رفتن به مطلب

جاج جهانی والیبال در ژاپن

ارسال های توصیه شده

جام جهاني واليبال-ژاپن/شگفتي ديگر از تيم ملي واليبال ايران

ملي‌پوشان واليبال ايران در چهارمين ديدار خود در رقابت‌هاي جام جهاني به مصاف تيم قدرتمند لهستان، صدرنشين اين رقابتها رفتند. تيم ملي ايران پيش از اين با كسب يك پيروزي 3بريك مقابل ژاپن و برتري 3بر2 برابر صربستان و البته يك شكست از كوبا با 5امتياز در رتبه هفتم جدول رده‌بندي جاي داشت و در مقابل، لهستان با كسب سه پيروزي متوالي مقابل ژاپن، صربستان و آرژانتين با كسب 9 امتياز در صدر جدول اين رقابت‌ها قرار گرفته بود. شاگردان خوليو ولاسكو در تيم ملي ايران انگيزه زيادي داشتند كه نخستين شكست لهستان در جام جهاني را رقم بزنند. از سوي ديگر شاگردان آناستازي، مربي نامدار لهستان نيز خوب مي‌دانستند كه ايران، صربستان، قهرمان اروپا را شكست داده و نبايد اين تيم را دست كم گرفت. آناستازي در نشست خبري پيش از اين ديدار گفته بود كه ولاسكو استاد او است و زندگي وي را عوض کرده است و اين كه او هميشه به داشتن مربي خوبي مثل ولاسكو افتخار مي کند.خوليو ولاسكو در اعلام ليست 12 نفره تيمش براي اين بازي همه را غافلگير كرد و به فرهاد ظريف ليبروي اول تيم و همچنين فرهاد نظري افشار كه برگ برنده ايران در بازي قبل نام گرفته بود استراحت داد تا تمام نقشه‌هاي كادرفني لهستان را نقش برآب كند.تركيب تيم ايران را در آغاز اين ديدار بازيكناني چون عليرضا نادي، امير حسيني، آرش كمالوند، مهدي بازارگرد، حمزه زريني ، علي حسين (ليبرو) و محمد موسوي تشكيل مي‌دادند.

گيم نخست:تيم ايران بازي را خوب آغاز كرد و با تمركز بر ارسال سرويس در منطقه چهار زمين، ليبروي حريف را تحت فشار قرار داد. با اين حال سرويس پرشي زريني به اوت رفت و وقت استراحت فني اول با اختلاف 2 امتياز به سود لهستان به پايان رسيد. لهستاني‌ها كه مي‌خواستند فاصله امتيازهاي خود را با ايران افزايش دهند اجازه نمي‌دادند توپ‌هاي ايران به راحتي در زمين‌شان بخوابد. محمد موسوي با تك دفاع خودش آبشارهاي «كورك» بازيكن شماره 5 حريف را خنثي مي‌كرد. سرعتي زن‌هاي لهستان بازي با دفاع روي تور ايران را خيلي خوب اجرا مي‌كردند و به جاي اينكه بخواهند توپ را در زمين ايران بخوابانند آن را محكم به دست دفاع مي‌زدند تا به اوت برود. اما هوشياري كاپيتان نادي و تك دفاع بي نقص او آبشارهاي لهستاني‌ها را در زمين خودشان مي‌نشاند. نادي بدون ترديد با دفاع عالي خود بيشترين نقش را در برتري يك امتيازي تيم ايران در اواسط اين گيم داشت. با اين حال اشتباه بازارگرد و كمالوند در توپ گيري موجب شد تا لهستان به امتياز 22 برسد و ولاسكو مجبور شود كه وقت استراحت بگيرد. غفور و مهدوي به جاي امير حسيني و بازارگرد به ميدان رفتند . تعويض‌هاي ولاسكو جواب داد و ايران را به بازي برگرداند. مهدوي هم سرويس‌ها را به منطقه چهار زمين حريف فرستاد. اما بازيسازي خوب ليبروي لهستان و دفاع روي تور عالي از اين تيم موجب شد تا سه امتياز پياپي به سود اين تيم رقم بخورد . ولاسكو كه قدري عصباني شده بود باز هم تقاضاي وقت استراحت فني كرد، اما ديگر خيلي دير شده بود. اگرچه تيم ايران در اين گيم خوب بازي كرد، اما اشتباهات فردي موجب شد كه ايران گيم اول را با امتياز‌25 بر23 نتيجه را به لهستان واگذار كند.

گيم دوم:لهستان اين گيم را طوفاني آغاز كرد و خيلي زود به امتياز پنج رسيد. ولاسكو تقاضاي وقت استراحت فني كرد تا يكبار ديگر قواعد تاكتيكي را به بازيكنانش يادآوري كند. عليرضا نادي كه غيرتي آبشار مي‌زد بارها سد دفاعي لهستان را شكست تا با دفاع عالي موسوي ايران به بازي برگردد و اختلاف امتيازهاي خود را جبران كند. ولاسكو از بازيكنان خواسته بود كه براي غافلگيري خط دفاعي حريف به جاي پاس‌هاي روي تور بلند به پاس‌كاري‌هاي سريع و كوتاه بپردازند. اين تاكنيك تا حدي جواب داده بود، اما بازي خوب «نواكوفسكي» و «كورك» اجازه نمي‌داد كه ايران از حريف خود جلو بيافتد. آبشارهاي سهمگين بازارگرد سرانجام خط دفاع روي تور لهستان را شكست. كمالوند در اين ديدار همه كار مي‌كرد. سرويس‌ حريف را دفاع مي‌كرد، آبشار مي‌زد و اسپك‌هاي حريف را نيز خنثي مي‌كرد. پوريا فياضي، جوانترين بازيكن ايران هم به ميدان آمد. سرانجام در امتياز 20 ايران از لهستان جلو افتاد. و آناستازي مجبور شد كه وقت استراحت بگيرد. مهدوي و غفور بازهم به ميدان آمدند تا ايران در لاك دفاعي فرو برود. پوريا فياضي دو دفاع حريف را فريب داد و خودش براي سرويس رفت. كمالوند كاملا دفاع حريف را مقهور آبشارهاي خود كرده بود، اما ضعف در توپ‌گيري به ويژه در منطقه پنج اجازه نمي‌داد ايران فاصله خود را زياد كند. بازي در امتيار 26-26 برابر پيش مي‌رفت. فياضي يك توپ زيبا و تماشايي را دفاع كرد و خودش با آبشاري تماشايي توپ را به دست دفاع حريف كوبيد و تا اين گيم با امتياز 28-26 به سود ملي‌پوشان ايران به پايان برسد.

گيم سوم:لهستاني‌ها يك‌بار ديگر بازي را مقتدرانه آغاز كردند و بلافاصله چهار امتياز از ايران پيش افتادند. ولاسكو باز هم مجبور شد كه وقت استراحت فني بگيرد. لهستان با امتياز 6- 1 از ايران جلو بود. در اين دقايق فياضي تنها اميد ايران بود كه در ناباوري خط دفاع حريف توپ را در زمين لهستان مي‌نشاند. در حالي كه ايران در امتياز 2 متوقف شده بود، لهستان به امتياز هشت رسيد. ولاسكو با ملي‌پوشان ايران اتمام حجت كرد، اما تيم ايران بازي را رها كرده بود تا جايي كه اختلاف امتيازها به عدد 10 رسيد. بيشتر از اين كه تيم لهستان در اين گيم خوب بازي كند اين ملي‌پوشان ايران بودند كه با اشتباه‌هاي متعدد، حريف را جلو مي‌انداختند. به نظر مي‌رسيد كه ولاسكو هم ديگر نااميد شده بود. حسام بخششي به ميدان آمد. تا به بازيكنان اصلي استراحت كنند. لهستاني‌ها خط دفاعي ايران را آماج حملات خود كرده بودند تا يكي از عجيب‌ترين نتايج در جام جهاني رقم بخورد. ايران اين گيم را با نتيجه 25-8 واگذار كرد. تا همه علاقمندان به تيم ملي ايران چشم به گيم چهارم اين ديدار بدوزند.

گيم چهارم:ايران در گيم چهارم چيزي براي از دست دادن نداشت. بازيكنان ايراني با تعصب ظاهر شدند تا بازي بين دو تيم پاياپاي پيش برود، اما لهستان قدرتمندتر از آن بود كه بتوان به سادگي برابرش به پيروزي دست يافت. خط دفاعي ايران اسير سرويس‌هاي پرشي بلندقامتان لهستاني به ويژه كورك شده بود. فياضي تنها بازيكن تيم ايران بود كه هواداران از تماشاي بازي او لذت مي‌بردند. موسوي بازيكن خوزستاني تيم ايران با تك دفاع خود فاصله امتياز را به عدد يك كاهش داد. علي حسين ليبروي تيم ايران تلاش زيادي براي جمع كردن توپ‌هاي سركش حريف مي‌ كرد. نواكوفسكي توپ‌هاي كالوند را دفاع مي‌كرد. سرعتي زن‌هاي ايران هنوز راه نفوذ به خط دفاعي حريف را پيدا نكرده بودند. علي حسين نمي‌توانست توپ‌هاي پرقدرت بارتنر را مهار كند. بازي با سه امتياز اختلاف پيگيري مي‌شد. بازارگرد با پروازهاي خيره كننده خود اجازه نمي‌داد اختلاف بيشتر شود. ايران تا امتياز 11 خوب پيش رفت، اما مشكل در دريافت اول موجب شد تا بار ديگر تيم ملي ايران پنج امتياز از حريف عقب افتاد. جاي خالي فرهاد ظريف و نظري افشار در تيم خالي بود. بعد از وقت استراحت فني دوم ايران به بازي برگشت و اختلاف امتياز سه عدد 3 كاهش يافت. پوريا فياضي جوانترين بازيكن ايران با تجربه تر از همه كار مي‌كرد. امير غفور و مهدوي به بازي رفتند. حمزه زريني قدر پاس خوب فياضي را دانست و با آبشاري تماشايي توپ را به امتياز تبديل كرد. امير غفور هم همچنان با تعصب توپ‌هاي مهدوي را در زمين لهستان مي‌نشاند. لهستان همچنان از ايران پيش افتاده بود. 22-19 ايران عقب بود. ملي‌پوشان ايران مي‌دانستند كه اگر اين گيم را از دست بدهند بازي را مي‌بازند. زريني و غفور ايران را جلو انداختند. در حالي كه ايران يك امتياز براي پيروي مي‌خواست هر دو تيم سرويس‌هاي خود را خراب كردند. اين محمد موسوي بود كه با آبشاري زيبا دفاع حريف را به زانو درآورد تا ايران 26-24 اين گيم را نيز به سود خود به پايان ببرد.

گيم پنجم:بازيكنان هيچ يك از دو تيم سر تسليم شدن نداشتند. بازي با نتيجه مشابه براي هر دو تيم دنبال مي‌شد. پوريا فياضي با دفاع عالي ايران را جلو انداخت. كورك بازيكن با تجربه لهستان يك اشتباه بچه‌گانه انجام داد تا ايران سه دو امتياز از لهستان جلو بيافتد. ايران در آستانه پيروزي بر صدرنشين جام جهاني بود. تيم بدون شكست جهان مقابل ايران كاري از پيش نمي‌برد. آناستازي وقت استراحت خواست تا تيم خود را به بازي برگرداند. بازيكنان لهستان مقهور قدرت ملي‌پوشان ايران شده بودند. ولاسكو با رضايت بازي را دنبال مي‌كرد . حاضران در سالن تيم ايران را تشويق مي‌كردند. لهستان هم مقابل نمايش خوب بازيكنان ايران زانو زد. اين گيم با نتيجه (15-11) به سود ايران تمام شد و ايران بازي را برد.

تيم ملي ايران در نهايت مقابل لهستان با نتيجه 3 بر2 و امتياز‌هاي (25-23، 26-28 ،25-8 و24-26 و11-15 ) به پيروزي رسيد. بدين ترتيب با دو پيروزي 3بر2 مقابل صربستان و لهستان و يك پيروزي 3بر يك مقابل ژاپن به 7 امتيازدست يافت.تيم ملي واليبال ايران فردا از ساعت 5:30 به وقت ايران به مصاف آرژانتين مِي‌رود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تيم ملي ايران در نهايت مقابل لهستان با نتيجه 3 بر2 و امتياز‌هاي (25-23، 26-28 ،25-8 و24-26 و11-15 ) به پيروزي رسيد. بدين ترتيب با دو پيروزي 3بر2 مقابل صربستان و لهستان و يك پيروزي 3بر يك مقابل ژاپن به 7 امتيازدست يافت.تيم ملي واليبال ايران فردا از ساعت 5:30 به وقت ايران به مصاف آرژانتين مِي‌رود.

جدی؟ :w58:

چه قدرت مند شده امسال، پس چرا از کوبا باخت !!! :icon_pf (34):

حالا چندم هست و چه قدر امیده بره مرحله بعدی؟

لینک به دیدگاه
جدی؟ :w58:

چه قدرت مند شده امسال، پس چرا از کوبا باخت !!! :icon_pf (34):

حالا چندم هست و چه قدر امیده بره مرحله بعدی؟

آره اسی جان من که گفته بودم 3 بر 0 میبازه

فعلا در صدر جدوله:a030:

دمشون گرم کیف کردم

لینک به دیدگاه

توی بازی ها 3 تا بازی شگفتی شده یکی برد ایران در مقابل صربستان بوده

دومیش برد ایتالیا در مقابل برزیل

سومیش هم برد ایران در مقابل لهستان صدر نشین مسابقات بوده:w14:

لینک به دیدگاه
آره اسی جان من که گفته بودم 3 بر 0 میبازه

فعلا در صدر جدوله:a030:

دمشون گرم کیف کردم

چه طوری میتونه بره مرحله بعدی؟

جدول مسابقاتش رو داری؟

لینک به دیدگاه
چه طوری میتونه بره مرحله بعدی؟

جدول مسابقاتش رو داری؟

جدول رده بندی مسابقاتش که هنوز به روز نشده احتمالا تا آخر امروز به روز میشه بعدش میزارم و اما جدول تیم های شرکت کننده به صورت زیر است

گروه‌بندی این رقابت ها به این شرح است:

دور اول و دوم:

گروه الف: ژاپن، صربستان، کوبا، آرژانتین، لهستان، ایران

کروه ب: برزیل، روسیه، آمریکا، ایتالیا، چین، مصر

دور سوم:

گروه الف: ژاپن، لهستان، ایران، مصر، چین، آمریکا

گروه ب: روسیه، ایتالیا، برزیل، کوبا، آرژانتین ، صربستان

دور چهارم:

گروه الف: ژاپن، لهستان، ایران، روسیه، ایتالیا، برزیل

گروه ب: مصر، چین، آمریکا، صربستان، کوبا، آرژانتین

مسابقات والیبال جام جهانی 2011 در ژاپن برگزار می‌شود. در پایان این رقابت‌ها سه تیم سهمیه حضور در بازی‌های المپیک لندن را به دست می‌آورند.

لینک به دیدگاه

[h=1]پیشنهاد باشگاه سانتوری ژاپن به علیرضا نادی[/h]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، 'علیرضا نادی' در سه مسابقه تیم ملی كشورمان در جام جهانی 36 امتیاز به دست آورده است و پس از مهدی بازارگرد8.gif امتیازآورترین بازیكن ایرانی این رقابت ها محسوب می شود.

كاپیتان سی و یك ساله ایران همچنین با میانگین یك، در رده پنجم بهترین مدافعان روی تور جام جهانی نیز قرار دارد.

باشگاه سانتوری یكی از تیم های حاضر در لیگ حرفه ای ژاپن، با مربیگری اوگینو عضو اسبق تیم ملی این كشور است.

نادی پاسخ به این درخواست را منوط به برگزاری جلسه مشترك به منظور آشنایی كامل با شرایط دو طرف عنوان كرد

لینک به دیدگاه

راستشو بخواین منم از نحوه امتیاز دادن مسابقه ها سر در نیاوردم اگر کسی اطلاعاتی داره بیاد بگه ما هم بشنویم

بازی رو اگر 3 بر 0 ببری با اینکه 3 بر 1 ببری تو امتیاز دادنشو تفاوتی نداره ولی اگر دو ست بدی یا بگیری امتیاز تیم برنده نصف میشه:w58::ws52:

من که سر در نیاوردم:sigh:

لینک به دیدگاه
جدول رده بندی مسابقاتش که هنوز به روز نشده احتمالا تا آخر امروز به روز میشه بعدش میزارم و اما جدول تیم های شرکت کننده به صورت زیر است

گروه‌بندی این رقابت ها به این شرح است:

دور اول و دوم:

گروه الف: ژاپن، صربستان، کوبا، آرژانتین، لهستان، ایران

کروه ب: برزیل، روسیه، آمریکا، ایتالیا، چین، مصر

دور سوم:

گروه الف: ژاپن، لهستان، ایران، مصر، چین، آمریکا

گروه ب: روسیه، ایتالیا، برزیل، کوبا، آرژانتین ، صربستان

دور چهارم:

گروه الف: ژاپن، لهستان، ایران، روسیه، ایتالیا، برزیل

گروه ب: مصر، چین، آمریکا، صربستان، کوبا، آرژانتین

مسابقات والیبال جام جهانی 2011 در ژاپن برگزار می‌شود. در پایان این رقابت‌ها سه تیم سهمیه حضور در بازی‌های المپیک لندن را به دست می‌آورند.

من که نفهمیدم گروه بندی چی شد !!! :ws52:

یعنی ایران باید چهار بار در 4 دور با ژاپن مثلا بازی کنه؟

یا همه تیم ها حتما باید فقط یکبار با هم بازی کنند و 3 تیم برتر برن المپیک؟

لینک به دیدگاه
فعلا پنجم رده بندی کلیه

سه تیم اول میرن المپیک

اینم جدوله

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ا پس چرا مجریه گفت که در صدر جدوله؟:ws38:

حالا المپیک و ولش قبل اینکه بازی ها شروع بشه مربیمون گفته بود ما کلا 4 تا تیم رو میبریم توی این بازی ها یعنی برد هایی رو که تا حالا دادیم رو روش حساب نمبیکردن فکر کنم

ای خدا چی میشه بیاد بزنه و بریم المپیک:w16::icon_redface::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ا پس چرا مجریه گفت که در صدر جدوله؟:ws38:

حالا المپیک و ولش قبل اینکه بازی ها شروع بشه مربیمون گفته بود ما کلا 4 تا تیم رو میبریم توی این بازی ها یعنی برد هایی رو که تا حالا دادیم رو روش حساب نمبیکردن فکر کنم

ای خدا چی میشه بیاد بزنه و بریم المپیک:w16::icon_redface::hapydancsmil:

خب دوتا گروهه دیگه

صدر گروه ب و پنجم رده بندی کلی

لینک به دیدگاه
من که نفهمیدم گروه بندی چی شد !!! :ws52:

یعنی ایران باید چهار بار در 4 دور با ژاپن مثلا بازی کنه؟

یا همه تیم ها حتما باید فقط یکبار با هم بازی کنند و 3 تیم برتر برن المپیک؟

آره همه تیم ها یه بار با هم بازی می کنن و در اخر نتیجه ها رو بررسی می کنن هر کس امتیازش بیشتر بود به ترتیب اول تا آخر جدول قرار میگیرن

لینک به دیدگاه
راستشو بخواین منم از نحوه امتیاز دادن مسابقه ها سر در نیاوردم اگر کسی اطلاعاتی داره بیاد بگه ما هم بشنویم

بازی رو اگر 3 بر 0 ببری با اینکه 3 بر 1 ببری تو امتیاز دادنشو تفاوتی نداره ولی اگر دو ست بدی یا بگیری امتیاز تیم برنده نصف میشه:w58::ws52:

من که سر در نیاوردم:sigh:

قبلن هر تیمی چه 3-0، چه 3-1، چه 3-2 می برد کل 3 امتیاز مسابقه رو میگرفت، اما فک کنم هم زمان با مسابقات آسیایی که ایرانم قهرمان شد :hapydancsmil: امتیاز دهی تغییر کرد، یعنی اگه تیمی 3-0 یا 3-1 ببره کل 3 امتیاز بازی رو میگیره اما اگه 3-2 ببره، 2 امتیاز به تیم برنده و 1 امتیازم به تیم بازنده میدن ( نصف نمیشه امتیاز :a030: ) که خوب این طوری منصقانه ترم هست، چون هر دو تیم پای به پای هم زحمت کشیدن باید یه چیزیم به اون بازنده ها بدن دیگه گناه دارن :w16:

یه تغییر دیگه هم اینه که قبلن اگه امتیازای چند تا تیم برابر میشد واسه رده بندیشون فک کنم ست شماری میکردن یعنی تعداد ست هایی که تیم ها برده بودن رو می شمردن و بر اساس این، اون تیم هایی که امتیاز مشابه داشتن رو رده بندی می کردن، اما تو قانون جدید بر اساس معدل ست یعنی تعداد ست های برده هر تیم تقسیم بر تعداد ست های باختش، عدد هر تیمی بزرگتر شد تو رده بندی بالاتر میره، که اگه این عدده هم با بعضی از تیما برابر شه در نهایت بر اساس معدل پوئن یعنی تعداد پوئن های برده هر تیم بر پوئن های باختش، رده بندی می شن، واسه همینم امروز تو این مسابقه که ست سومو گند زدیم 25-8 :hanghead:باختیم مجریه گفت این امتیاز کم بعدا ممکنه باعث مشکل بشه واسه تیممون ...

که این تغییر دومیه هم مشخصه از قانون قبلیش خیلی منصفانه تره :w16:

لینک به دیدگاه
قبلن هر تیمی چه 3-0، چه 3-1، چه 3-2 می برد کل 3 امتیاز مسابقه رو میگرفت، اما فک کنم هم زمان با مسابقات آسیایی که ایرانم قهرمان شد :hapydancsmil: امتیاز دهی تغییر کرد، یعنی اگه تیمی 3-0 یا 3-1 ببره کل 3 امتیاز بازی رو میگیره اما اگه 3-2 ببره، 2 امتیاز به تیم برنده و 1 امتیازم به تیم بازنده میدن ( نصف نمیشه امتیاز :a030: ) که خوب این طوری منصقانه ترم هست، چون هر دو تیم پای به پای هم زحمت کشیدن باید یه چیزیم به اون بازنده ها بدن دیگه گناه دارن :w16:

یه تغییر دیگه هم اینه که قبلن اگه امتیازای چند تا تیم برابر میشد واسه رده بندیشون فک کنم ست شماری میکردن یعنی تعداد ست هایی که تیم ها برده بودن رو می شمردن و بر اساس این، اون تیم هایی که امتیاز مشابه داشتن رو رده بندی می کردن، اما تو قانون جدید بر اساس معدل ست یعنی تعداد ست های برده هر تیم تقسیم بر تعداد ست های باختش، عدد هر تیمی بزرگتر شد تو رده بندی بالاتر میره، که اگه این عدده هم با بعضی از تیما برابر شه در نهایت بر اساس معدل پوئن یعنی تعداد پوئن های برده هر تیم بر پوئن های باختش، رده بندی می شن، واسه همینم امروز تو این مسابقه که ست سومو گند زدیم 25-8 :hanghead:باختیم مجریه گفت این امتیاز کم بعدا ممکنه باعث مشکل بشه واسه تیممون ...

که این تغییر دومیه هم مشخصه از قانون قبلیش خیلی منصفانه تره :w16:

به تیم برنده 3 امتیاز میدن؟؟

چرا من فکر می کردم 4 امتیاز میدن؟:ws52:

لینک به دیدگاه
به تیم برنده 3 امتیاز میدن؟؟

چرا من فکر می کردم 4 امتیاز میدن؟:ws52:

:ws3:

حتما خیلی رفته بودین تو بحر بازی قشنگ والیبالیستامون، دُرس متوجه نشدین :icon_gol:

لینک به دیدگاه

میگن هرچقدر پول بدی آش میخوری ، داستان والیبال ماست:ws37:

ماهی 30 میلیون پول بدی این شکلی هم پیشرفت میکنی.

ولی این ولاسکو معرکه اس ، نوش جونش.

فینال بازی های آسیایی رو با تعویض های اون ایران برنده شد.

هرچقد هم بگیره اندازه قرارداد یه فصل قلعه نویی نمیشه.

تیم از این رو به اون رو شده.

حیف که وقت ندارم همه بازی هاشونو ببینم و لذت ببرم.

کلا نیم ساعت از بازی هاشونو دیدم.:sigh:

لینک به دیدگاه
میگن هرچقدر پول بدی آش میخوری ، داستان والیبال ماست:ws37:

ماهی 30 میلیون پول بدی این شکلی هم پیشرفت میکنی.

ولی این ولاسکو معرکه اس ، نوش جونش.

فینال بازی های آسیایی رو با تعویض های اون ایران برنده شد.

هرچقد هم بگیره اندازه قرارداد یه فصل قلعه نویی نمیشه.

تیم از این رو به اون رو شده.

حیف که وقت ندارم همه بازی هاشونو ببینم و لذت ببرم.

کلا نیم ساعت از بازی هاشونو دیدم.:sigh:

آره بابا همش به خاطر مربیمونه

ای خراب بشه این فوتبال....:sigh:

منم فقط تونستم همین بازیشو ببینم اونم ست 4 و 5 رو ولی همین دو ست رو که دیدم کلی شاد شدم من که احساس غرور کردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...