رفتن به مطلب

زنان به اين جمله‌ها احتياج دارند

lilac

ارسال های توصیه شده

........................................

آقايان محترم شايد ندانيد كه يك جمله ساده چقدر مي‌تواند روي زندگي مشترك‌تان تاثير بگذارد و اعتماد همسرتان به شما و زندگي مشترك‌تان را بيشتر كند. اگر از آن دسته مردهايي هستيد كه فكر مي‌كنند، جملات اهميتي ندارد و تنها چيزي كه مهم است درون شماست، كاملا در اشتباهيد. تا زماني كه با اين احساسات دروني‌تان جمله‌اي نسازيد و همسرتان را از آن‌ها با خبر نكنيد، هيچ اتفاق خوبي در زندگي مشترك‌تان نخواهد افتاد. اگر هم از اهميت اين جملات باخبريد اما نمي‌دانيد چه بگوييد و از كجا شروع كنيد، بهتر است از اين توصيه‌ها كمك بگيريد و با دنياي زنان آشنا‌تر شويد. بايد باور كنيد كه دنياي ذهني زنان و مردان تفاوت زيادي دارد و اگر مي‌خواهيد همسرتان را خوشحال كنيد بايد به دنيايش وارد شويد و او را به شيوه خودش آرام و شاد كنيد.

چقدر زيبايي...

زن‌ها دوست دارند ظاهرشان را ستايش كنيد و گاهي به آن‌ها بگوييد كه چه چهره زيبا يي دارند. حتي اگر همسر شما واقعا به اين زيبايي نباشد از اين‌كه گمان كند در نظر شما اين‌طور به‌نظر مي‌رسد، احساس غرور خواهد كرد. البته بي‌گدار به آب نزنيد و بدون آن‌كه براي حرف‌تان دليلي داشته باشيد او را ستايش نكنيد. چون درست در زماني كه به همسرتان مي‌گوييد، چقدر زيبا هستي... او دليل شما را خواهد پرسيد و خواهد گفت از چه‌نظر؟ پس سعي كنيد براي اين ادعاي‌تان جزئياتي را هم مطرح كنيد و به اين فكر كنيد، چه چيز در او زيباتر است و بعد سراغ تعريف كردن برويد.

تو خيلي خاصي...

اين‌كه همسر شما بشنود كه او فردي بي‌همتاست و هيچ زن ديگري نمي‌توانسته شما را به اين اندازه خوشبخت كند، يك حس فوق‌العاده به او مي‌دهد. زن‌ها دوست دارند، بدانند كه با تمامي گزينه‌هاي ديگري كه شايد همسرشان به آن‌ها براي ازدواج درنظر داشته فرق مي‌كنند و آن‌ها ويژگي‌هايي دارند كه از نظر شوهرشان در هيچ كدام از زن‌هاي دور بر هم وجود ندارد. شما بايد اين خاص بودن را به او گوشزد كنيد و بگوييد كه كدام يك از ويژگي‌هاي همسرتان بيش از ديگر ويژگي‌ها، شما را تحت‌تاثير قرار داده. اين موضوع نه تنها حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدرداني شما را به او مي‌دهد بلكه باعث مي‌شود كه او تمركز بيشتري روي ويژگي‌هاي مثبتش داشته باشد و براي پررنگ كردن‌شان تلاش كند. زن‌ها دوست دارند از شوهرشان بشنوند كه پر از صفات مثبت هستند و اين‌كه همسرشان به‌دليل همين صفات به آن‌ها افتخار مي‌كند.

با تو بودن بي‌نظير است...

زن‌ها دوست دارند، همسرشان به رابطه‌اي كه دارد افتخار كند و به دليل آرامشي كه در اين رابطه دارد هم از آن‌ها قدرداني كند. اين قدرداني ممكن است به شكل‌هاي مختلفي صورت بگيرد. مثلا وقتي مردي زودتر از سر كار مي‌آيد و به همسرش مي‌گويد، دوست داشتم امروز بيشتر كنار تو باشم يا اين‌كه دوست دارم وقتم را بيشتر با تو بگذرانم و باقي مانده كارهايم را هم كنار تو انجام دهم مي‌تواند يك حس فوق‌العاده را در زنان ايجاد كند. با شنيدن اين قدرداني‌ها زن براي بيشتر درك كردن همسرش تلاش خواهد كرد و براي اين‌كه همسرش در ساعات بيشتري كه در خانه است آرامش داشته باشد و اين اتفاق را تكرار كند، مصمم‌تر خواهد شد. آن‌ها از اين تصور كه مردشان دوست دارد ساعتي از روز را تنها كنار او و تنها براي استفاده از وقت 2نفره‌شان مشخص مي‌كند بيش از هر چيزي خوشحال مي‌شوند.

دوستت دارم...

اگر مي‌خواهيد همسرتان از اين‌كه دوستش داريد مطمئن شود چاره‌اي جز گفتن اين حرف نداريد اما مهم‌تر از گفتن اين حرف‌ها عملكرد شماست. زن‌ها دوست دارند عشق‌تان را با كارهاي‌تان نشان دهيد. دادن يك شاخه گل، يك هديه بي‌مناسبت، پيامك‌هاي احوالپرسي طول روز و خيلي كارهاي ساده ديگر مي‌تواند تاثير خاصي روي رابطه شما بگذارد و اين زندگي را در چشم همسرتان افتخار‌آميزتر كند اما ماجرا به همين جا ختم نمي‌شود، شما بايد مراقب تمام حرف‌هايي كه ميان‌تان رد و بدل مي‌شود باشيد و فكر نكنيد كلمات تاثير چنداني ندارند. مهم‌تر از همه اين‌كه بايد مراقب قول‌هايي كه به همسرتان مي‌دهيد باشيد. گرچه پاسخ مثبت شما به خواسته‌هاي همسرتان مي‌تواند او را خوشحال كند اما عمل نكردن به وعده‌هاي كوچك و بزرگ‌تان مشكل را چند برابر خواهد كرد و تاثيري منفي روي نگاه همسرتان به شما و رابطه خواهد گذاشت.

متاسفم...

براي زن‌ها مهم‌ترين اتفاقي كه مي‌تواند بعد از يك دعوا يا دلخوري پيش بيايد، شنيدن عذرخواهي مردشان است. آن‌ها دوست دارند تاسف واقعي شما را ببينند و بعد از اين دلخوري‌ها مورد دلجويي قرار گيرند. غرورتان را كنار بگذاريد و اگر اشتباه كرده‌ايد قبل از توضيح‌دادن دلايل‌تان از او عذر‌خواهي كنيد. اين‌كه شما بدون گفتن اين‌كه پشيمانيد شروع به توضيح دادن و دليل تراشي كنيد مي‌تواند ناراحت كننده‌ترين واكنش بعد از دعوا براي يك زن باشد. پس اگر نمي‌خواهيد اوضاع را از اين‌كه هست خراب‌تر كنيد با يك جمله‌اي كه از ته دل مي‌گوييد همه چيز را رو به راه كنيد؛ بگوييد: ببخشيد و متاسفم!

همه چيز را درست مي‌كنم...

حتي اگر يك سوپرمن نباشيد بايد بتوانيد به همسرتان اطمينان دهيد كه همه چيز تحت كنترل است و تا زماني كه در كنارش هستيد نمي‌گذاريد زندگي‌تان را چيزي تهديد كند. گرچه شما با رفتارهاي‌تان بايد اين اطمينان را در او ايجاد كنيد اما در لحظاتي كه او از ته دل غمگين است و احساس اضطراب مي‌كند بايد اين جمله جادويي را به كار ببريد و به او آرامش دهيد. اگر فكر مي‌كنيد فراهم‌كردن امكانات زندگي براي شاد كردن همسرتان كافي است اشتباه مي‌كنيد. ايجاد احساس آرامش و اطمينان و گاهي بيان كردن اين جملات او را بسيار آرام‌تر و اعتمادش به زندگي مشترك‌تان را هم بيشتر خواهد كرد.

بيا صحبت كنيم...

اگر همسرتان مدتي است كه ناراحت يا پريشان است اما توضيحي در اين مورد به شما نمي‌دهد، بايد خودتان پيش قدم شويد. شايد او مشكل بزرگي دارد كه گفتنش برايش آسان نيست و شايد هم منتظر جرقه‌اي از طرف شماست. يادتان نرود كه هيچ ناراحتي بي‌دليل نيست و اين‌كه شما از كنار اين پريشاني‌ها بگذريد و آن‌ها را جدي نگيريد، مي‌تواند همسرتان را ناراحت‌تر از آنچه هست كند و حتي گاهي زندگي مشترك‌تان را هم زير سوال ببرد. پس بعد از هر دلخوري كه بين‌تان پيش مي‌آيد يا حتي زماني كه مي‌بينيد رفتار همسرتان تغيير كرده اما دليلش را نمي‌دانيد، به او پيشنهاد گفت‌وگو دهيد و حتي اگر از اين گفت‌وگو طفره رفت برايش توضيح دهيد كه شنيدن حرف‌ها و احساساتش چقدر براي شما اهميت دارد و چقدر براي بهتر كردن زندگي مشترك‌تان اشتياق داريد.

لینک به دیدگاه

اگرم این جملات رو کسی بخواد بگه فقط چند ماه اول زندگیه!

بعدش بازم همه چی رنگ تکرار می گیره

حتی اگر ما شعار بدیم که نگرفته...:sigh:

لینک به دیدگاه
چرا؟

چون هیچ وقت انتظارمون به سر نمیاد؟ :biggrin:

اوهوم!

پسراي امروزي انقد سوسولن كه آخرشم ما بايد نازشونو بكشيم و قربون صدقشون بريم

همون بهتر كه خودت باشي و خودت...از كسي هم انتظار چيزي نداشته باشي

لینک به دیدگاه
خدا کنه بعضیا اینجا رو ببین یه گوش شنوایی نشون تو بدن که حض کنی !!:biggrin:

اخی:biggrin:

خب عزیزم تو که منو میشناسی حداقل تو اینو نگو

درثانی همینو براش به صورت عملی نشون میدم:ws47:

سیم اینکه دخترم حظ درسته!دی:

واخرش اینکه اگه قرارباشه حرفای طرف مقابلتو چه زن چه مرد نشنوی بهتره بیخیال زندگی مشترک بشی

هرکسی با هزاران امیدوارزو ونه از سر بیکاری وهوس زندگی مشترک خودش رو تشکیل میده ولی عرف وفهم اجتماعی ما علیرغم ادعاهای بیشمارمون خیلی سطحش پایینه وچه دیواری کوتاهتر از دیوارخانوما!

لینک به دیدگاه
اخی:biggrin:

خب عزیزم تو که منو میشناسی حداقل تو اینو نگو

درثانی همینو براش به صورت عملی نشون میدم:ws47:

سیم اینکه دخترم حظ درسته!دی:

واخرش اینکه اگه قرارباشه حرفای طرف مقابلتو چه زن چه مرد نشنوی بهتره بیخیال زندگی مشترک بشی

هرکسی با هزاران امیدوارزو ونه از سر بیکاری وهوس زندگی مشترک خودش رو تشکیل میده ولی عرف وفهم اجتماعی ما علیرغم ادعاهای بیشمارمون خیلی سطحش پایینه وچه دیواری کوتاهتر از دیوارخانوما!

نیشت رو میبندی یا جور دیگه ای ببندم؟!:vahidrk:

پدر جان من منتظرم شما عملی نشون بدی ببینیم چی کار میکنیا !! :biggrin:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

آخه وقتی به یه دختر میگی دوست دارم فرداش رفتاراش عوض میشه بعدش مجبوری باهاش بهم بزنی تجربه کردم دارم میگما.

و دخترا جنبه ابراز علاقرو ندارن.

لینک به دیدگاه
آخه وقتی به یه دختر میگی دوست دارم فرداش رفتاراش عوض میشه بعدش مجبوری باهاش بهم بزنی تجربه کردم دارم میگما.

شما میتونی این جملاتو نگه داری برای دختری که مطمئن میشی جنبشو داره به کار ببری که مشکلی پیش نیاد ...

لینک به دیدگاه

آره دیگه ...

همه اینا رو بگی ، سوار میشه دیگه پیاده هم نمیشه

:167:

نظر شما اینه؟!!!!

لینک به دیدگاه
شما میتونی این جملاتو نگه داری برای دختری که مطمئن میشی جنبشو داره به کار ببری که مشکلی پیش نیاد ...

آخه زنها مثل هندونه در بستن نمیشه شناختشون

ببخشید رک گفتم:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...