رفتن به مطلب

دفتر مديريت تالار موسیقی و فيلم

ارسال های توصیه شده

نمیشه لینکو داد به همون سایتا...اینجوری موتورهای جستجوگر دیگه سایت مارو هدف نمیگیرن!

تنها کاری که باید بکنیم اینه که آدرس اون سایتارو آپدیت کنیم..

مثلاً خود این a2afm از خداشه که تو اینجاو اونجا آهنگاش تبلیغ شه..اینکار ما نه تنها بهشون کمک می کنه که محبوبیت بیشتری کسب کنن،بلکه باعث رونق بیشتر سایتم میشه.

ایده آل ترین حالت اینه که آدم روی مرز این دو حرکت کنه که نه سیخ بسوزه و نه کباب!:ws3:

البته اینکارم یجورایی خلاف قوانین فرومه...اما خودت که میبینی....با اینکاری که انجام گرفته،تالار موسیقی خیلی سوتو کور شده!:smiley (18):

نه نميشه ... يكي دو تا تاپيك نيست كه هر روز بشينيم ببينيم كدوما لينكاش فيلْتر شده بعد لينكشو آپديت كنيم اونم با اين سرعت بالاي فيلْترينگ سايتها

2afm و امثالهم خواننده هاي غيرمجاز هستن كه حتي پخش آثار اونا هم ممنوعيت جداگونه داره ...بدبختي ما يكي دوتا نيست كه امين جان:icon_pf (34):

ميدونم سوتو كور شده ولي قرار بود حتي دانلود فيلم و آهنگاي خارجي هم ممنوع بشه من گفتم فعلا" فقط ايرانيا ممنوع بشه كه تالار كلا" نابود نشه ! بيشتر خطر فيلْتر شدن هم همين لينكهاي دانلود آهنگاي ايراني ايجاد ميكنن كه جلوشو گرفتيم ... انجمن هايي هم كه فيلْتر شدن بعد از رفع فيلْتر همين كارو كردن ، ‌ما تمام سعيمون اينه كه پيشگيري كنيم از فيلْتر شدن !

البته هرچي پاك شده قابل بازگشته ، اگه به روز از اين وضعيت كوفتي كه هممون توش گير كرديم نجات پيدا كنيم اونارم برميگردونم اين ممنوعيت هم بر ميداريم ! تا اون روز بايد تحمل كرد عزيزم ...تحمل كن اگه حتي تحمل كردنش سخته :there:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این محدودیتی که ایجاد شده حداقل محدودیت برای جلوگیری از فیــلتر شدن انجمن هست !

الان فقط گذاشتن لینک دانلود به عنوان تاپیک ممنوع شده ، در حالی که هر لینکی به دانلود هر آهنگی میتونه باعث فیلــتر بشه !

همین اتفاق وقتی برای باشگاه مهندسان پیش اومد و فیلــتر شد ، برای بیرون اومدن از فیلــتر مجبور شدن کل تالار موسیقی رو حذف کنن ...

چرا ؟

چون کلا موسیقی حرامه !

شما هم به جای گوش دادن به این اصوات شیطانی برین واسه عذاب اون دنیا گریه کنین !

لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

اجـازه هست یه تاپیک در مورد برسی موسیقی متال ایجـاد کنم؟

به نظرت بحث خوبی میشه؟

درود سارا جان :icon_gol:

يه تاپيكي شبيه اين هست :

همه چیز در مورد موسیقی راک و متال

اگه تاپيكي كه ميخواي ايجاد كني با مطالب اين تاپيك متفاوته مسئله اي نيست ميتوني ايجاد كني :wubpink:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
شلام علیکم.

من یه عالمه نت تار دارم که از اینطرف اون طرف جمعشون کردم...منبعشون یادم نیست :hanghead:

می شه بذارم تو تالار؟ :hanghead:

خیلی هم خوب...

معلومه که میتونی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
گذاشتن لینک آهنگ و ویدئو خارجی ممنوع نیست؟:ws37:

ممنوع که هست ولی اگه زیاد تابلو نباشه کاریش ندارم ! :whistle: مثلا یانی اشکالی نداره ولی اگه ریحانا باشه حذف میشه! :ws3:

لینک به دیدگاه
ممنوع که هست ولی اگه زیاد تابلو نباشه کاریش ندارم ! :whistle: مثلا یانی اشکالی نداره ولی اگه ریحانا باشه حذف میشه! :ws3:

ایشششششش

میخواستم تاپیک بزنم ویدئو های ریحانا رو بزارم توش همه رو :ws3:

لینک به دیدگاه

خب دیگه نوشته ایرانی ننوشته خارجی که

ریحانا رو بذار بنویس یانی 2 :whistle:

لینک به دیدگاه

بابا امضام از اساس مشکل داره!

میخواستم ادیتش کنم ولی فعلا امضاهارو نمیشه تغییر داد تقصیر من نیست انجمن قاط زده

ایشششششش

میخواستم تاپیک بزنم ویدئو های ریحانا رو بزارم توش همه رو :ws3:

ریحانا ویدیوهاش بی ناموسی زیاد داره توش ! :ws3: تعداد سرچهاشم زیاده واسه همین تابلو میشه میان گیر میدن دوباره من اعصاب ندارم :banel_smiley_4:

ریحانا رو بذار بنویس یانی 2 :whistle:

بزودی قوانینو عوض میکنم یه ممنوعیت ویژه واسه "ریحانا" میذارم!!! :whistle:

لینک به دیدگاه
لطفا فول آلبوم یانی رو قرار دهید...مرسی :w72:

اون کنسرت معروفش هم که تو یونان بود هم بزارید اگه میتونید.

مگه تاپیک آهنگ درخواستیه اینجا ؟! :w58:

من میگم کلا دانلود ممنوعه تو میگی فول آلبوم بذار ؟! این حرکتت مثه این میمونه که بری خانومای گشت ارشادو دعوت کنی به استــریپ شو !!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مگه تاپیک آهنگ درخواستیه اینجا ؟! :w58:

من میگم کلا دانلود ممنوعه تو میگی فول آلبوم بذار ؟! این حرکتت مثه این میمونه که بری خانومای گشت ارشادو دعوت کنی به استــریپ شو !!! :banel_smiley_4:

تاپیک درخواست اهنگ که دسترسی بهش امکان پذیر نیست :banel_smiley_4: کسی آهنگ کجازی فایلی نتی چیز ی بخواد باید بیاد اینجا بگه دیگه

یانی که مجازه .. دانلودش مشکل نداره:ws6:

مثل اینه که خانمای گشت ارشادو دعوت کنی مجلس مولودی:ws52:

--------------------------------------------------------

اسپم های کاربر فروغ رو هم پاک کنید لطفا :4chsmu1:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...