رفتن به مطلب

::... دفتر مدیریت تالار ادبیـات ...::

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

سلام م م به دوستان ن ن ن ببخشید نمیدونستم این مطلب رو و و کجا بنویسم

میخواستم متن زیر رو از نظر دستوری برام ویرایش کنید

از نظر نقطه - اسپس - ویرگول - جمله بندی و...............

متن برای پروپزال هستش به این مووارد خیلی گیر میدن ن ن :sad0:

در این پایان نامه طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع بر اساس ترکیبی از سیستم های فتولائیک پیل سوختی و بانک باطری ای همراه با چند واحد تولید پراکنده به عنوان یک مدل ترکیبی از بازار برق رائه شده است و نتیجه بدست امده با بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده است ت در این پایان نامه پیشنهاد هایی برای بدست اوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکرو گرید با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده ارائه میشود

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام م م به دوستان ن ن ن ببخشید نمیدونستم این مطلب رو و و کجا بنویسم

میخواستم متن زیر رو از نظر دستوری برام ویرایش کنید

از نظر نقطه - اسپس - ویرگول - جمله بندی و...............

متن برای پروپزال هستش به این مووارد خیلی گیر میدن ن ن :sad0:

در این پایان نامه طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع بر اساس ترکیبی از سیستم های فتولائیک پیل سوختی و بانک باطری ای همراه با چند واحد تولید پراکنده به عنوان یک مدل ترکیبی از بازار برق رائه شده است و نتیجه بدست امده با بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده است ت در این پایان نامه پیشنهاد هایی برای بدست اوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکرو گرید با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده ارائه میشود

سلام به روی ماه شما دوست خوبم...:icon_redface:

این متن یک متن تخصصی با واژه های تخصصی رشته ی شماست...فک می کنم یک سال بالایی و یا یک نفر که به رشته ی شما آشنایی داشته باشه بهتر بتونه در جمله بندی این متن کمکتون کنه...باید برای تفاوت قائل شدن بین دو بخش و همچنین استفاده از علایم و همچنین حروف اضافه به متن و واژه هاش و پل زدن بینشون آشنا بود....

من می تونم خدمتتون جمله های پیشنهادی رو ارائه بدم...ولی تضمینی بر بی اشتباهی اون ها نیست...چون به لغات تخصصی اون آشنا نیستم....:icon_redface:

اگه بخواهیم نوشته تون رو بشکافیم به این می رسیم:

شما در دو سطر اول در مورد طراحی صحبت کردین....و در آخر با فعل ارائه شدن بستین...و همچنین با عبارت در این پایان نامه شروع کردین...

در این پایان نامه طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع بر اساس ترکیبی از سیستم های فتولائیک پیل سوختی و بانک باطری ای همراه با چند واحد تولید پراکنده به عنوان یک مدل ترکیبی از بازار برق رائه شده است

بعدش نتیجه ی طراحی تون رو با یک مورد دیگه مقایسه کردین....البته نفرمودین نتیجه ی این مقایسه چی؟....

و نتیجه بدست امده با بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده است

دوباره با عنوان در این پایان نامه شروع کردین(که فکر می کنم تکرارش درست نباشه)..و یکی از نتایج پایان نامه تون رو می نویسین.....

در این پایان نامه پیشنهاد هایی برای بدست اوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکرو گرید با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده ارائه میشود

با این موارد اگه شما یک طراحی داشتین...و این طراحی یک نتیجه داشته...دقیقا عنوان طراحی تون رو بفرمایین...و نتیجه اش رو بفرمایین....بعد مقایسه رو بفرمایین با چه سیستمی هست...و نتیجه این مقایسه چی هست...بعد یکسری پیشنهادات رو هم داشتین در آخر بیارین...

شاید با اون اوصاف باید یکسری وازه های تخصصی اضافه کنین...یا حذف...که من در این موارد ناآشنا هستم..:icon_redface:

اگر به قول مهندسین شهرساز..بخواهیم وضع موجود و بافت موجود رو اصلاح کنیم..:icon_redface:

ورژن اول: در پایان نامه پیش رو ؛ یک مدل ترکیبی از بازار برق با طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع ، براساس ترکیبی از سیستم های فتولاتئیک پیل سوختی و بانک باطری ای ، همراه با چند واحد تولید پراکنده طراحی شده است.نتیجه حاصله با مدل بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده (و بنویسین در فلان مطلب تفاوت و یا اشترک و یا هر دو به یک میزان رو داشته یا این ها موارد زیادی هست و شما نمی خواهین بنویسین جمله رو با فعل "است" تمام کنید.البته به نظرم اگر می خواهین با است تمام کنین به ورژن دوم توجه کنین که براتون در ادامه قرار می دم).در انتها نیز برای به دست آوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکروگرید، با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده، پیشنهادهایی ارائه می گردد.

ورژن دوم: در پایان نامه پیش رو ؛ یک مدل ترکیبی از بازار برق با طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع ، براساس ترکیبی از سیستم های فتولاتئیک پیل سوختی و بانک باطری ای ، همراه با چند واحد تولید پراکنده طراحی و نتیجه حاصله با مدل بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده است.در ادامه نیز برای به دست آوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکروگرید، با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده، پیشنهادهایی ارائه می گردد.

تو ورژن دوم در سطر دوم بعد از طراحی فعل نیاوردم و چون با مقایسه شد..هم فعل بود...یک و گذاشتم بینشون..و است رو بردم آخر که جمله ها بهم متصل شن...

نکته:باور بفرمایین..چون من نمی دونم شما در چه مواردی طراحی کردین..سخت هست جمله بندی ها رو با طراحی تموم کنم...یا ارائه...سعی کردم هرچی که فهمیدم رو ارائه بدم...از متخصص تالار هم می خوام یک به این تاپیک سر بزنه...ولی با اطمینان عرض می کنم که یک سال بالایی همیشه نظرش صائب تر هست..:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام به روی ماه شما دوست خوبم...:icon_redface:

این متن یک متن تخصصی با واژه های تخصصی رشته ی شماست...فک می کنم یک سال بالایی و یا یک نفر که به رشته ی شما آشنایی داشته باشه بهتر بتونه در جمله بندی این متن کمکتون کنه...باید برای تفاوت قائل شدن بین دو بخش و همچنین استفاده از علایم و همچنین حروف اضافه به متن و واژه هاش و پل زدن بینشون آشنا بود....

من می تونم خدمتتون جمله های پیشنهادی رو ارائه بدم...ولی تضمینی بر بی اشتباهی اون ها نیست...چون به لغات تخصصی اون آشنا نیستم....:icon_redface:

اگه بخواهیم نوشته تون رو بشکافیم به این می رسیم:

شما در دو سطر اول در مورد طراحی صحبت کردین....و در آخر با فعل ارائه شدن بستین...و همچنین با عبارت در این پایان نامه شروع کردین...

بعدش نتیجه ی طراحی تون رو با یک مورد دیگه مقایسه کردین....البته نفرمودین نتیجه ی این مقایسه چی؟....

دوباره با عنوان در این پایان نامه شروع کردین(که فکر می کنم تکرارش درست نباشه)..و یکی از نتایج پایان نامه تون رو می نویسین.....

با این موارد اگه شما یک طراحی داشتین...و این طراحی یک نتیجه داشته...دقیقا عنوان طراحی تون رو بفرمایین...و نتیجه اش رو بفرمایین....بعد مقایسه رو بفرمایین با چه سیستمی هست...و نتیجه این مقایسه چی هست...بعد یکسری پیشنهادات رو هم داشتین در آخر بیارین...

شاید با اون اوصاف باید یکسری وازه های تخصصی اضافه کنین...یا حذف...که من در این موارد ناآشنا هستم..:icon_redface:

اگر به قول مهندسین شهرساز..بخواهیم وضع موجود و بافت موجود رو اصلاح کنیم..:icon_redface:

ورژن اول: در پایان نامه پیش رو ؛ یک مدل ترکیبی از بازار برق با طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع ، براساس ترکیبی از سیستم های فتولاتئیک پیل سوختی و بانک باطری ای ، همراه با چند واحد تولید پراکنده طراحی شده است.نتیجه حاصله با مدل بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده (و بنویسین در فلان مطلب تفاوت و یا اشترک و یا هر دو به یک میزان رو داشته یا این ها موارد زیادی هست و شما نمی خواهین بنویسین جمله رو با فعل "است" تمام کنید.البته به نظرم اگر می خواهین با است تمام کنین به ورژن دوم توجه کنین که براتون در ادامه قرار می دم).در انتها نیز برای به دست آوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکروگرید، با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده، پیشنهادهایی ارائه می گردد.

ورژن دوم: در پایان نامه پیش رو ؛ یک مدل ترکیبی از بازار برق با طراحی بهینه میکرو گرید در یک سیستم توزیع ، براساس ترکیبی از سیستم های فتولاتئیک پیل سوختی و بانک باطری ای ، همراه با چند واحد تولید پراکنده طراحی و نتیجه حاصله با مدل بازار برق های حوضچه ای مقایسه شده است.در ادامه نیز برای به دست آوردن بهترین قدرت و قیمت برای میکروگرید، با استفاده از بهینه سازی تولیدات پراکنده، پیشنهادهایی ارائه می گردد.

تو ورژن دوم در سطر دوم بعد از طراحی فعل نیاوردم و چون با مقایسه شد..هم فعل بود...یک و گذاشتم بینشون..و است رو بردم آخر که جمله ها بهم متصل شن...

نکته:باور بفرمایین..چون من نمی دونم شما در چه مواردی طراحی کردین..سخت هست جمله بندی ها رو با طراحی تموم کنم...یا ارائه...سعی کردم هرچی که فهمیدم رو ارائه بدم...از متخصص تالار هم می خوام یک به این تاپیک سر بزنه...ولی با اطمینان عرض می کنم که یک سال بالایی همیشه نظرش صائب تر هست..:icon_redface:

واقعا مممنو ن ن ن ن ن ن ن ن ن نن ن ن :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

باسلام و خسته نباشید. بنده مدرس و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات هستم برای ارسال مقاله به دفتر مدیریت ادبیات باید چه مراحلی را طی کرد و چگونه فرستاد؟ و شیوه مقاله نویسی این انجمن بر چه روشی است؟لطفا پاسخ را برایم میل بفرمایید.باتشکر.
[url]www.bahman65@YAHOO.com[/url]

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

درود بر بانوی تالار ادبیات....

با عرض خدا قوت...

خواستم عرض کنم اگر امکان داره این دو تاپیک رو با هم ادغام بفرمایید...:icon_redface:

[h=3]سیما یاری[/h]

[h=3]سیما یاری[/h]

یکی توسط مینا خانوم یوسفی استارت شده که قبل از اون معین عزیز این تاپیک رو استارت کرده بودن...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان ادبیاتی..

هرچی گشتم تاپیکی برای درخواست ها و سوالات پیدا نکردم!

مطلب می خوام در رابطه با جایگاه اندیشه و افکار جوانان در ادبیات فارسی.

کسی می تونه کمکم کنه آیا؟؟ :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ادبیاتی..

هرچی گشتم تاپیکی برای درخواست ها و سوالات پیدا نکردم!

مطلب می خوام در رابطه با جایگاه اندیشه و افکار جوانان در ادبیات فارسی.

کسی می تونه کمکم کنه آیا؟؟ :icon_redface::icon_gol:

سلام پری جان

این سایت ها میتونی یه سر بزنی

شاید بتونن کمکت کنن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام پری جان

این سایت ها میتونی یه سر بزنی

شاید بتونن کمکت کنن

مرسی حنانه جون.. ولی من چیزی نتونستم بفهمم ازین سایتایی که دادی!!

موضوع واسه تحقیقه. بیشتر حالت مقاله داره نفس

لینک به دیدگاه

مرسی حنانه جون.. ولی من چیزی نتونستم بفهمم ازین سایتایی که دادی!!

موضوع واسه تحقیقه. بیشتر حالت مقاله داره نفس

خب منم منظورم این بود که از اعضاشون کمک بگیری

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
سلام...میشه تاپیکی بزنید واسه کتاب...که به صورت فایل قراربدیم؟

سلام به روی ماه دوست خوبم..

با اجازه ی مدیر تالار ادبیات عرض می کنم...

اگه منظورتون اینه که لینک کتاب ها رو برای دانلود بزارین...یک بخش داریم تو تالار ادبیات....

بخش کتابخانه ادبیات

تو این بخش تاپیک های زیادی هست...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام به روی ماه دوست خوبم..

با اجازه ی مدیر تالار ادبیات عرض می کنم...

اگه منظورتون اینه که لینک کتاب ها رو برای دانلود بزارین...یک بخش داریم تو تالار ادبیات....

بخش کتابخانه ادبیات

تو این بخش تاپیک های زیادی هست...:icon_redface:

سلام بزرگوار....

مهربان دوستم...

مشتاق صحبت بودیم باهاتون....:)

بخدا این تاپیک من تاحالا ندیده بودم!!!!!

تشکر فرااااااااوان.

خیلییییییی ممنونم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

درود

ضمن تبریک به سپیده خانوم به عنوان مدیریت تالار ادبیات برای ایشون آرزوی موفقیت و بهروزی داریم و امیدوارم دوستان همکاریهای لازم رو با ایشون داشته باشن و روز به روز تالار ادبیات به دوران اوجش نزدیک تر بشه

ایشون قبلا هم مدیر بخش تالار ادبیات بودن و خوشبختانه با چند و چون این تالار آشنایی کامل دارن.

من هم از اینکه این مدت (به دلیل نبود مدیر برای این تالار) رو در این تالار با شما همراه بودم خوشحالم و از ظرافت نوشتار دوستان هم لذت بردم و هم به اندوخته هام اضافه شد.

سپیده خانوم بابت قبول زحمت ممنون و براتون آرزوی موفقیت دارم:icon_gol:

Sepideh.mt

26.gif

لینک به دیدگاه

سلام نواندیشانی های عزیز

ممنون از شما ناصر عزیز بابت معرفی و خسته هم نباشید بابت این مدت که مدیریت تالار ادبیات علاوه بر عنوان مدیر ارشد روی دوش شما بود.

امیدوارم از پس مدیریت تالار دوس داشتنی ادبیات بربیام البته و صد البته با همکاری کابرای گلش .:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...