رفتن به مطلب

نقد عکس-سری اول

ارسال های توصیه شده

عکسا خوب بودن

اول: ینظرم یه عکس معمولی بود،هرچند برای خود گیرنهده عکس خوب و قابل توجهیه ولی من نظر خاصی ندارم.

اگه کادر بندی بهتر بود، دست بچه چیزی نبود، کسی پای بچه رو اونطوری نمیکرد،(یا اگه میکرد دستش معلوم نبود) و عکس کمی با حوصله تر انداخته میشد، مطمئنا بهتر بود.(در آینده چند تا عکس از بچه میفرستم)

دوم: عکسای طبیعی کلا معرکن حتی اگه دوربین دست یه بچه باشه، ولی اگه آدم بدونه که داره چه عکسی میگیره معرکست.

این عکس خوبیه ولی کاش یکم تو رنگا افراط میشد(برایتنس یکم کمتر میشد و کنتراست کمی بیشتر میشد) (تو ایران کلا طبیعت کمرنگه مگر اینکه بعد از بارون باشه) ونوس کلا عکساش خوبه.

امضا:Direct Man

• Like 2
لینک به دیدگاه

اولا سلام و خسته نباشید میگم به همه کسایی که تو این سایت زحمت میکشن:icon_gol:

حالا بیاییم سر نقد عکس ها

037 جان این عکس قشنگیه ولی کاش میذاشتی توی قاب وفلاش دوربین رو خاموش میکردی تا عکس تو حالت خودش بیفته

وعکس دومی کاش کیفیت دوربینت یکم بالاتر بود و یک عکس از طبیعت بهار میذاشتی تا به ادم ارامش بده

ولی به هر حال هر دو عکس خوبن خسته نباشین:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

به نظر من اونقداااا قابل نقد نیست

در مورد عکس اولی خب بچه ی با نمک هست...کمی تا حدودی میشه گفت

عکاس عکس رو هنری گرفته...ولی اگه دو رو بر بچه رو کمی خلوت میکرد و یه ذره هنری تر میکرد...خیلی جالب میشد...

اینقد میگم هنری خودمم موندم تو کفِش:ws3:

داشتم میگفتم ...در مورد عکس دوم هم فک نکنم ونوس خودش گرفته باشه نه؟

منظره ی زیبایی هست....و کادر بندی خومشله...:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

عکاس عکس رو هنری گرفته...ولی اگه دو رو بر بچه رو کمی خلوت میکرد و یه ذره هنری تر میکرد...خیلی جالب میشد...

قرار بر این بووده که دوستان عکسای خودشون رو واس نقد بفرستن

• Like 1
لینک به دیدگاه

عکس دوم عکس قشنگی هست و برای اینکه یکم زنده تر نشون بده میتونست روش یکم تغییرات انجام بده چون تقریبا سیاه سفید هست عکس

aouubn0e1nlsq8htk87.jpg

k47s9tycomkh9y9yybbd.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

میسییی عزیزم؛ خودم گرفتمش, لنگرود دیگه(279).gif

عکس دوم عکس قشنگی هست و برای اینکه یکم زنده تر نشون بده میتونست روش یکم تغییرات انجام بده چون تقریبا سیاه سفید هست عکس

aouubn0e1nlsq8htk87.jpg

k47s9tycomkh9y9yybbd.jpg

چخد قشنگ شد؛ اینقدر این حمید عجله کرد و گفت عکس بده؛ نذاشت یکم رو عکس کار کنم (1531).gif

لینک به دیدگاه

از دید یه شهرساز::ws3:

عکس اول:عکس با مزه ایه ولی اگه حرکتش طبیعی تر بود و اونطوری پای بچه رو نمیگرفت باحال تر بود.چون من توجهم اول رفت به پاش بعد به دستی که پارو گرفته!ولی کلا عکس از بچه ها گرفتن اصلا کار ساده ای نیست.پس آفرین:a030:بر تلاشت

عکس دوم:عکس زیبایی هست و به نظرم قاب بندیه خوبی داره.من ترجیح میدم عکس دستکاری نشه و همون ظاهر اولیشو داشته باشه.

یه نظر کلی!میگم اگه موضوع عکسا به هم ربط داشته باشه مقایسشون راحت تره و میشه مانور بیشتری داد!2 تا عکس بچه یا ...

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...