رفتن به مطلب
  • 0

مشکل از بین رفتن درایو

MOrteZA Taghizadeh

سوال

با عرض سلام خدمت دوستان

واسه من يه مشکل خيلي بزرگ پيش اومده، اگه ميتونيد، کمکم کنيد !!

مکل از اين قراره :

من رو کامپيوترم ويندوز 7 نصبه. 1 درايو C با فضاي 50GB و يه درايو D با فضاي 300GB، بقيه حافظه هارد ( که 1TB است رو بي استفاده و Hidden گذاشته ام)

من امروز ظهر خواستم براي اينکه بتونم يه برنامه 32 بيتي رو نصب کنم رو کامپيوتر، يه درايو ديگه درست کنم، و روي اون ويندوز XP نصب کنم

اومدم نرم افزارPartition Magic 8.05 رو نصب کردم. موقع اجراي برنامه، يه error داد که نوشته بود، اين برنامه براي ويندوز XP و NT و 2000 است

من برنامه رو از properties گذاشتم رو حالت Run as windows XP

از توي برنامه، از درايو D حدود 10GB برداشتم، و يه درايو ساختم که بين C و D قرار داشت

بعد Apply رو زدم، حدود نيم ساعت، داشت اطلاعات درايو D رو move ميکرد ( نميدونم واسه چي )

بعد که اين مرحله تموم شد و خواست بره به مرحله بعد، يه error داد و عمليات لغو شد، بعد از برنامه خارج شدم، ديدم ( يا خدااا ) درايو D نيست

ريستارت هم کردم بازم نيومد، حالا وقتي Partition magic رو باز ميکنم، اون عکسي که ضميمه کرده ام رو نشون ميده. توي عکس، هارد مورد نظر رو توي کادر سياه انداخته ام.

حالا چيکار کنم درايوم برگرده، اطلاعاتم هم از بين نره

تو رو خدا کمکم کنيد، خيلي مهمه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...