رفتن به مطلب

دفتر مديريت تالار موسیقی و فيلم

ارسال های توصیه شده

درود :icon_gol:

اينم از دفتر تالار فيلم و موزيك ... هدف از ايجاد اين تاپيك كمك شما دوستان به بهتر شدن مديريت اين تالاره .

از انتقادات و پيشنهادات شما با آغوش باز استقبال ميشه ! :w72:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سیلام

مدیر جان این فیلم بربادرفته رو میتونی برای دانلود بذاری؟

من هر چی گشتم نتونستم یه جایه خوب برا دانلودش پیدا کنم یکی هم بود که سه قسمتشو دان کردم هیچکدوم نمایش داده نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
سیلام

مدیر جان این فیلم بربادرفته رو میتونی برای دانلود بذاری؟

من هر چی گشتم نتونستم یه جایه خوب برا دانلودش پیدا کنم یکی هم بود که سه قسمتشو دان کردم هیچکدوم نمایش داده نمیشه:hanghead:

درود yuhana جون :icon_gol:

توي تالار فيلم گذاشتمتش برو دانلود كن

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=84460#post84460

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

خداحافظ

خودتی:w00::ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

خداحافظ

خودتی:w00::ws3:

درووووووووووووود

بدروووووووووووووووود:a030:

بازم تشريف بياريد خوشحال ميشم!

لینک به دیدگاه

سلام .

یه بخش امتیازدهی به فیلم ها راه بندازین . افراد بیان از 0 تا 10 امتیاز بدن .

یه آرشیو بزرک از بهترین فیلم های منتخب نواندیشان درست کنیم .

لینک به دیدگاه
سلام .

یه بخش امتیازدهی به فیلم ها راه بندازین . افراد بیان از 0 تا 10 امتیاز بدن .

یه آرشیو بزرک از بهترین فیلم های منتخب نواندیشان درست کنیم .

درود :icon_gol:

بخش امتيازدهي يعني چي دقيقا" ؟ :ws52:

منظورت اينه كه يه تاپيك بزنيم بعد اسم فيلمهارو توش بنويسيم كاربرها بيان نمره بدن به فيلمها ؟

لینک به دیدگاه

البته احتمالا باید به محمد بگی.این امکان رو ایجاد کنه .

یه فهرست از فیلم ها الان تو بخش فیلم ایجاد کردم .

خوب از همون ها شروع می کنیم .

مثلا : تیر اصلی تاپیک : به این فیلم امتیاز دهید .

فیلم . ...فلان ..... جلوترش یه فیلد باشه که امکان امتیاز ( با توجه به نام کاربری می شه محدودش کرد که هر کاربر به هر فیلم فقط یه بار امتیاز بده ) از 0 تا 10 باشه .

یا حتی می شه . برای فکر کنم اولین بار . به صورت تخصصی عمل کرد.

مثلا امتیاز شما به فیلم فلان .

برای کارگردانی : ( فیلد امتیاز دهی از 0 تا 10 )

برای بازیگران :

فیلم برداری

فیلم نامه

و.....

این جوری می شه یه آرشیو بزرگ .

خودش یه نوع تبلیغ برای فروم هم هست .

لینک به دیدگاه
البته احتمالا باید به محمد بگی.این امکان رو ایجاد کنه .

یه فهرست از فیلم ها الان تو بخش فیلم ایجاد کردم .

خوب از همون ها شروع می کنیم .

مثلا : تیر اصلی تاپیک : به این فیلم امتیاز دهید .

فیلم . ...فلان ..... جلوترش یه فیلد باشه که امکان امتیاز ( با توجه به نام کاربری می شه محدودش کرد که هر کاربر به هر فیلم فقط یه بار امتیاز بده ) از 0 تا 10 باشه .

یا حتی می شه . برای فکر کنم اولین بار . به صورت تخصصی عمل کرد.

مثلا امتیاز شما به فیلم فلان .

برای کارگردانی : ( فیلد امتیاز دهی از 0 تا 10 )

برای بازیگران :

فیلم برداری

فیلم نامه

و.....

این جوری می شه یه آرشیو بزرگ .

خودش یه نوع تبلیغ برای فروم هم هست .

پيشنهاد خوبيه ، فعلا" محمد به خاطر يه سري مشكلات توي انجمن حضور نداره به محض اينكه دوباره برگشت اين پيشنهادو باهاش در ميون ميذارم ، البته فكر نميكنم به اين شكلي كه شما گفتين با امكانات فروم جور در بياد ولي سعي ميكنيم يه جوري عمليش كنيم!

مرسي از پيشنهادتون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام شادی با توجه به نزدیکی ماه رمضان یه تاپیکی بزن و مهمش کن لطفا و توش محصولات ماه مبارک رمضان رو قرار بدییییییییم مثل دانلود جز های قران و.............. (برا خودم نمی خوام برا مردم میگم)

لینک به دیدگاه
سلام شادی با توجه به نزدیکی ماه رمضان یه تاپیکی بزن و مهمش کن لطفا و توش محصولات ماه مبارک رمضان رو قرار بدییییییییم مثل دانلود جز های قران و.............. (برا خودم نمی خوام برا مردم میگم)

من علاقه اي به زدن اينجور تاپيكها ندارم ، ولي هر كسي خواست بزنه من مهمش ميكنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

یه پیشنهاد : اگه بتونید فیلم هایی که واسه دانلود میزارید رو به پارتهای 20 تا 30 مگابایتی تبدیل کنید و بزارید خیلی بهتر میشه اینجور دوستانی که سرعتشون پایینه هم میتونن دانلود کنن

موفق باشید

لینک به دیدگاه
سلام

یه پیشنهاد : اگه بتونید فیلم هایی که واسه دانلود میزارید رو به پارتهای 20 تا 30 مگابایتی تبدیل کنید و بزارید خیلی بهتر میشه اینجور دوستانی که سرعتشون پایینه هم میتونن دانلود کنن

موفق باشید

مرسي از پيشنهادتون ، اما دوست عزيزم اين فيلم ها رو كه ما خودمون آپلود نميكنيم كه بتونيم پارت بنديش كنيم ما فقط لينكها رو از سايتهاي ديگه واسه دانلود قرار ميديم اينجا :icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

اون ممنوعیت زدن آهنگای خوانند های ایرانی رو ور دار شادی....

اینهمه سایت با هزارو یک جور قرارداد با خواننده ها دارن آهنگاشونو میزارن رو سایتاشون...اینجا نذارید میرن ازون سایتا ور میدارن...پس بهتر که کاربرا از همینجا بر دارن تا اینکه بخوان برن تو اون سایتا بگردن!:ws38:

این کار عین فیـلترینگ ایران میمونه.....چون اگر ازینجا ببندی،از یه جای دیگه نشر میکنه....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اون ممنوعیت زدن آهنگای خوانند های ایرانی رو ور دار شادی....

اینهمه سایت با هزارو یک جور قرارداد با خواننده ها دارن آهنگاشونو میزارن رو سایتاشون...اینجا نذارید میرن ازون سایتا ور میدارن...پس بهتر که کاربرا از همینجا بر دارن تا اینکه بخوان برن تو اون سایتا بگردن!:ws38:

این کار عین فیـلترینگ ایران میمونه.....چون اگر ازینجا ببندی،از یه جای دیگه نشر میکنه....:banel_smiley_4:

امين جان اين كار بيشتر به علت اينكه انجمن فيلْتر نشه و با نظر ادمين انجمن صورت گرفته وگرنه بيشتر تاپيكاي دانلود آهنگ ايراني رو من خودم ايجاد كرده بودم كه مجبور شدم حذفشون كنم!

اون سايتهاي دانلود آهنگ هم كه ميگي اگه توي آدرسشون دقت كني ميبيني كه همشون شماره دار شدن مثلا" irhits18.com اون 18 يعني اينكه سايتشون 18 بار فيلْتر شده و هر سري دامين جديد خريدن ! انتظار نداري كه ما هم اينجا همين كارو كنيم ؟! :ws2:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

امين جان اين كار بيشتر به علت اينكه انجمن فيلْتر نشه و با نظر ادمين انجمن صورت گرفته وگرنه بيشتر تاپيكاي دانلود آهنگ ايراني رو من خودم ايجاد كرده بودم كه مجبور شدم حذفشون كنم!

اون سايتهاي دانلود آهنگ هم كه ميگي اگه توي آدرسشون دقت كني ميبيني كه همشون شماره دار شدن مثلا" irhits18.com اون 18 يعني اينكه سايتشون 18 بار فيلْتر شده و هر سري دامين جديد خريدن ! انتظار نداري كه ما هم اينجا همين كارو كنيم ؟! :ws2:

نمیشه لینکو داد به همون سایتا...اینجوری موتورهای جستجوگر دیگه سایت مارو هدف نمیگیرن!

تنها کاری که باید بکنیم اینه که آدرس اون سایتارو آپدیت کنیم..

مثلاً خود این a2afm از خداشه که تو اینجاو اونجا آهنگاش تبلیغ شه..اینکار ما نه تنها بهشون کمک می کنه که محبوبیت بیشتری کسب کنن،بلکه باعث رونق بیشتر سایتم میشه.

ایده آل ترین حالت اینه که آدم روی مرز این دو حرکت کنه که نه سیخ بسوزه و نه کباب!:ws3:

البته اینکارم یجورایی خلاف قوانین فرومه...اما خودت که میبینی....با اینکاری که انجام گرفته،تالار موسیقی خیلی سوتو کور شده!:smiley (18):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...