رفتن به مطلب

زنان به اين جمله‌ها احتياج دارند

lilac

ارسال های توصیه شده

آخه وقتی به یه دختر میگی دوست دارم فرداش رفتاراش عوض میشه بعدش مجبوری باهاش بهم بزنی تجربه کردم دارم میگما.

و دخترا جنبه ابراز علاقرو ندارن.

و همچنین بیشتر پسرااااااا.......:w16:

لینک به دیدگاه

خانوم ها بیشتر از همه اینا به طلا برای آرامش نیاز دارن!

این حرفارو نمیشه 30 سال زد! عادی میشه !

باید مرد عمل بود و طلا خرید !

لینک به دیدگاه

خیلی مطلب مفیدی بود.

قابل توجه آقایونی که فکر میکنن اگه به خانوما ابراز علاقه کنن اونا بی جنبه میشن و میرن سراغ یکی دیگه یا رفتارشون عوض میشه:زنها هم گاهی این فکرو میکنن و تصور کنین اگه تو دنیا همه این فکرو کنن هیچ کسی اون عشقیو که شایستشه دریافت نمیکنه.اگه زنی شایسته ی عشق شما باشه با ابراز علاقه ی شما شیفتتون میشه.

در ضمن مگه زنا کلاغن که میگین فقط طلا باعث آرامش اونا میشه؟زنها از طلا خوششون میاد اما نه به اندازه ای که از همسر وفادار و عاشقشون خوششون میاد.

لینک به دیدگاه
خانوم ها بیشتر از همه اینا به طلا برای آرامش نیاز دارن!

این حرفارو نمیشه 30 سال زد! عادی میشه !

باید مرد عمل بود و طلا خرید !

همه زنا که عاشق طلا نیستن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

مردا فقط وقتی تب عشقشون تند از این حرفا می زنن ,اونا موجوداتی هستن که همیشه کار دارن , سرشون شلوغه ,گرفتارن ,و همیشه خدا هزار تا عذر و بهونه می تونن به راحتی جور کنن تا این رفتارهای بدشونو بپوشونه

لینک به دیدگاه

گاهی یه تجربه هایی داریم یا یه چیزایی میبینیم که باعث میشه نسبت به یه گروهی کاملا بدبین بشیم و فکر کنیم همشون همین جورین.اما این درست نیست.

یکی از دوستان گفتن همه ی زنا با طلا آرامش میگیرن و زدن این حرفا برای زنا عادی میشه.خب شاید ایشون مواردی اینجوری دیدن اما آیا به نظرتون همه ی ما زنا اینجوری هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس نمیشه نه در مورد مردا و نه در مورد زنا اینجوری جمع بست و نظر داد و قضاوت کرد.:w16:

لینک به دیدگاه
گاهی یه تجربه هایی داریم یا یه چیزایی میبینیم که باعث میشه نسبت به یه گروهی کاملا بدبین بشیم و فکر کنیم همشون همین جورین.اما این درست نیست.

یکی از دوستان گفتن همه ی زنا با طلا آرامش میگیرن و زدن این حرفا برای زنا عادی میشه.خب شاید ایشون مواردی اینجوری دیدن اما آیا به نظرتون همه ی ما زنا اینجوری هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس نمیشه نه در مورد مردا و نه در مورد زنا اینجوری جمع بست و نظر داد و قضاوت کرد.:w16:

همه زنا خوبن!

این مردان که بی احساس و منشا همه بدی ها هستن!

الان هیچکدومتون اعتراضی نداره!:ws37:

لینک به دیدگاه
همه زنا خوبن!این مردان که بی احساس و منشا همه بدی ها هستن!الان هیچکدومتون اعتراضی نداره!:ws37:
فکر کنم پستو خوب نخوندین.من در جواب یکی از دوستان که از آقایون بد گفته بودن دفاع کردم از مردایی که بی احساس نیستن و گفتم نمیشه همه رو اینجوری قضاوت کرد.مردا منشا امنیت و آرامش همسرشون هستن.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...