رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

اسمم zahraa .تازه وارد سایت شدم زدم چندتا پلان ببینم ک نوشت باید عضو باشی منم شدم . چیز زیادی نمیدونم از سایت.دانشجوی ترم اخر کاردانی رشته ی نقشه کشی معماری .دانشگاه غیر انتفایی طبری بابل.کارم ک ندارم فعلا

سلام زهرا خانوم :icon_gol:

به انجمن نواندیشان خوش اومدی :ws37:

حالا مدت کوتاهی تو انجمن فعالیت کنی همه چی دستت میاد :a030:

سلام

اسم من پرستوئه 20 سالمه بوشهر زندگی میکنم

رشتتمم علوم کشاورزی

بگم تا یادم نرفته پیام نور میخونم

هدفم تبادل اطلاعاته خب معلومه:w16:

هر کی رشتش کشاورزیه و از کارای عملی کشاورزی سر در میاره به من پیام بده:ws37: مرسییییییییییییی

سلام پرستو خانوم :icon_gol:

خوش اومدی دوست من :ws37:

توی تالار کشاورزی که بری دوستای خوبی میتونی پیدا کنی و تبادل اطلاعات داشته باشید :a030:

لینک به دیدگاه

سلام.1:اسمم محسنه.2:کنترل در ابزاردقیق.3:ترم آخر کارشناسی.4:نور.5:الکترونیک و برق(plc). ورزشی.6:سرگرم شدن.تازه اشنا شدم با این سایت.7:صبح تاظهر دنبال کار بعد از ظهر بیکار

لینک به دیدگاه
سلام.1:اسمم محسنه.2:کنترل در ابزاردقیق.3:ترم آخر کارشناسی.4:نور.5:الکترونیک و برق(plc). ورزشی.6:سرگرم شدن.تازه اشنا شدم با این سایت.7:صبح تاظهر دنبال کار بعد از ظهر بیکار

اقا محسن به انجمن نواندیشان خوش امدی:w66::w66:

لینک به دیدگاه

سلام محسن جان :icon_gol:

خوش اومدی هم رشته ای عزیز و چه خوب که رشتت کنترله :a030: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

1- راضیه

2- صنایع غذایی

3- کارشناسی

4- آزاد شهریار

5- مطالب مربوط به رشتم

6- گزارشکار لازم داشتم و دارم!!

7-ندارم!

w66.gif

خوش امدی به انجمن نواندیشان

لینک به دیدگاه
سلام فاطمه هستم .

کاردانی اموربانکی هستم .

دانشگاه فیض السلام اصفهان هستم تازه ترم دومم.

محصلم

به انجمن نو اندیشان خیلی خوش امدی w66.gif

منتظر حضور گرمت توی انجمن هستیم:a030:

لینک به دیدگاه

1- راضیه

2- صنایع غذایی

3- کارشناسی

4- آزاد شهریار

5- مطالب مربوط به رشتم

6- گزارشکار لازم داشتم و دارم!!

7-ندارم!

سلام هم رشته ایی عزیز به انجمن نواندیشان خوش آمدی منتظر حضور گرمت هستیم :icon_gol:

منتظر فعالیت شما در تالارها هستیم:icon_gol:

:welcome: :welcome:

لینک به دیدگاه
سلام فاطمه هستم .

کاردانی اموربانکی هستم .

دانشگاه فیض السلام اصفهان هستم تازه ترم دومم.

محصلم

سلام دوست عزیز به انجمن نواندیشان خوش آمدی :icon_gol:

منتظر فعالیت شما در تالارها هستیم:icon_gol:

:welcome: :welcome:

لینک به دیدگاه
سلام من تازه واردم:ws42: اسمم علي دانشجوي سال دوم رشته الكترونيك هستم هدف من در اين سايت تبادل اطلاعات فني با دوستي عزيز سايت مباشم و همچين شاغل هستم
لینک به دیدگاه
سلام من تازه واردم:ws42: اسمم علي دانشجوي سال دوم رشته الكترونيك هستم هدف من در اين سايت تبادل اطلاعات فني با دوستي عزيز سايت مباشم و همچين شاغل هستم

سلام علی جان هم رشته ای به انجمن نو اندیشان خیلی خیلی خوش امدی

منتظر حضور گرمت توی تالار برق هستیم :welcome:

لینک به دیدگاه

سلام من زهرا هستم دانشجوی رشته ی مهندسی صنایع اصفهانیم خیلی شادم اما همش مشکله نرم افزاری دارم امیدوارم شما ها بهم کمک کنید من دوس دارم یه لیسانسه ی به درد بخور باشم چون رشتم خیلی وسیع وزیباست مرسی از همگیتون

لینک به دیدگاه

سلام من فرشته هستم تازه واردم . دانشجوی کارشناسی معماری ام. دانشجوی دانشگاه رشددانش سمنان ام. ساکن تهرانم .نرم افزارکد روکامل بلدم اما3d max رو کم وبیش .ازآشنایی باهمتون خوشحالم.

لینک به دیدگاه
سلام من زهرا هستم دانشجوی رشته ی مهندسی صنایع اصفهانیم خیلی شادم اما همش مشکله نرم افزاری دارم امیدوارم شما ها بهم کمک کنید من دوس دارم یه لیسانسه ی به درد بخور باشم چون رشتم خیلی وسیع وزیباست مرسی از همگیتون

سلام من فرشته هستم تازه واردم . دانشجوی کارشناسی معماری ام. دانشجوی دانشگاه رشددانش سمنان ام. ساکن تهرانم .نرم افزارکد روکامل بلدم اما3d max رو کم وبیش .ازآشنایی باهمتون خوشحالم.

خوش اومدین:hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...