رفتن به مطلب

پيش بيني جنگ 3 روزه عليه ايران ( تحلیل یک کارشناس جنگ )

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شنیده شده امریکا یه موشک امتحان کرده 5 برابر سرعت صوت حرکت میکنه :icon_pf (34):

به سرعت ملائکه هم میرسه؟

نشنیدی چگونه شیاطین نابود میشوند.

همانطور که در طبس به خاک افتادند با امدادهای غیبی، این موشک ها هم در صورت پرواز بر فراز آسمان ایران همیشه اسلامی، توسط ابابیل آسمانی نابود میشوند انشالله تعالی.

لینک به دیدگاه
به سرعت ملائکه هم میرسه؟

نشنیدی چگونه شیاطین نابود میشوند.

همانطور که در طبس به خاک افتادند با امدادهای غیبی، این موشک ها هم در صورت پرواز بر فراز آسمان ایران همیشه اسلامی، توسط ابابیل آسمانی نابود میشوند انشالله تعالی.

سرعت ملائکه فکر نکنم برسه

اما شکلش مثل موشک های عادیه

وقتی میره فضا تیکه های اون جا میشه وشبیه تخته موج سواری میشه

فکر کنم اینجا باشه فیل شکن ندارم

azadegi.com/link/2011/11/18/128665

اما تو گوگل سرچ کردم این لینک رو بهم داد :banel_smiley_4:

اما سرعتش از ابابیل بیشتر است :w02:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
با سرعت 5 برابر سرعت صوت&source=web&cd=10&ved=0CHAQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fazadegi.com%2Flink%2F2011%2F11%2F18%2F128665&ei=kp7GTs2eB4iTswaSrI3oBg&usg=AFQjCNElWvpuRyVm74TdYa1rez27eUcfIw&cad=rja

لینک به دیدگاه
حالا مگه کسی گفته به خاطر دادن دموکراسی به ایرانیا میخوان حمله کنن؟:ws52:

چپاول خاک وطن؟:w58::ws28:

اون 2000 سال پیش بود حمله میکردند خاک یه کشور رو میگرفتند ماله خودشون میکردند

آمریکا الان خاک عراق و افغافستان رو چپاول کرده؟:ws52: عراق مستعمره ی آمریکا شده؟

به هرحال بهانه شون اشاعه دموکراسی تو خاورمیانه است

جنگ جنگه چه 2000 هزار سال پیش چه الان بهونه همون بهانه هاست فقط جنبه مدرن تر بهش دادن!!

حالا تاراج نفت و ثروتهای باالقوه رو میخندی بهش پس حسابی بخند !! البته ازاون خندها که که از گریه بدتره !!

همون برو تاریخچه جنگ عراق بخون ببین چقدر ثروت از عراق به یغما رفت!!

بعدش متنفرم ازینایی که قند تو دلشون اب میشه و استقبال هم میکنن که مثلا بخواد کشوری بخواد به ما تجاوز کنه مثلا ماها رو نجات بدن !!

این طور افراد بی وطنن و بی غیرت !!

لینک به دیدگاه
کاری به جنگ و مسئله جنگ ندارم

ولی بگو ببینم چطوری تو و امثال تو می تونی دموکراسی رو به این کشور برگردونی

ببین ما الان دو حالت رو داریم که هر دوش متاسفانه نتیجه چندان خوب و موفقی نداره

یکیش وضعیت تحریماست یعنی محدود کردن ایران از دسترسی به منابع و کالاهای مختلف و همین جور برو تا برسی به وضعیت نفت در برابر غذا

وضعیت اقتصادی ایران هم اصلا وضع خوبی نداره

بنزین لیتری هزار تومنی و اختلاس های چندین میلیاردی اقایون و فک و فامیل هاشون

بحث یارانه ها و ورشکستی صنایع و تعطیلی کارخونه ها و بیکاری فجیع کارگران و ........

امار وحشتناک معتادان و فحشا و تن فروشی و .........

همه اینا در دراز مدت این ملت رو به سمت شورش می بره ولی شورش نه جنبش

شورش یعنی یه انقلاب دیگه و به قدرت رسیدن یاغی گران دیگه

و تصاحب صندلی های قدرت

حالت دوم هم جنگه که خب دوحالت داره یا کلا این حکومت ساقط میشه که باز بعد اون روند دموکراسی و دولت انتقالی و تشکیل دولت موقت و انتخابات و نوشتن قانون اساسی و گروه اپوزیسیونی که در پشت پرده امتیازات بسیار درخشانی به قدرتهای جهان برا گرفتن قدرت هدیه دادن و..............

وحالت دوم که ایران یه جنگ فرسایشی رو شروع می کنه و امثال جوونای مثل تورو می فرسته گوشت جلوی توپ بشین و اقازاده های خودشون تو قلب هاوایی و هونولولو با پول این ملت دکترای جعلی بگیرن و عشق و حال کنن و...........

که اینم در بهترین حالت باعث میشه ایران به سمت کره شمالی از نوع فجیعش بره

درضمن اگه خیلی مایلی همین الان به عنوان یکی از طرفداران جنبش س-ب-ز برو جلو برا دمکراسی ایران مبارزه کن بالاخره در راه وطن می میری ولی مطمئن باش تا دهنتو وا نکردی جونتو گرفتن

ولی موقع جنگ برپیشونی تو تل آیو ما داریم می اییم رو می بندن و با بوسه و قران بدرقه ات می کنن به سوی مرگ

بگذار از اخر جملاتت شروع کنم :

ببین نیات افراد درونیه اوکی؟ گفتم جنگی بشه هر کسی بخواد بیاد به وطنم تجاوز کنه بهر بهانه ای من نه انگیزم دفاع از ارمانهای امام راحله :ws28:(یکم طنز قاطی موضوع کنم فک کنم اخم کردی نوشتم خوندی) !!

نه دفاع از اسلامه انگیزم فقط و فقط وطنمه و ناموس وطن همین!!

حالا اسم من بگذار گوشت جلوی توپ اشکالی نداره فقط نیان یه وجب از خاک کشور بهش تجاوز کنن بحث پیشبند و ازین چیزا که تل الاویو 270 درجش میرسهکربلا و ازین مزخرفا که میگن !! دورش گذشته همون قضیه ارمان های امام راحله:ws3:

درمورد جنبش سبز و گرفتن جون من تا دهنم وا نکردم این که مشخصه خیلی از کسایی مثل من یا مفقود شدن یا رفتن سینه خاک یا یه گوشه زندانی قضیه مشخصه ولی همین ترس ازین جلو نرفتنا از کاری نکردنا و منتظر نشستن دو نفر برن جلو ما یواشکی پشتشون قایم بشیم پدرمارو دراورده و مارو به این روز کشونده !!

ببین خودم با مهندس موسوی و شیخ مهدی سر چند تا واژه باهاشون ابم تو یک جوب نمیره ولی به عنوان دوتا شخص ازاده همیشه واسم قابل احترامند

مهندس موسوی امثال سال اگاهی تا رهایی اسم گذاشه!!

اگاهی دادن به عوام مردم کوچه بازار به عهده ماهاست ماهایی که تحصیلات اکادمیک داریم باید صحبت کرد اونا رو متوجه کرد که داستان چیه ؟مذهب جایگاهش کجاست ؟ازادی یعنی چی؟حقوق بشر ؟ حقوق مساوی زن و مرد

گفتم همیشه بازم میگم این پروسه اگاهی دادن به مردم زمان بره شاید 10 شاید 2 سال طول بکشه با این روش میشه پیروز نهایی شد

دکتر شریعتی حرف قشنگی میزد میگفت برای اینکه یه کشور موفق باشه باید مردمش اول خودشناسی و خویشتن شناسی رو یاد بگیرن بعد گامهای بعدی رو به مراتب راحت تر بر میدارن همون مسئله اگاهیه!!

ببخش پراکنده دارم جوابت میدم : میگی مسئله اقا زاده ها این عده کفتار همیشه هستن و به فکر منافع خودشونن چه جنگ بشه چه مثل همین الان زیاد به حال من و تو فرقی نمیکنه همیشه انگل هست !!

امیدوارم ساقط شدن با حمله نظامی صورت نگیره چون اصلا صورت خوشی نخواهد داشت و بازنده اصلی همین مردم هستن

شاید تحلیلت درست باشه اون جایی که میگی اگه باجنگ رژیم ساقط بشه و تشکیل دولت موقت و دستهای پشت پرده من تقریبا نظرم اینه اگه با جنگ صورت بگیره از طرف نیروی متخاصم

بهترین الگو از نظر من جنبش و حرکت از طرف خود مردم بدون دخالت نیروهای خارجی همین ناتو دیگه دید کار معمر تمومه از نظر اینده سیاسیش اومد وسط داستان

بهرحال اگه سقوط دیکتاتوری از طرف مردم صورت بگیره به شدت بنده خوش بین هستم اونجا میشه با برقرار کردن انتخابات ازاد و ازادی بیان و فعالیت برای همه احزاب سیاسی چه راست و چه چپ و سکولار و لیبرال و غیره و حتی اعتلاف اونها میشه ازین منجلاب ایران نجات داد نیازمند این موارد آگاهیه

و تاثیر قدرتهای جهانم نمیشه ازش گذشت بهرحال میگی امتیازات پشت پرده من میگم فرصت

فرصتی ( اولا غرور ملی رو جریحه دار نکنه مثل قرار داد احقانه ترکمن چای به ضرر ملی باشه) که بشه اعتماد جهانی رو دوباره به ایران به عنوان کشور ازاد برای سرمایه گذاری و توریسم یا غیره جلب کرد

درمورد تحریم درست میگی کمر اقتصاد بیمار ایران شکونده تقریبا با اون اقتصاد مذبوهانه ایران و بقولی ارتباط نداشتن با اقتصاد جهانی

اون موقع ها هم اگه یادت باشه عنوان کردم دین فروشی یا تن فروشی؟؟ !!

تا موقعی که دین و از سیاست تمییز ندن همین آش و همین کاسه است

روند تحریم علیه ایران روز به روز داره بیشتر هم میشه و بارش افتاده رو دوش مردم تا یه حدی ولی چاره ای نیست فعلا باید صبر کرد تا اون مراحل بالا که گفتم تحقق بخشیده بشه !!

ایران کره شمالی بشو نیست خیلی قبل تر از اون اتفاق, این بساط تزویر و ریا جمع خواهد شد

ببخش اگه زیاد ازین شاخه با اون شاخه پریدم واست یکم درگیری فکری دارم زیاد نمیتونم رو یه موضوع خاص تمرکز کافی رو داشته باشم حرف زیاد دارم برات بزنم فعلا این جملات من بخون تا عمری باقی موند 2 ,3 روز دیگه بیام برات بیشتر حرف بزنم !!

اما الان موقع تسلیم شدن و نا امیدی نیست سارا خانوم گل !!

لینک به دیدگاه
سرعت ملائکه فکر نکنم برسه

اما شکلش مثل موشک های عادیه

وقتی میره فضا تیکه های اون جا میشه وشبیه تخته موج سواری میشه

فکر کنم اینجا باشه فیل شکن ندارم

azadegi.com/link/2011/11/18/128665

اما تو گوگل سرچ کردم این لینک رو بهم داد :banel_smiley_4:

اما سرعتش از ابابیل بیشتر است :w02:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

%2Fazadegi.com%2Flink%2F2011%2F11%2F18%2F128665&ei=kp7GTs2eB4iTswaSrI3oBg&usg=AFQjCNElWvpuRyVm74TdYa1rez27eUcfIw&cad=rja

عزیزم سرعت 5 ماخ برای موشک های بالستیک سرعت استانداردی هست... شاخ غول رو نشکستند...

البته بستگی داره به اینکه در کدوم مرحله به این سرعت میرسه...

برای مثال موشک شهاب 3 در مرحله ی نهایی به سرعت 4 ماخ میرسه...

لینک به دیدگاه

خندیدم به ریش عده ای که فکر میکنن ارتش ایران اقتدار داره

نه عزیزان. ارتش ایران جنون داره و این سلاح اصلیش هستش

امریکایی ها از سلاح های لوجستیک ما نمیترسن. از جنون و عرق ملی ما میترسن

لینک به دیدگاه
خندیدم به ریش عده ای که فکر میکنن ارتش ایران اقتدار داره

نه عزیزان. ارتش ایران جنون داره و این سلاح اصلیش هستش

امریکایی ها از سلاح های لوجستیک ما نمیترسن. از جنون و عرق ملی ما میترسن

باور کن از اونم نمیترسن:ws37:

لینک به دیدگاه
حمله میکنند نگران نباشید...

اگر تفکرات متوهم توطئه رو کنار بزاریم و از اونها فاکتور بگیریم و فقط از نظر علوم سیاسی و نظامی به قضیه نگاه کنیم میبینیم که به هر حال دیر یا زود به این کشور حمله خواهد شد...

.. باید سرش رو بیخ تا بیخ برید... آمریکا این رو میخواد...

میشه جنگ نشه لطفا.ایران از نقشه حذف میشه

جالب بود.

اما من فکر میکنم ایران پس از حمله آمریکا و اسرائیل مثل یه کالسکه ای میشه که اسبش رم کرده.

هر جایی که دستش برسه رو می زنه

از دبی گرفته تا یه قسمتایی از اسرائیل. مطمئنم اگر حمله بکنند اول جاهایی که میزنه دوبی خواهد بود.

شاخه های فعال شیعه خودش رو هم توی لبنان و فلسطین فعال میکنه حزب اله و حماس با موشک ایرانی شروع میکنن به زدن اسرائیل علاوه بر اون سوریه هم مرزهای ترکیه رو تهدید میکنه

از اونور هم پایگاه نظامی کشورهای مختلف رو توی افغانستان و عراق مورد هدف قرار میده

ضمن اینکه بمبگذاری های مختلف توی شهرهای مختلف آمریکا میتونه گزینه ی مناسبی برای تشویش اذهان عمومی آمریکا داشته باشه،

خلاصه تمام تلاششو میکنه آمریکا رو نا امن کنه.

از طرفی گروه های فعال شیعه توی کشورهای عربی حوزه ی خلیج فارس رو تحریک میکنه تا فشار رو روی کشورهای عربی بیشتر کنه

تنگه هرمز رو هم دستش می گیره

خلاصه به هر چی که دستش برسه چنگ میندازه.

ضمن اینکه دیوار گوشتی دهه 60 ای ها (پر زادوولدترین دهه تاریخ ایران)هم مانع خوبی برای جلوگیری از نفوذ زمینی آمریکا و اسرائیل خواهد بود TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

مرگ بر آمربکا

مرگ بر ضدولایت فقیر

تبریک میگم شما جنگ جهانی سوم رو پیشبینی کردید:ws3:.ولی راستم هستا.حریف آمریکا که نمیشن .نمیشیم یعنی. آخرش نابودیم ولی قبلش هر چی عقده داریم از کشورهای مختلف خالی می کنیم که اونا هم بسوزن.اگه رئیس جمهور زنده موند یه دونه از اون سخنرانی های خوب خوب می کنه می گه دیدید منو نتونستید بکشید؟ :whistles:آبو بریزید همونجا که...اینا :ws3:

درسته... ولی فکر نمیکنید که آمریکا هم این مسائل رو میدونه ؟

به نظر شما برای اینها راه حلی نیست ؟

در مورد دیوار گوشتی واقعا از شما انتظار نداشتم این رو بگید... مگر دهه ی 40 هست که سرباز بخواد کاری بکنه... شما مطمئن باش که تک و توک سربازی فرصت خواهد کرد آمریکایی ها رو از نزدیک ببینه...

یکی از فامیل های نزدیک :ws3: در جلسه ای شنیده که یکی :ws3: می خواسته سر بزنه یه جای مخفی مخفی :ws3:(همه فهمیدن؟)

یارو کله گنده بوده و در حین راه 4 بار ماشین و مسیرش رو عوض کرده تا به نقطه مورد نظر برسه.فردای اون روز یک عدد سی دی به دستش رسیده حاوی فیلمی از تمام ماشین ها و راه هایی که بدبخت فک میکرده خیلی هم ا منه:ws28:

فک کن آمریکا بخواد حمله کنه و یه دونه سرباز رو زمین ایران پیاده کنهو.فک کن 1 درصد:ws3:

لینک به دیدگاه

حمله میکنه؟حمله نمیکنه؟شورش میشه؟از داخل میپاشه؟از بیرون میپاشن!؟

تنها دلیلی که امریکا حمله نمیکنه ویازده سال بعد از اعلام محور شرارت هنوزم حمله نکرده یه کلمه هست: justification

بعد از جنگ اول خلیج که همراهی همگان رو داشت واگر دوستان یادشون هم نباشه ویدیو هاش همه جا هست که چجوری تودوروز اول کل عراق رو فلج کردن جنگ افغانستان جنگی بود که امریکا درابتدا همراهی همه رو با خودش داشت وتوجیه پذیر مینمود ولی برگردید به گفته های هیلاری کلینتون درزمینه مسلح کردن مجاهدین درزمان اشغال افغانستان توسط ارتش سرخ!

خودمان ساختیم

این چیزی بود که اززبان بلندپایه ترین مقام دیپلماسی امریکا بیرون میاد

دکترین نظامی امریکا بهترین فلسفشو از هیتلر اموخته

اصلا این تز فلسفه المانی هاست

دوستانی که به فلسفه والمانی مسلطند بهتر از من اینو میدونند

المانها دراسمانها هستند!

چیزی که چهارسال باعث سلطه المان براروپا درزمان جنگ جهانی دوم شده بود ماشین ویرانگر اسمانی اونا بود

برگردید به تاریخ اشغال فرانسه توسط نازی ها واینکه الگوبرداری وادامه راه اونا توسط بچه های عموتام چطوری ادامه پیدا کرده...

اما درمورد حمله به ایران

شما با یه ملت پوپولیست طرف باشین که هرروز یه ساز ناکوک میزنه میتونین بهشون اعتماد کنین؟

مسلما نه !

بنابراین دلیلی براینکه بتونن رفتار ماهارو پیش بینی کنن درددست اونا نیست چه دیدی حتی از مائو هم خونمون رنگین تر شد وبازاری هرگلوله امریکایی یک بمب گوشتی بدون چاشنی مغزی دربرابرشون ظاهر شد(صرفا یک احتمال ممکن!)

چین وروسیه هنوز چراغ زرد هم به امریکا نشون ندادن وبه دلیل نوع ارتباطشون با ایران هنوز چراغشون قرمزه بنابراین تا به اون اجماع نرسن دارن تنوررو گرم وگرمتر میکنن

این منطقه ژئوپلتیک ترین منطقه دنیاست ولزومی نداره دیگه ازروشهای کهنه استعمار واستثمار برای منفعت گرایی بهره ببرن

میشه درقالب زیبای اعطای دموکراسی وازادی(تا چه حد این ملت ساده اندش وخطی هستن!) اونارو با خودشون همراه کرد

توان ما؟

توان هیچ کشوری قابلیت برابری فقط با خود امریکا رو نداره ولی صرفه وهزینه بزرگترین پارادوکس برای انجام هرکاری دراین دنیاست

خودتون قطعات این پازل رو بزارید کنار هم تا ببینید امریکا چجوری داره کارخودش رو توسط بقیه انجام میده

منابع مالی رو داره میندازه رو دوش عربها چون لولوخرخره ایران رو داره براشون روزبروز بزرگتر میکنه

اروپای حامی اسراییل رو از تهدیدات اتمی وموشکی وتهدیدات مستمر ایران علیه اسراییل میترسونه درحالیکه خود نفس وجود اسراییل هنوز زیر سوال هست

هرروز وهرروز داره دایره تحریم هارو افزایش میده تا ملت از داخل به ارضا برسن که این مسئله یعنی نجات درحالی که هیچ بیگانه ای نمیاد تو خونتون تا ارامش رو به شما بده ارامش باید از داخل خونه بیاد بیرون حالا چجوری داستان مجزایی هست ولی مطمئنا حمله باعث تثبیت نخواهد شد واگر دیکتاتوری بی شاخ ودم تری بوجود نیاد دیگه رو نقشه ها کشوری به اسم ایران نخواهد ماند کما اینکه هنوز هیچی نشده نقشه کردستان بزرگ رو هم دادن بیرون وکاسه های داغتر از اش به جبران مافات شیرین کاری های تاریخیشون جوخه های اعدام برای اینا ردیف کردن

بعضیا با ابراز وجود ایرانی بودنشون تو اونور مرزها مایه ننگ هستن!:banel_smiley_4:

مسلما حمله به ایران برای امریکا بزرگترین هزینه های ممکن رو داره واونا هم از راههای سیاسی نامتعارف چون قبلا یکی دوبار(مصدق وشاه) تجربش کردن نمیخوان اقدام کنن بنابراین تا زمانی که براشون نصرفه از ایران دارن یه غول بی شاخ ودم درست میکنن وهرموقع صرفید این حباب رو میترکونن ولی ترکیدنش همچین هم خیلی خیلی اسون نمیتونه باشه

موقعیت جغرافیایی...تعدد قومیتی و تحجر ذهنیتی مشکلاتی هستن که مدتها میتونه اونا وهمفکران وهمراهانشونو دچار دردسر کنه

اونا میشینن تحلیل میکنن وحتی اگه یه درصد احتمال بدن که فرضا تنگه هرمز دچار مشکل میشه وشاهراه نفت بسته میشه باید دنبال الترناتیوهای ممکن باشن ومسایل زیادی از این دست که فعلا همون توجیه رو امکانپذیر نمیکنه براشون

درمقابل هم ایران نشون داده هرچند کم ولی حرفهایی درصنایع نظامی اونم به صورت جنگهای چریکی سازمان یافته برا گفتن داره واینم شائبه واحتمال نیست بلکه تفسیر منطقی از رفتار دربرابر قدرت برتر هست

فرسایش وبالارفتن زمان درصورت حمله به ایران از سوی امریکا اقتصاد فعلا متزلزل غرب رو به سقوط نزدیک میکنه

فکر میکنید چرا یهو چپ گرایی بین المللی برای مراکز قدرت ایران اهمیت پیدا کرد

چرا وال استریت حتی اگه هیچ سنخیتی با ایران نداشته باشه مهم شد؟

به شخصه امیدوارم جنگی اتفاق نیفته هرچند روزبروز داره امیدهام کمرنگتر وکمرنگتر میشه ولی یه حس سرکوب شده ای هم درونم درحال طغیانه که ملتی که نمیفهمند لایق بدترین سرنوشت ها هستند...

لینک به دیدگاه

خوشحالیه من از جنگ، یه جوری خوشحالی معکوس هست، به قول معروف میخوام"دیگی که برای من نمیجوشه، توش سر سگ بجوشه"

ملت ما که همینجوریش هم تو جنگ هستند، جنگ با خودشون، با همدیگه و با حکومتشون، دلم میخواد جنگ بشه تا اونهایی که 3 دهه هست با آسایش دارن حق مردم رو میخورن هم طعم استرس و ترس رو بچشن، فقط کاش جایی برای فرار کردنشون باقی نمونده باشه، بمونن تو همون کاخ هاشون و بلرزند، شایدم خدا رو چه دیدی؛ آمریکا انصاف داشت یه حکومت نسبتا دموکراتیکی جایگزین کرد، گیریم نصف نفت ایران رو هم خودش بالا کشید؛ لااقل اون نصفش برسه دست مردم نه آقازاده ها:hanghead:

لینک به دیدگاه
خوشحالیه من از جنگ، یه جوری خوشحالی معکوس هست، به قول معروف میخوام"دیگی که برای من نمیجوشه، توش سر سگ بجوشه"

ملت ما که همینجوریش هم تو جنگ هستند، جنگ با خودشون، با همدیگه و با حکومتشون، دلم میخواد جنگ بشه تا اونهایی که 3 دهه هست با آسایش دارن حق مردم رو میخورن هم طعم استرس و ترس رو بچشن، فقط کاش جایی برای فرار کردنشون باقی نمونده باشه، بمونن تو همون کاخ هاشون و بلرزند، شایدم خدا رو چه دیدی؛ آمریکا انصاف داشت یه حکومت نسبتا دموکراتیکی جایگزین کرد، گیریم نصف نفت ایران رو هم خودش بالا کشید؛ لااقل اون نصفش برسه دست مردم نه آقازاده ها:hanghead:

آمریکا هرگز به هیچ وجه نمیتونه در ایران حکومت دموکراتیک برقرار بکنه... بهترین حالت این هست که بتونه این حکومت رو از پا در بیاره که اون هم بسیار سخت هست... یک جنگ کلاسیک تمام عیار می طلبه...

نقشه ای که الان آمریکا در سر داره این هست که با حمله های محدود ایران رو تا حدی ضعیف بکنه که به این زودی ها نتونه به حالت عادی برگرده... این فقط برای مردم بد خواهد شد... برای اینکار باید اول جلوی تمام واکنش های بعد از حمله رو توسط ایران بگیره... که الان هم مشغول برنامه ریزی برای همین کار هست...

البته امیدوارم اگر قراره جنگی بشه مثل عملیات طوفان صحرا باشه... نه جنگ اعراب و اسرائیل یا حمله ی اسرائیل به عراق...

لینک به دیدگاه
آمریکا هرگز به هیچ وجه نمیتونه در ایران حکومت دموکراتیک برقرار بکنه... بهترین حالت این هست که بتونه این حکومت رو از پا در بیاره که اون هم بسیار سخت هست... یک جنگ کلاسیک تمام عیار می طلبه...

نقشه ای که الان آمریکا در سر داره این هست که با حمله های محدود ایران رو تا حدی ضعیف بکنه که به این زودی ها نتونه به حالت عادی برگرده... این فقط برای مردم بد خواهد شد... برای اینکار باید اول جلوی تمام واکنش های بعد از حمله رو توسط ایران بگیره... که الان هم مشغول برنامه ریزی برای همین کار هست...

البته امیدوارم اگر قراره جنگی بشه مثل عملیات طوفان صحرا باشه... نه جنگ اعراب و اسرائیل یا حمله ی اسرائیل به عراق...

پس درواقع هیچ امیدی نداریم تا 100 سال آینده تغییره بهتری برای مردم اتفاق بیوفته؟:sigh:

بشینیم نقشه فرار رو بکشیم پس، لعنت بر باعث و بانیش

لینک به دیدگاه
پس درواقع هیچ امیدی نداریم تا 100 سال آینده تغییره بهتری برای مردم اتفاق بیوفته؟:sigh:

بشینیم نقشه فرار رو بکشیم پس، لعنت بر باعث و بانیش

چرا... میتونید از اینجا فرار کنید...

به هر حال وقتی کشور در موقعیت جنگی باشه کشور های دیگه پناهنده ی جنگی میپذیرند... خیلی هم ساده تر از راه های دیگه هست...

ولی در مورد آزادی ایران و این حرف ها زیاد امیدوار نباشید...

لینک به دیدگاه

فقط جنگ روانی برای استعمار بیشتر.

دست سردمداران آمریکا با اینها توی یک کاسه است،از سکوت در برابر گرونگان گیری در اوایل انقلاب تا ماجرای پر از دغل طبس و گیر کردن هواپیماهای آمریکایی.

همه نشون میده آمریکا با بالابردن نقش مذهب در باورهای مردمی به صورت اعتقاد قلبی و همچنین جنگ تحمیلی و شهید دادن که این انقلابو بیشتر به مردم وابسته کنه،قصد عقب ماندن ایران و چپاول هرچه بیشتر را دارد.

لینک به دیدگاه

دست سردمداران آمریکا با اینها توی یک کاسه است،از سکوت در برابر گرونگان گیری در اوایل انقلاب تا ماجرای پر از دغل طبس و گیر کردن هواپیماهای آمریکایی.

همه نشون میده آمریکا با بالابردن نقش مذهب در باورهای مردمی به صورت اعتقاد قلبی و همچنین جنگ تحمیلی و شهید دادن که این انقلابو بیشتر به مردم وابسته کنه،قصد عقب ماندن ایران و چپاول هرچه بیشتر را دارد.

امکان این هم هست... ولی هیچ شواهدی برای مطرح کردن چنین تئوری هایی وجود نداره خوب...

لینک به دیدگاه
امکان این هم هست... ولی هیچ شواهدی برای مطرح کردن چنین تئوری هایی وجود نداره خوب...

یکی از پلیدترین دیکتاتوری های منطقه، عربستان سعودی است.

تا حالا فکر کردین چرا آمریکا به حقوق بشر توی این کشور گیر نمیده،اما مثلا به ایران گیر میده؟

مگه سردمداران آن شعار آزادی نمیدن؟

خوب جوابش کاملا مشخصه،برای حکومت بر ایرانی ها باید اونها را در گرسنگی و ترس و وحشت و تهدید نگهداشت و برای حکومت بر عرب،باید سیر و خوش خیال.

حاکمان ایران و عربستان هم دقیقا دارند این سیاست تاریخی غرب در این خاورمیانه را پیاده میکنند.

ایرانی ترسوست و عرب نترس.

نمونه اش همین حرکت مردم سوریه،بشار مثل نقل و نبات آدم میکشه اما عرب ها تسلیم نمیشن.

اما تو ایران 3 نفر رو کشتن همه جیم شدن تو خونه هاشون.

به نظر من که آمریکا داره کلا مردم خاورمیانه را بازی میده و همه حاکمان منطقه از ایران گرفته تا عربستان، مهره های خودش هستند.

لینک به دیدگاه

فعلا حکام جهان و اژانس انرژی اتمی دارن با مار دست پرورده خودشون بازی می کنن

قعطنامه دیروز رو هم دیدیم

باد هوا

به قول مموتی انقد قعطنامه صادر کنن تا قطعنامه دونشون بترکه

فقط دعا کنید امشب بخوابیم فردا بگن کلیه منابع نفتی - گازی و معدن و غیره ما خشک شده

تا این گاو شیر میده و قابل دوشیدنه چرا جنگ

لینک به دیدگاه

این حرف ها رو در مورد انگلیس بگی شاید بشه قبول کرد،اما در مورد امریکا نه، به نظر من آمریکا هم مثل همه دنبال منافع خودش هست ولی منافع مردم عادی رو هم درنظر میگیره، بیشتر تمایل داره به بازی برد-برد، این انگلستانه که همیشه نشون داده دنبال برد-باخت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...