رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام.

خوش آمدید.

جای درستی اومدی.

داش علی چی کار داری بنده خدا رو . من خودم رفیقم اومد اینجا زن گرفت. کلی هم راضیه الان. همین الانم کربلاس دستش رسیده به زری(ضریح).

ان شالله یه خوبشو پیدا کنی.

و من الله توفیق:icon_gol:

التماس دعا بهشون بگيد:w02:

لینک به دیدگاه
سلام من هستی ام

19سالمه

ترم دو طراحی و دوخت

دانشگاه علمی کاربردی

تهران زندگی میکنم.

هدفم از عضویت پیدا کردن فرد مناسب جهت ازدواجه.

ازدواج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

ضمن خوشامد گویی منتظرتون توی تالار های مهندسی مواد و نرم افزار های مکانیک هستیم تا از اطلاعاتتون در این زمینه بهره ببریم:a030:

سلام:icon_gol:

خوش آمدین:w02:

این آخریه رو اصلا نگرفتم:w58:

من گیرپاژ کردم البته نمیدونم درست نوشتم یا نه ولی خلاصه قبول کنید اینجوریم :imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley:
لینک به دیدگاه
ازدواج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

چیکار

دارید بنده خدا رو . حالا یه نفر پیدا شده رک رو راست داره میگه. همچین می گن ازدواج انگار به عرب گفتن گچپژ.

النکاح سنتی و من رقب عن سنتی فلیس منی. دوشیزه ی مکرمه محترمه...(جو گرفت منو:icon_pf (34):)

۹۹ درصد بچه ها اینجا اگه کیس مناسبی پیدا کنن بدشون نمیاد ازدواج هم بکنن. چه اشکالی داره .اصلا من با مهدی صحبت کردم سر این قضیه که بخش همسریابی هم بزنیم واسه انجمن. گفت بچه ها تو این زمینه دست ما رو بستن و دارن خودجوش عمل می کنن.اینو گفتم که خبر داشته باشید پیام عاشقانه میدین رصد میشه. پلیس فتا حواسش به همه چیز هست.

لینک به دیدگاه
چیکار

دارید بنده خدا رو . حالا یه نفر پیدا شده رک رو راست داره میگه. همچین می گن ازدواج انگار به عرب گفتن گچپژ.

النکاح سنتی و من رقب عن سنتی فلیس منی. دوشیزه ی مکرمه محترمه...(جو گرفت منو:icon_pf (34):)

۹۹ درصد بچه ها اینجا اگه کیس مناسبی پیدا کنن بدشون نمیاد ازدواج هم بکنن. چه اشکالی داره .اصلا من با مهدی صحبت کردم سر این قضیه که بخش همسریابی هم بزنیم واسه انجمن. گفت بچه ها تو این زمینه دست ما رو بستن و دارن خودجوش عمل می کنن.اینو گفتم که خبر داشته باشید پیام عاشقانه میدین رصد میشه. پلیس فتا حواسش به همه چیز هست.

وای خدا ترکیدم از خنده مرسی زیاد واقعا به خنده نیاز داشتم:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28: ..من صداقتشو دوست داشتم و بخدا اصلا قصد جسارت نداشتم ولی نکته اینکه هیچ وقت انقد صریح ندیده بودم یه دختر همچین چیزی بنویسه یکم تعجب کردم ...ولی خب سنش کم هستش تو این سن دخترا همش منتظر اسب سفید هستن به جوانب زندگی فکر نمیکنن...

فقط اگه همسریابی اضافه شد من بزارید مشاور انصافا خوب کار میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه
وای خدا ترکیدم از خنده مرسی زیاد واقعا به خنده نیاز داشتم:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28: ..من صداقتشو دوست داشتم و بخدا اصلا قصد جسارت نداشتم ولی نکته اینکه هیچ وقت انقد صریح ندیده بودم یه دختر همچین چیزی بنویسه یکم تعجب کردم ...ولی خب سنش کم هستش تو این سن دخترا همش منتظر اسب سفید هستن به جوانب زندگی فکر نمیکنن...

فقط اگه همسریابی اضافه شد من بزارید مشاور انصافا خوب کار میکنم:ws3:

باشه.

هر موقع زوجی شک داشتن هنوز امیدی هست یا برن طلاق بگیرن. میفرستم پیش شما که مطمئن بشن با خیال راحت برن طلاق بگیرن.:w02:

در ضمن الان دیگه اون زمون نیست. دخترا به پسرا متلک می اندازن .پیشنهاد ازدواج می دن. خواستگاری هم میرن. تازه برنامه گذاشتم با مادرم از این به بعد جایی میرم خواستگاری واسه خودم مهریه تعیین کنیم. همه چیز که بر عکس شده دیگه وقتش رسیده ما مهریه ندیم یه چیزی هم بگیریم. والله با این نوناشون.:w02:

لینک به دیدگاه
باشه.

هر موقع زوجی شک داشتن هنوز امیدی هست یا برن طلاق بگیرن. میفرستم پیش شما که مطمئن بشن با خیال راحت برن طلاق بگیرن.:w02:

در ضمن الان دیگه اون زمون نیست. دخترا به پسرا متلک می اندازن .پیشنهاد ازدواج می دن. خواستگاری هم میرن. تازه برنامه گذاشتم با مادرم از این به بعد جایی میرم خواستگاری واسه خودم مهریه تعیین کنیم. همه چیز که بر عکس شده دیگه وقتش رسیده ما مهریه ندیم یه چیزی هم بگیریم. والله با این نوناشون.:w02:

ماشالله دست به اسپم کردن شما هم داره به من میرسه ولی گفته باشم نمیزارم جایگاه منو بگیرید:w02:......شما ببین اول کسی به شما زن میده بعد مهریه تعیین کن :(87)::4chsmu1:
لینک به دیدگاه
ماشالله دست به اسپم کردن شما هم داره به من میرسه ولی گفته باشم نمیزارم جایگاه منو بگیرید:w02:......شما ببین اول کسی به شما زن میده بعد مهریه تعیین کن :(87)::4chsmu1:

حتما

یه دوستی داشتم بنده خدا فوت کرد. عکسشم یه مدت پروفایلم بود. همیشه به من می گفت سید زن نگیر. بعد از چند لحظه بهم می گفت دختر بگیر.:w02: خدا رحمتش کنه. به خاطر همین نمک بودنش فشارش رفت بالا فوت کرد.

بنده خدا چی فکر کردی در مورد من. من خودم رد میکنم. یه مورد نشده از یکی خوشم بیاد بعد اون بگه نه. :ws37: الان رفتیم پیش یه بنده خدایی گفته برای اینکه بختت باز بشه گفته ۱۹هزار بار بگو بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم. بعد حساب کردم یه کله بگم ۱۳ ساعت طول میکشه. اینه که فعلا قید ازدواجو زدم. شاید یه تاپیک زدم تجارب خودمو از خواستگاری هام بگم یه کتاب میشه قشنگ.

لینک به دیدگاه
حتما

یه دوستی داشتم بنده خدا فوت کرد. عکسشم یه مدت پروفایلم بود. همیشه به من می گفت سید زن نگیر. بعد از چند لحظه بهم می گفت دختر بگیر.:w02: خدا رحمتش کنه. به خاطر همین نمک بودنش فشارش رفت بالا فوت کرد.

بنده خدا چی فکر کردی در مورد من. من خودم رد میکنم. یه مورد نشده از یکی خوشم بیاد بعد اون بگه نه. :ws37: الان رفتیم پیش یه بنده خدایی گفته برای اینکه بختت باز بشه گفته ۱۹هزار بار بگو بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم. بعد حساب کردم یه کله بگم ۱۳ ساعت طول میکشه. اینه که فعلا قید ازدواجو زدم. شاید یه تاپیک زدم تجارب خودمو از خواستگاری هام بگم یه کتاب میشه قشنگ.

خسته نباشی دلاور خداقوت پهلوان...ورود سرافرازانه شما را از مراسم خواستگاری و عدم کسب نتیجه را به انجمن نواندیشان تبریک می گویم ...:w66::w66::w66:

اشکالی نداره گریه نکنید خودم براتون زن میگیرم...شما مشخصات بده جنازه ببخشید فرد مورد نظر تحویل بگیر :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

سولماز هستم دانشجوی دکترای برق دانشگاه آراد مرودشت

دوستان اگر کد متلب در مورد روش اپسیلون گریدی در اختیار دارید ممنون میشم واسم بفرستید

سلام دوست عزیز خوش آمدید تالار برق درخواست بدید دوستان راهنمایی میکنند حتما
لینک به دیدگاه

سلام

اسم من سیدمحمدجواد هست

تا سوم راهنمایی ایران درس خوندم و تا فوق دیپلم تو رشته برق داخل افغانستان

بیشتر به کامپیوتر علاقه دارم

فعلا تو یه کارخونه ذوب آلومینیوم با دستگاه های سی ان سی کار میکنم.

از اونجایی که به صورت حرفه ای و تخصصی توی بخشهای فنی آموزش ندیدم الان به شدت احساس کمبود اطلاعات میکنم.

امیدوارم کنار شما مهندسا یه چیزایی یاد بگیرم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

اسم من سیدمحمدجواد هست
تا سوم راهنمایی ایران درس خوندم و تا فوق دیپلم تو رشته برق داخل افغانستان
بیشتر به کامپیوتر علاقه دارم
فعلا تو یه کارخونه ذوب آلومینیوم با دستگاه های سی ان سی کار میکنم.
از اونجایی که به صورت حرفه ای و تخصصی توی بخشهای فنی آموزش ندیدم الان به شدت احساس کمبود اطلاعات میکنم.
امیدوارم کنار شما مهندسا یه چیزایی یاد بگیرم.

سلام خوش اومديد
ايشالا اطلاعات خوبي اينجا به دست بياريد
منتظر حضورتون هستيم
موفق باشيد:a030:
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

حتما

احسنت درباره این طرز فکر منم همینومیگم من برم به یک نفربگم ازت خوشم میاد میگه میشه :vahidrk: همیشه اونا باید قدم اولو بردار ن بعدشم یکمقدارنازکردن و شخصیت
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...