رفتن به مطلب

خدمات اینترنتی کدوم بانک بهتره؟

به نظر شما خدمات اینترنتی کدوم بانک بهتره؟  

78 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما خدمات اینترنتی کدوم بانک بهتره؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

امروزه میدونیم بانکداری اینترنتی رو به رونق هستش و رقابت بانکها برای ارائه خدمات بهتر تو این زمینه در حال افزایش

حالا این تاپیک رو زدم تا نظرات شما رو درباره سیستم های خدمات اینترنتی بانکها بدونم.

به نظر شما کدوم بانک تو ارائه خدمات اینترنتی و بانکداری الکترونیکی بهتر عمل کرده؟

چه معیارهایی برای بهتر بودن بانکداری الکترونیکی بانک ها در نظر میگیرین؟

چه خدماتی رو انتظار دارین که بانک ها تو خدمات اینترنتیشون ارائه بدن؟

چه ایده هایی واسه بانکداری الکترونیکی دارین که هنوز اجرا نشده و میتونه عملی باشه.

منتظر نظراتتون هستم :a030:

از بین این 9 بانکی که لیست کردی بانک سامان آغاز کننده این راه بوده و همه امکاناتی که بانک سامان داره الان بانک ملتم داره و تا حد مطلوبی بانک ملی

اما نسبت به تعدد شعبه بانکهای ملی و ملت از سامان پیشی میگیرن

من چون حسابم تو بانک ملیه به این بانک رای دادم ولی اگر تو ملت حساب وا کنم ازون استفاده میکنم چون شنیدم این بانک از لحاظ امنیتی دارای پروتکل ssl که جهت محرمانه بودن اطلاعات تو اینترنت خیلی مفیده

و اینم آخر سر بگم تمامی بانکهای دولتی و خصوصی رو تو ایران یه شرکت به اسم کیش ویر که داره توسعه میده و بخشی از سهامش مال بانک سامانه پس از این جهت میتوان بانک سامانم جزو بانکهاییی دونست که از لحاظ الکترونیکی و اینترنتی روش حساب وا کرد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون از دوستانی که تا الان تو تاپیک و نظرسنجی شرکت کردن :a030:

خوشحال میشم درباره معایب و مزایای بانک هایی که اشاره کردین و دلیل انتخابتون هم بیشتر توضیح بدین.

و اینکه چه انتظارات دیگه ای دارین :w16:

لینک به دیدگاه

به نظر من بانک ملی بهتر بوده، البته چون اکثر مراکزی که خدمات الکترونیکی میدن حتما بانک ملی رو هم دارند، من خودم بیشتر از این بانک برای کارهای الکترونیکیم استفاده میکنم.

به نظرم خدمات خاصی که نمیشه ارائه داد، همین که امنیتش بالا باشه و ارور های مداوم نده توی این حیطه به نظرم کافیه.

لینک به دیدگاه

به نظر من بانکی خوبه که بشه تمام کار هاتو از محل کارت انجام بدی و بتونی از کارتهای اعتباریش در تمام مراز خرید استفاده کنی صورتحساب رو اینترنتی چک کنی وقتی کسی میخواد یا یوزر نیم وپسوردت وارد سامنه بشه بهت اصلاع بده یا با ایمیل یا با اس ام اس :ws3:

لینک به دیدگاه

والا تا جایی که من تجربه دارم ملی و پاسارگاد خوبن

شاید از اینا بهتر هم باشه...من پاسارگاد رو زدم ولی خب به نظر میاد ملت هم خوب طرفدار داره:دی

لینک به دیدگاه

من تقریبا با همه ی بانک ها سر و کله دارم ... میرم و میام و از خدماتشون مجبورم استفاده میکنم ( کاش پولدار بودیم و این کارارو میکردیم):ws3:

بهترین بانک تو خدمات بانک خصوصیه سامان ..می باشد :دی ... واقعا حرف ندارهههههه...

تلفن بانکش ... اینترنت بانکش ... و ...

بیشتر سایت ها هم بانک سامان رو برای خرید و فروش اینترنتی میپسندن ....

من همیشه آمار حسابم برام اس ام اس میشم ... ولی برای بقیه بانکا با اینکه تو خدمات تلفن بانک و اینترنت بانک و .. فرم پر کردم اما فقط تبلیغات برام میاد...

حتی نوع خرید هم برام اس ام اس میشه ... اصلا و ابدا امکان سو استفاده از کارتم وجود نداره ... واسه همین خیلی وقتا که دوستان یا خانواده ازم کارت میخوان واسه خرید و اینا ... کارت سامانمو میدم :ws3:

البته شاید تو سود دهی و سرمایه گذاری مناسب نباشه ... اما خدماتش هیچ کاستی نداره ...

چقدر تبلیغ کردم:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

من به بانک ملت رای دام ..

تقریبا از همه خدماتش استفاده میکنم و راضی ام مخصوصا اینترنت بانکش عالیه

بانک از لحاظ امنیتی دارای پروتکل ssl که جهت محرمانه بودن اطلاعات تو اینترنت خیلی مفیده

بانک ملت هم همچین پروتکلی داره !

اینم بگم من از خدمات بانک های دیگه استفاده نکردم ببینم درهمین سطح هستن یا نه ولی ملت جزء بهترین ها هستش

انتخاب دومم بانک ملی هست .:a030:

لینک به دیدگاه

بانک فقط بانک خصوصی...و فقط سامان...خیلی دوسش دارم...در جریان همه چی از طریق اس ام اس قرار میگیرم...به علاوه میرم تو شعبه هاش مثل بانک های دولتی دلم نمیگیره:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

من خودم تو بانک پارسیان حساب دارم و ازش راضیم یعنی کار زیادی ندارم ولی تو خرید های گاه و بی گاه اینترنتیم تا به حال به مشکل نخوردم

(سوال در مورد خدمات اینترنتی بانک هاست اما اینو بگم که توی همه بانک ها رفتم حداقل یک بار

بهترین بانک پارسیانه چه از نظر فضا و امکانات و چه از نظر رفتار کارمندان و نحوه ارائه خدمات و راهنمایی)

البته به صادرات رای دادم چون پدرم توش حساب داره و خیلی راضیه

موبایل بانکش هم خوبه

ملی کمی مشکل داره من خودم برای پرداخت چند بار به مشکل خوردم

بقیه بانک ها رو نمی دونم

لینک به دیدگاه
من از خدمات بانک ملت استفاده میکنم و راضی هستم و کلا با بانکهای خصوصی حال نمیکنم و استفاده نمیکنم

کار تهای بانک ملت و پاینه های خریدش عالی کار میکنه بهترین کیفیت رو داره و

قسمت خرید انیترنتی و غیره و حتی موبایل بانکش هم عالی هست :a030:

موافقم.شاید کمتر کسی اینو بدونه.اما کسایی که با ملت کار میکنن میدونن که واقعا از نظر خدماتش اینترنتیش خوبه.البته سامان هم خوبه تو این زمینه

لینک به دیدگاه
من به بانک ملت رای دام ..

تقریبا از همه خدماتش استفاده میکنم و راضی ام مخصوصا اینترنت بانکش عالیه

بانک ملت هم همچین پروتکلی داره !

اینم بگم من از خدمات بانک های دیگه استفاده نکردم ببینم درهمین سطح هستن یا نه ولی ملت جزء بهترین ها هستش

انتخاب دومم بانک ملی هست .:a030:

پ ن پَ با دقت بخونی به سوالت میخندی:vahidrk:

ولی اگر تو ملت حساب وا کنم ازون استفاده میکنم چون شنیدم این بانک از لحاظ امنیتی دارای پروتکل ssl که جهت محرمانه بودن اطلاعات تو اینترنت خیلی مفیده

:banel_smiley_4::a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

امروزه میدونیم بانکداری اینترنتی رو به رونق هستش و رقابت بانکها برای ارائه خدمات بهتر تو این زمینه در حال افزایش

حالا این تاپیک رو زدم تا نظرات شما رو درباره سیستم های خدمات اینترنتی بانکها بدونم.

به نظر شما کدوم بانک تو ارائه خدمات اینترنتی و بانکداری الکترونیکی بهتر عمل کرده؟من خودم بانک پاسارگاد حساب دارم و خیلی راضیم

چه خدماتی رو انتظار دارین که بانک ها تو خدمات اینترنتیشون ارائه بدن؟کارت شارژ:ws28:

چه ایده هایی واسه بانکداری الکترونیکی دارین که هنوز اجرا نشده و میتونه عملی باشه.

:icon_redface:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام دوستان عزیز

به نظر شما کدوم بانک تو ارائه خدمات اینترنتی و بانکداری الکترونیکی بهتر عمل کرده؟

چه خدماتی رو انتظار دارین که بانک ها تو خدمات اینترنتیشون ارائه بدن؟

ازونجایی که من به ندرت پیش میاد که پامو تو بانک بذارم، بهت بانک سامان رو پیشنهاد می دم!

علاوه بر خدماتی که از طریق اینترنت می تونی انجام بدی،این بانک سیستمی تحت عنوان سامانه 24 راه اندازی کرده که بدون استفاده از نرم افزار و تنها با هماهنگی اپراتور (هم ایرانسل و هم همراه اول) میتونی قبوضتو پرداخت کنی و شارژ بخری و بفرستی و اعلام موجودی بگیری.

(اگر بیشتر کاراتو از طریق سامانه 24 انجام بدی،بهت هدیه تشویقی هم میده)

همین الان دعوت نامشو فرستادم به گوشیت(امیدوارم بیدار نشده باشی:whistle:)

این سیستم قراره ارتقاء پیدا کنه تا بتونیم باهاش وجه هم انتقال بدیم. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...