رفتن به مطلب

همین الان داری به چه اهنگی گوش می کنی؟

hamidbala

ارسال های توصیه شده

هر موزیکی که توش مزخرف و توش کسی حرف نزنه  ، 90درصد موزیکهایی که گوش میکنم مال دهه هشتاد ، نود و نهایتا تا 2005 هستش و معمولا هم فقط خودم میتونم گوش کنم چون دیگران سر درد میگیرن و اون ده درصد هم باز قدیمی هستند که شاید کسی گوش کنه سردرد نگیره ?کلا نت موسیقی و تاثیرش روی روان مهمه برام ، حالا چه تند و چه آرام و اعتقاد دارم خالق این اثر ها از 2005 به بعد دیگه تکرار نشدن و الان فقط مزخرف میسازن ... چیزی ندارن از خودشون ارائه بدن

موسیقیهایی رو دوست دارم که حس دارن و مفهوم رو با تصویر تو ذهن آدم تداعی میکنه ولی همه مال دهه هشتاد و نود میلادی هستند

اکثرشون رو شاید بیست ساله یا بیشتر دارم گوش میکنم ، یکی از این اثرهای بسیار زیبا رو میذارم که از سال 75 دارم گوش میکنم ، واکمن میبردم مدرسه و همش هم اخراج میشدم ، اونقدری که تو جیبام باطری قلمی بود خودکار و مداد پیدا نمیکردن ..

موزیکی که عمر نداشته باشه یعنی موسیقی ، بیست ساله دارم هر روز اینارو گوش میکنم و خسته هم نمیشم

بعد از این  سبکها موزیک های نامنظم و شلوغ رو دوست دارم که معمولا سردرد میگیرن ملت و منم آپلود نمیکنم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

اصلا به من چه- عصار :))

چیزی گذشته بین ما

که جاش تو ترانه نیست

دیروز عاشقانه بود

امروز عاقلانه نیست

+

وی خودش را با عصار خفه می نماید :))))

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

همایون شجریان - افسانه عشق

در کنج دلم عشق کسی خانه ندارد
کس جای در این خانه-ی ویرانه ندارد
دل را به کف هرکه نهم بازپس آرد
کس تاب نگهداری دیوانه ندارد

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

.

.

.

ای وزش شور 

ای شدیدترین شکل

سایه ی لیوان آب را 

تا عطش این صداقت متلاشی راهنمایی کن ...

لینک به دیدگاه

The Alan Parsons Project - Mammagamma

وقتی تو آرامش هستم و در فکر عمیق فرو میرم تمام موزیکهای این آهنگ ساز بزرگ رو پلی میکنم

یکی از بهترین اثرهایی که فکر کنم بیشتر از 20 ساله دارم گوش میکنم اینه

زبان موسیقیش ذهن آدمو باز میکنه

از معدود موزیکهای آرومیه که گوش میدم چون من تقریبا موزیک های تند و قوی با بیس زیاد رو گوش میکنم ،

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...