رفتن به مطلب

گفتگو برای راه اندازی نقد عکس!

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

با اجازه افسانه خانوم مدیر بخش عکاسی این تاپیک رو میزنم چون حس میکنم میتونه مفید باشه...

میخوام که کاربرا عکسایی رو که مبگبرن رو به نقد بزاریم.منظورم نقد حرفه ای نیستا در حد معمولی.چون اینجا علاقه مند به عکاسی زیاد داریم...

خواستم ببینم دوستان نظرشون چیه و چه پیشنهادایی دارن که این بخش بهتر انجام شه؟؟

من نظرم اینه که مثلا هفته ای یه بار یه عکس از یه کاربر که خودش میفرسته بزاریم و بقیه بیان نقدش کنن از نظر انتخاب سوژه،نحوه عکاسی و ...!!

در ضمن اسپم هم نکنید چون ابزار پاک کردن ندارم:ws3:

منتظر پیشنهاد های خوبتون هستم:icon_gol:

بچه ها هرکی دوس داره عکسش نقد بشه عکس رو به صورت خصوصی واسه من بفرسته وقتی سه تا عکس شد برای مدت یه هفته عکساتون نقد میشن.فقط عکسا رو با توضیح مختصر بفرستید

اندازه عکسایی که میفرستید حتما 800 در 600 باشه.

لینک به دیدگاه

به نظرم میشه مثلا تو هر دفعه نقدهای برتر رو مشخص کرد و امتیازی هم بهشون داد که البته این رو باید افسانه تایید کنه!!

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه به شرطی که کسی که میخواد نقد کنه عکاسی حرفه ای کرده باشه و دوره دیده باشه و واقعا بلد باشه

در غیر اینصورت کاملا احساسی و غیرحرفه ای میشه و میشه مثل همون مسابقات و فایده ای نداره

لینک به دیدگاه
پیشنهادی نداری؟؟

به نظرت استقبال میشه؟؟؟

به نظرم آره میشه....چون بیشتر کاربرای فعال به عکاسی علاقمندن!!!

خودمم همینطور!!!

فقط باید اطلاع رسانی خوب باشه!

به نظرم میشه مثلا تو هر دفعه نقدهای برتر رو مشخص کرد و امتیازی هم بهشون داد که البته این رو باید افسانه تایید کنه!!

نمیدونم.....زیاد نظری ندارم!

لینک به دیدگاه
خیلی خوبه به شرطی که کسی که میخواد نقد کنه عکاسی حرفه ای کرده باشه و دوره دیده باشه و واقعا بلد باشه

در غیر اینصورت کاملا احساسی و غیرحرفه ای میشه و میشه مثل همون مسابقات و فایده ای نداره

به نظر من اینطوری نیست!!

هر کسی از یه دیدی عکس رو میبینه و میتونه نقد کنه!!

اگه کسی که نقد میکنه حرفه ای باشه،نمیاد عکسای آماتور رو نقد کنه که!!

اینجا همه آماتورن تقریبا

لینک به دیدگاه
من كه صد در صد موافقم:hapydancsmil:، اگه اجازه بدين يه عكس خيلي قشنگ چند روز پيش گرفتمو بزارم، شما هم نظر بدين:ws37:

اجازه هست عكس و بزارم؟ :icon_redface:

اجازه بدین تاپیک جداگونه میزنم واسه نقد عکسا و بهتون خبر میدم که عکستون رو بزارین

لینک به دیدگاه

خیلی پیشنهاد خوبیه حمید خان :w16:

میشه برای اینکه نوبت به همه برسه هفته ای 3 عکس نقد بشه به اینصورت که وقتی 3 عکس اولی که توسط کاربرا تو تاپیک مربوطه قرار گرفت، نقد شروع بشه و به همین روند تا هفته های بعدی...

به نظرم اصلا امتیاز و اینا در کار نباشه تا نقدها رقابتی نباشه :ws37:

لینک به دیدگاه
خیلی پیشنهاد خوبیه حمید خان :w16:

میشه برای اینکه نوبت به همه برسه هفته ای 3 عکس نقد بشه به اینصورت که وقتی 3 عکس اولی که توسط کاربرا تو تاپیک مربوطه قرار گرفت، نقد شروع بشه و به همین روند تا هفته های بعدی...

به نظرم اصلا امتیاز و اینا در کار نباشه تا نقدها رقابتی نباشه :ws37:

یعنی هر 3تا عکس رو با هم بزاریم؟؟

خوووبه به نظرم!

بعد بچه ها بیان برای نقد عکس!!

امتیاز هم نباشه بهتره

لینک به دیدگاه
ایول؛ پیشنهاد خوبیه, منم هستم:hapydancsmil:

اگه به کسایی هم که خوب نقد میکنن امتیاز بدین خیلی خوب استقبال میشه (279).gif

فعلا قرار شده بی امتیاز باشه:دی!

اگه دوس داری عکستو خصوصی بفرست برام

لینک به دیدگاه

یعنی هفته ای 3 تا عکس از سه نفر مختلف؟؟؟ :ws52: نقدها قاطی نمی شه با هم؟؟؟

به نظرم اگه قراره هفته ای 3تا عکس نقد بشه ، واسه هر کدوم از عکسها مثلا دو روز در نظر بگیریم.تا تو اون روزهای مشخص شده فقط در مورد یه عکس صحبت بشه نه اینکه هرکی بگه منظور من به فلان عکسه و .... تونستم برسونم منظورمو؟ :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...