رفتن به مطلب

«منی آتدین آتشه» مرا در آتش انداختی

ارسال های توصیه شده

میرزا بابایف، یکی از محبوب ترین هنرمندان آذربایجان، در سال1913 و در باکو بدنیا امد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته معماری به پایان بردولی علاقه و استعداد بابایف سرانجام او را راهی ارکستر دولتی آذربایجان به رهبریاوزیر حاجی بیگوف کرد. او بعنوان خواننده آواز، تحصیلات موسیقی موسیقی خود را زیرنظر حاجی بیگوف به اتمام می رساند. بابایف همچنین به عنوان بازیگر سینما در بیش ازسی فیلم سینمایی نیز به ایفای نقش می پردازد. با وجود فعالیت های هنری، بابایف بهمعماری نیز وفادار ماند و ساختمان موزه گنجوی باکو اثری به یاد ماندنی از اینهنرمند است. بابایف در سال 2006 درگذشت.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منی آتـدین آی قیــــز آی قیــــز آتشه ...

بسله مکدیر عشقینی داییم پئشه م !...

آتاجاقدین منی سئودین ... سؤیله بس نئچون ؟!!!...

دولدور عشقی شربت کیمی وئر ایچیم

سؤیله سؤیله سنه بئله نو اولدو یار ؟!!!

چاغیریرام گل ...

هارالاردا قالمیسان ؟!!!...

منی اینجیتمه ...

یالواریرام یار منی آتما ! ترک ائتمه !!!...

یالواریرام گل ...

منی اینجیتمه ...

آتاجاقدین منی سئودین ... سؤیله بس نئچون ؟!!!...

دولدور عشقی شربت کیمی وئر ایچیم

(مرا ای دختر ... به آتش انداختی !... و کار همیشگی من مراقبت از این عشق و محبّت توست !!!... اگر می خواستی رهایم کنی ... بگو ببینم پس چرا عاشق من شدی ؟!!! جامم را از عشق خود همانند شربتی لبریز کن تا بنوشم !!! ای یار من ! بگو ! بگو به من ! که تو را چه شد که اینگونه شدی ؟!!! فریاد می زنم که بیا ... در کجاها مانده ای ؟!!! مرا آزار مده ... التماس می کنم که ای یار مرا رها مکن و ترکم مکن ...! التماس می کنم که بیا ... در کجاها مانده ای ؟!!! مرا آزار مده ... التماس می کنم که ای یار مرا رها مکن و ترکم مکن ...! اگر می خواستی رهایم کنی ... بگو ببینم پس چرا عاشق من شدی ؟!!! جامم را از عشق خود همانند شربتی لبریز کن تا بنوشم !!! ای یار من ! بگو ! بگو به من ! که تو را چه شد که اینگونه شدی ؟!!!)

براي ديدن عكس در سايز اصلي از 1024x768px اينجا كليك كنيد

گؤزوم یولدا قالدی قالدی آی گؤزل ...

پاییز اولدو یارپاقلار اولدو خزل !!!...

یوللارینا باخا باخا قالدی گؤزلریم !

سنه چاتسین اوره ییمده کی سؤزلریم !!!...

چاغیریرام گل ...

منی اینجیتمه ...

یالواریرام گل ...

منی اینجیتمه ...

یوللارینا باخا باخا قالدی گؤزلریم !

سنه چاتسین اوره ییمده کی سؤزلریم !!!...

(چشمم به راه ماند ... به راه ماند ... ای زیبا روی ! پاییز آمد و برگ درختان همه پژمرده شدند !... نگاه چشمانم به را ه های آمدنش خیره ماند !!!... ای کاش حرف های دلم به تو برسد !!! ای یار من ! بگو ! بگو به من ! که تو را چه شد که اینگونه شدی ؟!!! فریاد می زنم که بیا ... در کجاها مانده ای ؟!!! مرا آزار مده ... التماس می کنم که ای یار مرا رها مکن و ترکم مکن ...! التماس می کنم که بیا ... در کجاها مانده ای ؟!!! مرا آزار مده ... التماس می کنم که ای یار مرا رها مکن و ترکم مکن ...! نگاه چشمانم به را ه های آمدنش خیره ماند !!!... ای کاش حرف های دلم به تو برسد !!! ای یار من ! بگو ! بگو به من ! که تو را چه شد که اینگونه شدی ؟!!!)

دانلود:

لینک به دیدگاه

ورژن کایا:

البته آهنگ بابا میرزایف اصالت بیشتری داره ولی این هم کایا هست دیگه:ws37:

لینک به دیدگاه

Mirz%C9%99_Babayev.jpg

میرزا بابایف Mirzə Babayev) متولد تاریخ(۱۶ژوئیه ۱۹۱۳، باکی فوت در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۰۳، باکو) بازیگر و خواننده آذربایجانی بود.

وی در رشته‌ی معماری از دانشگاه صنعتی عزیزبیف آذربایجان فارغ‌التحصیل شده‌ و سپس به تحصیل آواز در کنسرواتوار دولتی حاجی‌بیف آذربایجان پرداخت. وی در بیش از سی فیلم مشارکت داشته‌است.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...