رفتن به مطلب

اونایی که مدرک زبان انگلیسی دارن، اینجا اعلام کنن .

S.F

ارسال های توصیه شده

هدف ایجاد این تاپیک شناسایی افرادی هست ک دارای مدرک های زبان انگلیسی هستند، لطفا هر نوع مدرک زبانی رو ک دارید نام ببرید. این رو هم بگید ک چقدر از زمان اخذ مدرک تون می گذره

از مزایای این تاپیک می شه شناسایی توانمندی های اعضا رو نام برد .

تذکر: به عنوان مثال مدرک جی ار ای 5 سال اعتبار داره . حالا اگر کسی هست ک مدرک رو 5 سال پیش گرفته و الان ب طور رسمی مدرک اعتبار نداره هم می تونه بگه.

پیشاپیش از شرکت کردنتون متشرک م.

:a030:

Hi. Concerning about identification of our member ability, we open up this topic.

If U have any kind of English certification, write it down plz

thank in advance

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدرک خاصی ندارم.

(فیلم زیاد میبینم و با بعضی ها و خودم اینگیلیسی صحبت میکنم و با خارجی ها مکاتبه! دارم واسه همین از بعضی از مدرک دارهای دور و برم، وضعم بهتره)

لینک به دیدگاه

منم خیلی وقته که تافلم رو از آموزشگاه گرفتم 4-5 سال پیش..اما وقتشو نداشتم برا تافل اصلی بخونم...:icon_pf (34):نمیدونم شایدم تنبلی کردم:vahidrk:

احتمالا برای امتحان اوایل سال بعد ثبت نام کنم ...:a030:

لینک به دیدگاه

منم مدرک خاصی ندارم ولی خیلی از کارهای خودم رو چه درخارج از کشور و یا چه در داخل خودم حل میکنم........بدلیل اینه که بیشترین معلوماتم از روی تجربیاته

لینک به دیدگاه
مگه چند نوع تافل وجود داره ؟ :w58:

تافلی که تو آموزشگاه از ما امتحان گرفتن،یکی از دوره های قبلی تافل بود که برگزار شده بود...و مدرک تافل بهمون دادن.همون یه نوع وجود داره.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...