رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر پیرامون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد عمران

ارسال های توصیه شده

ناظر ارشد تالار تو یه تالار تخصصی اسپم میکنه. :banel_smiley_4:

من میخوام ارشد عمران امتحان بدم. ارشد تبدیل انرژی رو که ول کردم و دیگه حوصله مکانیکو ندارم.

چون نقطه قوتم تو ریاضیات، مقاومت و سیالات هست و این فرصت باقی مانده کمه کسی میتونه بگه باید از چه منابعی و از چه کتاب هایی استفاده کنم؟

بسته های آموزشی کدوم آموزشگاه بهتره؟

راستی آزاد میخوام امتحان بدم و رشته انتخابیم هم سازه های هیدرولیک مراغه است. اگه جواب بدید ممنون میشم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ناظر ارشد تالار تو یه تالار تخصصی اسپم میکنه. :banel_smiley_4:

من میخوام ارشد عمران امتحان بدم. ارشد تبدیل انرژی رو که ول کردم و دیگه حوصله مکانیکو ندارم.

چون نقطه قوتم تو ریاضیات، مقاومت و سیالات هست و این فرصت باقی مانده کمه کسی میتونه بگه باید از چه منابعی و از چه کتاب هایی استفاده کنم؟

بسته های آموزشی کدوم آموزشگاه بهتره؟

راستی آزاد میخوام امتحان بدم و رشته انتخابیم هم سازه های هیدرولیک مراغه است. اگه جواب بدید ممنون میشم. :icon_gol:

اسپمی که باعث بشه کاربر به تالارش بیشتر علاقه پیدا کنه عین فعالیت مفید تخصصی است . ( سناتور رحمت ا... علیه ):ws37:

خوب ابولفضل جان این سه تایی که خوب بلدی اگه همینارو بتونی تو کنکور خوب بزنی میتونی قبول شی.

حالا من درباره بقیه درسا چنتا رفرنس معرفی میکنم که بدردت بخوره، آها راستی اگه برای کنکور همین امسال میخوای امتحان بدی که فک کنم یکی دو هفته دیگست که مطلب جدید نخونی بهتره.

به هر حال درسایی که تو کنکور ارشد عمران میاد :

- زبان عمومی - زبان تخصصی

- ریاضی 1 ، ریاضی 2، معادلات دیفرانسیل

- مقاومت مصالح - تحلیل سازه ها

- مکانیک خاک و پی

- مکانیک سیالات - هدرولیک

طراحی ( شامل طراحی سازه های بتنی، سازه های فولادی، راهسازی و روسازی)

از بین این درسا به نظر من آسونتراش درس های هیدرولیک و روسازی هست که در فرصت کم راحت تر میتونی بخونی .

از بین جزوه های آموزشی موسسات ، برای پارسه خیلی خوب هست ، تعداد شرکت کننندگان آزمونهاش بیشتر از آزمونهای دیگست و من پارسه رو پیشنهاد میکنم .

و اما رفرنس برای درسها :

زبان تخصصی : گاج

مقاومت مصالح : گاج

تحلیل سازه ها : مجتبی حقگو - راهیان ارشد

مکانیک خاک : امیر افشاری - گاج - جزوه خود پارسه

پی : سری عمران

مکانیک سیالات : جزوه خود پارسه - ساسان امیر افشاری

هیدرولیک : سری عمران

طراحی ها هم سری عمران رو پیشنهاد میکنم . :ws37:

لینک به دیدگاه

اسپمی که باعث بشه کاربر به تالارش بیشتر علاقه پیدا کنه عین فعالیت مفید تخصصی است . ( سناتور رحمت ا... علیه ):ws37:

خوب ابولفضل جان این سه تایی که خوب بلدی اگه همینارو بتونی تو کنکور خوب بزنی میتونی قبول شی.

حالا من درباره بقیه درسا چنتا رفرنس معرفی میکنم که بدردت بخوره، آها راستی اگه برای کنکور همین امسال میخوای امتحان بدی که فک کنم یکی دو هفته دیگست که مطلب جدید نخونی بهتره.

به هر حال درسایی که تو کنکور ارشد عمران میاد :

- زبان عمومی - زبان تخصصی

- ریاضی 1 ، ریاضی 2، معادلات دیفرانسیل

- مقاومت مصالح - تحلیل سازه ها

- مکانیک خاک و پی

- مکانیک سیالات - هدرولیک

طراحی ( شامل طراحی سازه های بتنی، سازه های فولادی، راهسازی و روسازی)

از بین این درسا به نظر من آسونتراش درس های هیدرولیک و روسازی هست که در فرصت کم راحت تر میتونی بخونی .

از بین جزوه های آموزشی موسسات ، برای پارسه خیلی خوب هست ، تعداد شرکت کننندگان آزمونهاش بیشتر از آزمونهای دیگست و من پارسه رو پیشنهاد میکنم .

و اما رفرنس برای درسها :

زبان تخصصی : گاج

مقاومت مصالح : گاج

تحلیل سازه ها : مجتبی حقگو - راهیان ارشد

مکانیک خاک : امیر افشاری - گاج - جزوه خود پارسه

پی : سری عمران

مکانیک سیالات : جزوه خود پارسه - ساسان امیر افشاری

هیدرولیک : سری عمران

طراحی ها هم سری عمران رو پیشنهاد میکنم . :ws37:

دستت درد نکنه. امتحان که فکر میکنم حدود 20 اردیبهشت باشه و تقریبا دو ماه فرصت دارم شبی یکی دو ساعت بخونم.

از رفرنس هایی که معرفی کردید نمیتونم همه رو برم و به صورت انتخابی تو بازار پیدا کنم. یا فرصت اینو ندارم که بگردم دونه دونه دانلود کنم. فکر میکنم یه بسته کامل از پارسه بخرم بهتر باشه آیا؟

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه. امتحان که فکر میکنم حدود 20 اردیبهشت باشه و تقریبا دو ماه فرصت دارم شبی یکی دو ساعت بخونم.از رفرنس هایی که معرفی کردید نمیتونم همه رو برم و به صورت انتخابی تو بازار پیدا کنم. یا فرصت اینو ندارم که بگردم دونه دونه دانلود کنم. فکر میکنم یه بسته کامل از پارسه بخرم بهتر باشه آیا؟

آها آره گفتی آزاد، من زمان امتحان سراسری رو گفتم .

خب پس وقت داری .

پارسه فک نکنم کتاباشو جدا از امتحانش بده . امتخاناش + کتاباش هم حدود 400 و خرده ای میشه . من که پارسال میخواستم بگیرم ندادن. رفتم ماهان 400 دادم و خیلی هم پشیمون شدم .

این کتابا که گفتم کمیاب نیستن و تو همه کتاب فروشیا هستش. کتاب فروشی آریا داره احتمالا . کتاب فروشی 2002 هم که دست دومشونو داره ...

لینک به دیدگاه

آها آره گفتی آزاد، من زمان امتحان سراسری رو گفتم .

خب پس وقت داری .

پارسه فک نکنم کتاباشو جدا از امتحانش بده . امتخاناش + کتاباش هم حدود 400 و خرده ای میشه . من که پارسال میخواستم بگیرم ندادن. رفتم ماهان 400 دادم و خیلی هم پشیمون شدم .

این کتابا که گفتم کمیاب نیستن و تو همه کتاب فروشیا هستش. کتاب فروشی آریا داره احتمالا . کتاب فروشی 2002 هم که دست دومشونو داره ...

ایول بابا حواسم نبود قزوینی. آره. راست میگی. میرم میگیرم. ولی یه نفرم هست اینترنتی جزوه های پارسه رو میده 50 تومن. البته چاپ 89 که فکر نمیکنم خیلی فرقی بکنه با امسال. فقط سوالات کنکور 90 توش نیست. حالا اگه شد اونو میخرم. اگه نشد همینایی که گفتی رو میخرم. دستت درست. :a030:

لینک به دیدگاه
ایول بابا حواسم نبود قزوینی. آره. راست میگی. میرم میگیرم. ولی یه نفرم هست اینترنتی جزوه های پارسه رو میده 50 تومن. البته چاپ 89 که فکر نمیکنم خیلی فرقی بکنه با امسال. فقط سوالات کنکور 90 توش نیست. حالا اگه شد اونو میخرم. اگه نشد همینایی که گفتی رو میخرم. دستت درست. :a030:

خب اون که خیلی خوبه . سولات کنکور 90 هم از نت میتونی دانلودش کنی . تو انجمن هست فکر کنم . میگردم لینکشو میذارم برات.

خواهش میکنم . بازم سوالی داشتی در خدمتم :a030:

لینک به دیدگاه
خب اون که خیلی خوبه . سولات کنکور 90 هم از نت میتونی دانلودش کنی . تو انجمن هست فکر کنم . میگردم لینکشو میذارم برات.

خواهش میکنم . بازم سوالی داشتی در خدمتم :a030:

دستت درد نکنه. حتما میام سراغت دوباره.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلامممم

4 شنبه كنكور داريم :sad0:

حيف شد.... من شركت كرده بودم ولي يه سفري پيش اومد برام ،نيستم كه كنكور بدم :4564:

سلام، سارا خانم مطمئنی سفرت از کنکور مهمتره ؟ :ws52:

آزمایشی میخواستی شرکت کنی؟

لینک به دیدگاه

#222222]

867666]آقا من یه سری جزوه دستنویس از کلاسهای پارسه و اینا گیر آوردم. میخوام آپلودش کنم. منع قانونی که نداره؟ کجا آپ کنم؟

نه فک نکنم ، پره تو اینترنت این جزوه ها

منظورت رو چه سروریه ؟ خب مثلا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا

و میتونی بذاری تو بخش دانلود فایلهای عمرانی / قسمت دانلود کتاب و جزوه:a030:

لینک به دیدگاه
سلام، سارا خانم مطمئنی سفرت از کنکور مهمتره ؟ :ws52:

آزمایشی میخواستی شرکت کنی؟

سلاممم

نه خوب... سفرم تفريحي بود .... ولي نميشد نرفت كه:whistle:

ازمايشي كه نبود .... ولي چيزي نخونده بودم ... :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

محور های اصلی این همایش:

- آشنایی با رتبه های تک رقمی سال گذشته

- انتخاب رشته صحیح و معرفی کتب و جزوات مفید در هر رشته

- آموزش روش های تست زنی و نحوه مطالعه دروس

- آشنایی با اساتید برجسته کلاس های آمادگی کارشناسی ارشد

- با چه درصدی در کدام دانشگاه می توانید قبول شوید

لطفا برای حضور در این همایش

کنید.

ثبت نام رایگان

مهلت ثبت نام : 15/2/91

HamayeshArSaraser.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام به همه دوستان

من ارشد 91 شرکت کردم ولی چون نخونده بودم نتیجه خوبی نگرفتم ولی واسه امسال برنامه دارم و میخوام شرکت کنم

این درصدای کنکور 91 من

زبان 16/67

ریاضی 7/14

جامدات -8/76-

خاک 3/33

سیالات 3/32-

طراحی 12/22

معدل 15/35

رتبه 13971

غیر انتفایی و پیام نور مجاز شدم

لینک به دیدگاه

چند تا کارنامه هست که میذارم از سایت civil-eng.ir گرفتم واسه کنکور 90 امیدوارم مفید باشه البته کنکور 91 به مراتب سخت تر بود طبق نظر کارشناسای سری عمران البته کارنامه نفر اول91 اینو نشون میده

لینک به دیدگاه

رتبه: 712

نمره کل: 5249

درصد دروس

زبان عمومی و تخصصی: 12.22

ریاضیات: 20

مکانیک جامدات: 30

مکانیک خاک و پی: 43.33

مکانیک سیالات و هیدرولیک: 38.33

طراحی: 18.52

میانگین دروس: 27

معدل ثبت نامی: 13.66

معدل موثر: 14.28

دانشگاه دوره کارشناسی:

تهران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...