رفتن به مطلب
  • 0

مشکل ویروسی!

minoomy

سوال

سلام نمیدونم اینجا جاشه که اینو بپرسم یا نه ولی مشکلم اورژانسیه!از لپتاپ استاد یه سری ویروس با اسامی مستهجن(استاده داریم؟!)افتاده تو فلشو پی سی و خلاصه همه چیزمونو داغون کرده..فلش رو ک میزنم فولدرارو بصورت exe میاره بازشون نمیکنه و هر دفعه پاکشون میکنم باز دفعه بعدی اونجان!و هر سی دی یا فلش دیگه هم ک بزنم ب سیستم باز همین مشکل واسش پیش میاد و آنتی ویروس هم نصب نمیشه..یه بار سیستمو بوت کردم باز فرقی نکرد..بیشترم از آبروم میترسم ک وقتی فلشو میدم بیرون ک پلات بگیرن چه خاکی بریزم تو سرم!توروخدااااااااا یکی کمک کنه

لینک به دیدگاه

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

احيانا اسم فايلاي ويروس s.e.x.y و x و p.o.r.n.o نيست؟؟؟؟

فلشتو بزن به يه كامپيوتري كه آنتي ويروس خوب داره...بدون اينكه بازش كني يه بار اسكنش كن

بعدش اون فايلاي exe رو پاك كن

بعدش برو تو folder option بزن show hidden file,...

فايلاي كاملتو ميبيني اينجوري كه هيدن شده

بعد برو اينو دانلود كن---> Attribute Changer_2

فايل دانلودشو ندارم من...يه سرچ بكن پيدا مي كني...بعد نصبش كن

بعد برو رو فايلايي كه هيدن شده بودن كليك راست كن...گزينه change attribute رو بزن

اون بالا تيكهاي سيستم و هيدن رو بردار

فايلات درست ميشه!

لینک به دیدگاه
  • 0
ایول آره خودشونن زدی تو خال!!تو دانشگاه با nod32 اسکن کردمشون هیچ ویروسی پیدا نکرد

خو احتمالا از همون كامپيوتراي يوني اومده تو فلشت

برو يه جا ديگه با يه آنتي ويروس ديگه اسكن كن...

تو موفق ميشي!!!

لینک به دیدگاه
  • 0

خوب اول باید یه انتی ویروس ابدیت با اخرین ورژن بریزی رو سیستمت تا اسکن و پاک بشه بعد از پاک سازی باید بری کوکی ها و هیستوری های مرورگر اینترنتت رو پاک کنی...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...