رفتن به مطلب

چه کسانی بیشتر فحش میدهند؟

*Sanaz*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این همه استادید میشینن فحش های جدید میسازن که استفاده نکنیم؟بعضی وقتا حتی زدن طرف هم اندازه فحش حال نمیده.من کلا ادم بد دهنی نیستم اما فحش و دوس میدارم.:texc5lhcbtrocnmvtp8کاربرد زیاد داره.نمونش همینی که شادی گفت

لینک به دیدگاه

من برخورد فیزیکی رو به فحش ترجیح میدم. یعنی درست نیست که بگم ترجیح میدم. چون عموما کسی که برخورد فیزیکی میکنه یا فحش میده در حالت عادی نیست و تصمیمش بر اساس عقلانیت نیست که بگیم ترجیح میدم یا اینکه حالت انتخابی داره. چون عقلانیت نقشی در اون لحظات نداره. از اینرو بهتره بگم من وقتی کنترلم از دستم خارج بشه برخورد فیزیکی میکنم. البته در دنیای مجازی نمیشه برخورد فیزیکی کرد. برای همین هیچ کاری نمیکنم. در واقع تا حالا به کسی فحش ندادم تو نت.

لینک به دیدگاه
من برخورد فیزیکی رو به فحش ترجیح میدم. یعنی درست نیست که بگم ترجیح میدم. چون عموما کسی که برخورد فیزیکی میکنه یا فحش میده در حالت عادی نیست و تصمیمش بر اساس عقلانیت نیست که بگیم ترجیح میدم یا اینکه حالت انتخابی داره. چون عقلانیت نقشی در اون لحظات نداره. از اینرو بهتره بگم من وقتی کنترلم از دستم خارج بشه برخورد فیزیکی میکنم. البته در دنیای مجازی نمیشه برخورد فیزیکی کرد. برای همین هیچ کاری نمیکنم. در واقع تا حالا به کسی فحش ندادم تو نت.

ولی پشیمانی که بعد از برخورد فیزیکی ممکنه به وجد بیاد،قابل مقایسه با پشیمانی بعد از فحش نیست.

ممکنه به یکی فحش بدی بعدا شمارو ببخشه،اما اینکه مثلا با آجر بزنی توی سرش و انتظار بخشش داشته باشی،خیلی سخته.:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
شما از یک طرف دیگه به قضیه کن.

یعنی گاهی وقت ها مظلوم وقتی کاری در مقابل ظلم و ظالم نمیتونه انجام بده.حداقل برای اینکه یک کاری کرده باشه فحش میده.

بعد ظالم به مظلوم اَنگِ افترا و بی حرمتی می زنه و قانونا پدر صاحب بچه اش رو در می آره!!!

یک لحظه عقده ات رو خالی می کنی..بعد یک عُمر باید تاوان اون رو بدی....که فقط واسه خودت هزینه داره....و آتو می دی دست ظالم....

باید با منطق سعی کنی...ظلم ظالم رو نشون بدی....تا ظالم مجبور بشه به کار نا به هنجار.... تا خودش تیشه بزنه به شخصیتش...تا ابهتش بریزه..:ws37:

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم

از چند نفر پرسیدم جواب درست حسابی نگرفتم:banel_smiley_4:

حالا اینجا مطرح میکنم شاید ...:w16:

چند تا فحش بدین که از ته دل باشه اما خونواده ( پدر و مادر و ... ) توش نباشه:ws46:

تاکید میکنم از عمق وجود که به دل بچسبه :w02:

لینک به دیدگاه
من یه سوال دارم

از چند نفر پرسیدم جواب درست حسابی نگرفتم:banel_smiley_4:

حالا اینجا مطرح میکنم شاید ...:w16:

چند تا فحش بدین که از ته دل باشه اما خونواده ( پدر و مادر و ... ) توش نباشه:ws46:

تاکید میکنم از عمق وجود که به دل بچسبه :w02:

ما با دوستان که جمع میشیم دو سه نوع فحش با ادبی (و البته بی ادبی!) داریم که با ادبی هارو به ترتیب علاقه می نویسم!!!

1- پفیوز بی شرف (پفیوز یعنی همون بی شرف انگار!!!)فقط دقت کن رو پ پفیوز همچین غلیط بگی

2- عجب خریه و گوسفند

3- گلابی!! که شامل هر نوع فحشی میشه وقتی با طرف کمی تعارف داری!!مثلا خنگ بازی در بیاره میگی گلابی .....!!

نظرم راجع به فحش دادن (جدی)

یا کار ادم های سست عنصر و ضعیفه که ابدا قدرت روحی کافی ندارن و کمبودشون رو با دادن فحش به ضعیف تر از خودشون جبران می کنن

و یا کار ادم هایی هست که نیاز به anger management دارن و کلا ادم های عصبانی و خشمگینن که اون ها هم نیاز به کمک دارن

البته حالت متعادل هم وجود داره که البته این افراد میزان فحش دادنشون تو زندگی خیلی زیاد نیست!(بلاخره ادم بعضی موقع ها عصبانی میشه دیگه)

لینک به دیدگاه

البته میدونم فحش دادن اصلا کار خوبی نیست

اما نمیدونم چرا بعضی تا یه دست فحش حسابی نخورن...آدم نمیشن

مثلا همین چند روز پیش...

یه مسافرکش جلوی ماشین ما ترمز زد... بدون هیچ راهنمایی...بوقی...اشاره ای...هیچی...به زور ماشین رو کنترل کردم

بعد از اینکه مسافراش رو تخلیه کرد و مسافر جدید زد...دیدم نمیره

بوق زدم...نرفت...ماشینهای دیگه هم صداشون در امد

خلاصه شیشه ماشین رو دادم پایین و گفتم: هوی آقا... بمیر برو دیگه...:ws3:

یهویی راه افتاد...البته ناگفته نمونه ماشین ها اطراف حسابی از خجالتش در آمدن...

مطمئنم فحش خونش پایین امده بود..

نه اینکه ما مقصر باشیم ها...نه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
تنها فحشی که بلدم و ورد زبونمه:

کثافت آشغال میمون درختی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

باید ترک کنم خیلی زشته.

از یه خانوم بعیده:girl_blush2:

آره تو فکر ترک کردنش باش از شما بعیده:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...