رفتن به مطلب

گفتگو برای راه اندازی نقد عکس!

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
تو هم که همش به فکر امتیازی :ws3:

من کجا به فکر امتیازم؛ واسه خودم نگفتم که؛ من که قرار نیست نقد کنم؛ عکس میدم که بقیه نقد کنن:ws37:

لینک به دیدگاه
من کجا به فکر امتیازم؛ واسه خودم نگفتم که؛ من که قرار نیست نقد کنم؛ عکس میدم که بقیه نقد کنن:ws37:

خب تو هم عکسهای بقیه رو نقد میکنی دیگه.قرار نیست همش عکس بفرستی که :w02:

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد به ذهنم رسید:icon_redface:

اینکه دو نفری که عکسشون برای یه هفته قراره نقد بشه ، اگه موضوع عکسشون مثل هم باشه بهتر نیست؟؟

مثلا خودت اعلام کنی این هفته دو عکس از طبیعت ، هفته بعد پرتره کودک و..... و موضوعات دوباره تکرار بشه تا همه بتونن شرکت کنن.مثلا این هفته دو عکس با موضوعات کاملااااااا متفاوت دارن نقد می شن. اونجوری حالت مقایسه هم پیش میاد و دو نفری که عکس فرستادن می تونن نکات مثبت عکسهای همدیگرو یاد بگیرن :w16:

خوب نیست؟ 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد به ذهنم رسید:icon_redface:

اینکه دو نفری که عکسشون برای یه هفته قراره نقد بشه ، اگه موضوع عکسشون مثل هم باشه بهتر نیست؟؟

مثلا خودت اعلام کنی این هفته دو عکس از طبیعت ، هفته بعد پرتره کودک و..... و موضوعات دوباره تکرار بشه تا همه بتونن شرکت کنن.مثلا این هفته دو عکس با موضوعات کاملااااااا متفاوت دارن نقد می شن. اونجوری حالت مقایسه هم پیش میاد و دو نفری که عکس فرستادن می تونن نکات مثبت عکسهای همدیگرو یاد بگیرن :w16:

خوب نیست؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

پیشنهادت که خیلی خوووبه اما خوب فکر کنم عملی نباشه.آخه وقتی موضوع تعیین میشه بچه ها برای عکس فرستادن محدود میشن.حالا من با افسانه مطرح میکنم ببینم چی میگه.

این پیشنهاد برای وقتی که نقد عکس جا بیوفته خیلی پیشنهاد خوووبیه.بزار چند هفته بگذره بعد بهتر میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...