه خیلیا میگن دیره ولی در صورتی که تو خود یونی از دانشجوهای زرنگ بودی باز موقع خوبی برای شروع هست..

1-از همین الان با چن نفر دیگه مشاوره کن و سریع تا فردا برای خودت یه برداشت از خوندن و موفقیت برای کنکور ترسیم کن..

2-سریعا یه برنامه بریز تا خودتو به هدف نزدیک کنی..سعی کن دروس مهم رو مد نظر قرار بدی..

3-یه تصمیم قاطع داشته باش و هر مشکلی مثل اینکه دیدی یه درست کند میره یا...برنامه تو بهم نزن چون وقت تعویض برنامه رو نداری..

__

من پارسال برای کنکور خوندم..سه عامل بالا مهمترین عوامل بودند که من نتیجه دلخواهمو نگیرم..

برای درس خوندن

اول از همه..

جرم و عملیات ضریبش 4 هست..یعنی باید حتما قسمت جرم و تقطیر رو بخونی...

کاربرد ریاضیات ضریبش 3 هست..باید قمست کاربرد ریاضیات رو بخونی و بتونی قسمتهای محاسبات عددی رو در بخونی..

انتقال حرارت ضریبش 3 هست..باید سه قسمت هدایت و جابجایی و تشعشع رو به خوبی بخونی...پارسال من از همین نخوندن قسمت تشعشع بیشترین ضربه رو خوردم..یعنی اگه انتقال حرارتم میشد 30..رتبه ام کلی بالا میرفت..

ترمودینامیک ضریبش 3 هست..باید بتونی ترمودینامیک 1 و 2 رو بخونی تا ازش نتیجه بگیری..

مکانیک سیالات و سنتیک ضریب 2 هستند که باید خونده بشن..

خب به نظر من همین 6 درس مهم ترینها برای تعین رتبه و رشته هست..

از نظر من اگه میتونی جزوات پارسه رو سریعا گیر بیار و روز زوج و فرد دو یا سه درس رو بخون...جزوات پارسه به صورت جلسه ای هستش...که میتونی روزی یک جلسه از دو یا سه درسی که روز فرد یا زوجت معین کردی بخونی...

حالا اگر واقعا وقتت زیاده بتونی کتابای پوران و راهیان ارشد رو بخونی که عالیه..

البته با توجه به کنکور پارسال باید بگم حتما برای جرم باید تریبال رو یه بار بخونی...

راستی آزمون ثبت نام کردی؟

اگه نکردی سریعا ثبت نام کن تا یاد بگیری هم چطور زمان رو تنظیم کنی هم چطور خوب تست بزنی و سطح خود یعنی ترازت رو مشخص کنی.

امری دیگه بود در خدمتیم..

 

واو عالی مهندس

ایشالا که شماهم با رتبه خوب قبول بشید . .الا بد نیست اوضاع درسی

برا ازمونها نه ثبت نام نکردم ولی شاید دوتا ازمون نهایی رو ثبت نام کنم...درمورد درسها هم خیلی ممنون سعی میکنم تو برنامم اولویت بدم بهشون

راستی انتقال حرارت رو از رو کدوم کتاب میخونین شما؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام مهندس جونممنون که بالاخره یکی اینجا اومد...اما درمورد فعالیت خب من مدتیه دورادور دارم میخونم واستفاده میکنم ولی تا وقتی کسی خودش چیزی نخواد اتفاقی نمیفتهمنم امسال کنکور میدم ولی هنوز درسم مونده وفکرمیکنم اگه ازالان بیشتر وبهتر بخونم شاید بتونم به چیزی که میخوام برسم راستی شما ارشد میخونین؟کجا؟سوال که هست ولی به مرور مزاحمتون میشمیعنی اینجا بچه های شیمی اینقدرکمن؟http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/new icons/w58.gif

 

صد در صد همینطوره..تا کسی خودش نخواد به نتیجه نمیرسه..

نه من الان سربازم..کنکور 90 رو دادم..مجازی علم و صنعت و آزاد فرایند ماهشهر قبول شدم که بدردم نمیخورد...

والا فک نکنم کم باشن ولی متاسفانه فعالیتشون تو قسمت علمی کم هست..(با خودمم هستم.)

 

سلام به همه دوستان

والا من سالهاست که دیگه از فضای درس ودانشگاه دور بودم واینجا هم به دعوت یکی از دوستای خوبم(سجاد)اومدم تا شاید بتونم اندک کمکی بکنم اما درمورد ارشد وکلا مطالب مرتبط با مهندسی شیمی هرکمکی ازدستمون بربیاد درخدمت شما عزیزان هستم

خوش اومدی عزیز..:a030:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال دیگه:

این جزوات پاره که تو نت (رایگانشو شماها دیدین؟)هست ارزششو داره بخرم یا برم از بیرون خرید کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به به مهندس سرباز وطن

ایشالا که همه کاراتون ردیف بشن.خب پس من برم یه سروگوشی اب بدم ببینم از اساتید کیا رو میتونیم دعوت کنیم تا تنور تالارمون گرم بشه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
واو عالی مهندس

ایشالا که شماهم با رتبه خوب قبول بشید . .الا بد نیست اوضاع درسی

برا ازمونها نه ثبت نام نکردم ولی شاید دوتا ازمون نهایی رو ثبت نام کنم...درمورد درسها هم خیلی ممنون سعی میکنم تو برنامم اولویت بدم بهشون

راستی انتقال حرارت رو از رو کدوم کتاب میخونین شما؟

ما که پارسال امتحان دادیم..شد برامون امسالم تفریحی میدیم..

پس به نظرم آزمونای ماهان رو ثبت نام کن..چون بهتر درکت میکنن. ولی آزمونای پارسه رو گیر بیار چون خیلی پولکین..

الان ماهان آزمون اولش رو داده..

آزمون دومش آخر همین ماه هست..بعدش 50 درصد..

یه پیشنهاد دارم بهت..منم مث تو پارسال دو آزمون نهای پارسه رو شرکت کردم..قبل از آزمون اولش خیلی شور داشتم..به اصلا فک نمیکردم رتبه ام بالای 400 باشه ولی متاسفانه بعد از آزمون 100 اول پارسه که خود ماه آخر برای خوندن کنکور هست دادم،کلی زد تو روحیه ام..اصلا بدجور ضدحال زد بهم...به نظرم یا از اول شرکت کن یا اگر شرکت نکردی دیگه هم شرکت نکن..

البته این نظر من هست..بازم میگم آزمون هاشو رو گیر بیار..بخصوص پارسه/ماهان/و اکسین..

_

من جزوات پارسه رو بهت توصیه میکنم....درس حرارت رو نفهمیدم کسی بگه حتما این رو بخون چون بهترینه..حالا ببین از سبک پوران خوشت میاد یا راهیان ارشد..یکیشون رو انتخاب کن..

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
یه سوال دیگه:

این جزوات پاره که تو نت (رایگانشو شماها دیدین؟)هست ارزششو داره بخرم یا برم از بیرون خرید کنم؟

من رایگانشو دیدم..فک کنم مال سایت فریختگان خدا بیامرز باشن..

جزواتش قدیمین..

اگه بتونی جدیداشو گیر بیاری که خیلی خوبه..

میتونی بری تهران؟

نمیدونم الان پارسه کلاساشو کجا برگزار میکنه ولی اگه میتونی روزای پنج شنبه جمعه که کلاسا تشکیل میشن بری وارد موسسه بشی و بری انتشارات همه جزواتشو کپی بگیری که فقط هزینه کپی میدی..

البته دم در ازت کارت کلاسا رو میخوان..

حالا اگه تونستی بری داخل که رفتی و کار تمامه..

اگه نه..با زبون بازی یکی از بچه هایی رو که میره داخل بهش بگو جزوات فلان و فلان رو برات کپی بگیره و بهت بده..

دیگه اینم راه بدست آوردن جزوات پارسه..:texc5lhcbtrocnmvtp8

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان

کسی امسال ارشد میده؟

من پارسال حرارت راهیان خوندم.انتظارم تو کنکور بالا بود اما خیلی خوب نزدم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم سوال شمارو دارم ولی اینکه چه جوری به پاسخ برسم نمیدونم....

اگه بتونید یه مشاوره خوب به منم بدید ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من و فرنوش که ایشالا میدیم امسال

مشاوره در چه زمینه ای میخواین؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مجدد

به نظرم بهتره هرکی اول بگه از هر درس، کتابای چه انتشاراتی رو داره. چون بعضی سوالا توضیح دادنشون خیلی طولانیه و ممکنه فقط بشه آدرسشون رو داد

مرسی

 

من خودم همه کتابام راهیانه به جز راکتور که پورانه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من همه ی کتابام پورانه

 

بجز زبان تخصصی که مدرسان دارم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • جدید...