رفتن به مطلب

پيش بيني جنگ 3 روزه عليه ايران ( تحلیل یک کارشناس جنگ )

ارسال های توصیه شده

خیلی زیاد بود حوصله ام نیومد بخونم فقط یکی بگه به ایران حمله کنه حجاب آزاد میشه یا نه:ws37::hanghead::ws3:

یارانه هات قطع میشه حجاب ازاد میشه

می خوای برو بزن اخر جنگ ببین شام هم میدن :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بصيرت جامعه ما هم قابل قياس با ماديات آمريكاييها نيست..:w16:

روح وطن پرستیت رو ستایش میکنم.

اما یکی اینکه کسی از توان نظامی ایران باخبر نیست.یکی اینکه اونا نمیدونن عکس العمل ایران چی میتونه باشه.چون اینا ممکنه در جواب هر جایی رو بزنن و اینکه هر جنگی یه خسارتی هم داره به هر حال.

اما باید یه سری چیزا رو قبول کنیم.امریکا در اطراف ایران پایگاه داره.ناوهاش تو خلیج فارس هست.قدرت داره.مهم تر از همه پول داره و توان نظامیش هم بیشتره.خب وقتی اسرائیل و انگلیس هم بهش کمک کنن.با تلات کمتری میتونه جنگ رو پیش ببره.من فکر نمیکنم ایران شانسی در برابر این 3 کشور داشته باشه.تازه کشورهای دیگه هم کمکش میکنن

لینک به دیدگاه

من حساب کردم.دیدم تا پایان خدمت و چند ماه تاخیر کارتش حداکثر میشه 12 ماه دیگه.

حداکثر هم 6 ماه کارهای عقب مونده ای که دارم و گرفتن پاسپورت  و ویزا .

کلا میشه 18 ماه دیگه تا از این کشور برم و خودم را راحت کنم و دفاع از این مرز و بوم را به شما میهن پرستان عزیز بسپارم.

به نظرتون تو این 18 ماه که خبری نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟

البته نظر من این هست که حداقل تا 3 سال دیگه خبری نمیشه

لینک به دیدگاه
من حساب کردم.دیدم تا پایان خدمت و چند ماه تاخیر کارتش حداکثر میشه 12 ماه دیگه.

حداکثر هم 6 ماه کارهای عقب مونده ای که دارم و گرفتن پاسپورت و ویزا .

کلا میشه 18 ماه دیگه تا از این کشور برم و خودم را راحت کنم و دفاع از این مرز و بوم را به شما میهن پرستان عزیز بسپارم.

به نظرتون تو این 18 ماه که خبری نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟

البته نظر من این هست که حداقل تا 3 سال دیگه خبری نمیشه

نمیشه پیش بینی کرد اینطوری...

شما پیگیر آخرین گزارش های آژانس باش...

هر روزی ممکنه از خواب بیدار بشی و ببینی که همه ی فرودگاه ها و پدافند ها رو زدند...

لینک به دیدگاه
خیلی زیاد بود حوصله ام نیومد بخونم فقط یکی بگه به ایران حمله کنه حجاب آزاد میشه یا نه:ws37::hanghead::ws3:

حمله بشه یا نشه

حکومت بعدی ایران توش نه تنها حجاب رو ازاد می کنه بلکه لخت تو مرکز شهر گشتن رو هم ازاد می کنه برو خوش باش عضو جمعیت خانومای روشن فکر ایران :vahidrk:

لینک به دیدگاه
روح وطن پرستیت رو ستایش میکنم.

اما یکی اینکه کسی از توان نظامی ایران باخبر نیست.یکی اینکه اونا نمیدونن عکس العمل ایران چی میتونه باشه.چون اینا ممکنه در جواب هر جایی رو بزنن و اینکه هر جنگی یه خسارتی هم داره به هر حال.

اما باید یه سری چیزا رو قبول کنیم.امریکا در اطراف ایران پایگاه داره.ناوهاش تو خلیج فارس هست.قدرت داره.مهم تر از همه پول داره و توان نظامیش هم بیشتره.خب وقتی اسرائیل و انگلیس هم بهش کمک کنن.با تلات کمتری میتونه جنگ رو پیش ببره.من فکر نمیکنم ایران شانسی در برابر این 3 کشور داشته باشه.تازه کشورهای دیگه هم کمکش میکنن

اونا برای جنگ و کلا مقابله با ایران یه نرم افزار خیلی قدرتمند با اخرین تکنیک های مربوط به هوش مصنوعی و multi-agent رو در اختیار دارن و اتفاقا بصورت یه بازی این مسئله رو شبیه سازی کردن

هرچیزی توی این نرم افزار پیش بینی شده

لینک به دیدگاه
بصيرت جامعه ما هم قابل قياس با ماديات آمريكاييها نيست..:w16:

گره کور دموکراسی شدن ایران و کلا خاورمیانه هم مربوط به همین بصیرت فزاینده ملتش هس و بس

لینک به دیدگاه

یه سرچ در مورد پروژه هارپ آمریکا بکنید

میتونه بدون اینکه وارد جنگ بشه کل ایران و نابود کنه

اطلاعات آمریکا گوگل ارث رو در اختیار داره میتونه تا توی خونه ماها رو هم ببینه پس چیز مخفی ایران نداره

لینک به دیدگاه
]

مقاله رو كه خوندم گفتم شايد پروژه يه بازي "رايانه اي" در مقابل "بتلفليد3" هست..

من كه با خوندنش اين جمله توي ذهنم اومد:

"ايران يه چيزايي داره كه نه امريكا خبر داره نه اسرائيل و نه..اصلا هيچ كس خبر نداره حتي خود من كه اين مقاله رو مينوسيم!!"

دقیقا همین جمله به ذهن منم رسید

درواقع پیام مقاله بیشتر این بود

لینک به دیدگاه

اطلاعات آمریکا گوگل ارث رو در اختیار داره میتونه تا توی خونه ماها رو هم ببینه پس چیز مخفی ایران نداره

اگه پروژه هارپ واقعیت داشت ایران تا حالا رو هوا بود حداقل بوشهر رو هوا بود:w16:

لینک به دیدگاه
اونا برای جنگ و کلا مقابله با ایران یه نرم افزار خیلی قدرتمند با اخرین تکنیک های مربوط به هوش مصنوعی و multi-agent رو در اختیار دارن و اتفاقا بصورت یه بازی این مسئله رو شبیه سازی کردن

منم مقاله اش رو خوندم...

فقط کارش این نیست البته... همه چیز رو در این رابطه میتونه پیش بینی کنه...

خیلی عالی بود مطلبش... :ws3:

لینک به دیدگاه

پس چرا به اسرائیل ندادن:ws52:

لینک به دیدگاه

هارپ یک پروژه ی تحقیقاتی هست که کاربرد نظامی نداره... اینها فقط یک سری شایعه هستند...

حداقل اگر هم کاربرد نظامی داشته باشه به این راحتی ها ازش استفاده نمی کنند عزیز دل... اینطوری نیست که شما بیای لایه ی درونی اتمسفر رو بسوزانی و بعدش هم هیچ اتفاقی نیوفته...

اگه پروژه هارپ واقعیت داشت ایران تا حالا رو هوا بود حداقل بوشهر رو هوا بود:w16:

آمریکا میتونه کل جهان رو سه بار با توان اتمیش زیر و رو کنه (براساس تعدا کلاهک هایی که داره) ولی تا حالا نکرده پس بنابر این منطق زیبا به این نتیجه میرسیم که آمریکا بمب اتمی نداره...

همچنین جنگنده های رادار گریز و بمب ها سنگر شکن و سیستم دفاع موشکی... چون اگر اینها رو داشت تا حالا ایران رو زیر و رو کرده بود دیگه...

ایین نتیجه گیری اصلا پایه ی منطقی نداره...

فکر می کنی زلزله هایتی چی بود پس؟

زلزله ی هایتی هم ربطی به هارپ نداشت هادی عزیز... تا حالا هزاران هزار زلزله اومده... شما چه شواهدی دارید که نشون میده زلزله ی هایتی با بقیه ی زلزله های جهان متفاوت بوده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...