رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار محیط زیست

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه کاربران عزیز نواندیش

این تاپیک رو ایجاد کردم تا هر کس در زمینه محیط زیست، هر سوال یا پیشنهاد و انتقاد و... داشته باشه همینجا مطرح کنه تا بتونیم به کمک همدیگه در جهت بهبود این تالار قدم برداریم

منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده تک تک شما کاربران عزیز هستم:icon_redface:

هر مشکلی هم در این زمینه داشتین همینجا مطرح کنین تا بررسیش کنیم

مطمئنم مسائل محیط زیست واسه همه ما مهمه

از تمام عزیزان خواهش دارم در این تاپیک هیچگونه اسپمی ایجاد نشه

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم بگم سطح علمی سایت خیلی پایینه

همه ی مطالب در حد ویکی پدیاست

نه از مرجع خبریه ؟ نه از مقاله های درست و حسابی ؟

بنده هیچ نو اندیشی در این سایت ندیدم

در حقیقت یک مطلب که دارای اعتبار باشد در بخش محیط زیست به خصوص در زمینه آلودگی وجود ندارد.

پیشنهاد : فقط مطالبی در تاپیک ها گذاشته شود که قابل ارجاع باشد.

متشکرم

لینک به دیدگاه
سلام

می خواستم بگم سطح علمی سایت خیلی پایینه

همه ی مطالب در حد ویکی پدیاست

نه از مرجع خبریه ؟ نه از مقاله های درست و حسابی ؟

بنده هیچ نو اندیشی در این سایت ندیدم

در حقیقت یک مطلب که دارای اعتبار باشد در بخش محیط زیست به خصوص در زمینه آلودگی وجود ندارد.

پیشنهاد : فقط مطالبی در تاپیک ها گذاشته شود که قابل ارجاع باشد.

متشکرم

با سلام خدمت دوست عزیزمون

ممنون از انتقادتون

حرفهاتون رو تا حدودی قبول دارم

درسته در این تالار کاربر فعال نداریم فعلا و با این کاملا موافقم:w16:

تالار هم تازه ایجاد شده ولی هستن مقالات خوبی که دوستان گذاشتن

اما بیشتر سعی شده مطالب به روز زیست محیطی مخصوصا مال کشورمون گذاشته بشه(جهت آگاهی)

اما اگر شما میتونید به بهبود سطح علمی این تالار کمکی به ما بکنید ، من صمیمانه از شما در همینجا دعوت میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

سلام مدیر عزیز

امکانش هست یه بخشی رو تحت عنوان گالری عکس محیط زیست ایجاد کنی؟

من قول میدم این بخش رو تا حد امکان غنی سازی کنم.

منتظر خبرت هستم.:w16:

لینک به دیدگاه
سلام مدیر عزیز

امکانش هست یه بخشی رو تحت عنوان گالری عکس محیط زیست ایجاد کنی؟

من قول میدم این بخش رو تا حد امکان غنی سازی کنم.

منتظر خبرت هستم.:w16:

سلام بر دوست خوبمون

چشم حتما من با مدیر ارشد هماهنگ میکنم و حتما بهتون خبر میدم:w16: و رو قولتون حساب میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام و درود به مدیریت محترم.:ws37:

من تاپیکی استارت کردم به این نام بنسای چیست؟ (همه چیز در رابطه با بنسای)

از اونجا که چندین تالار با هم بر روی مرورگرم باز بود و در حال تزریق مطالب بودم.به گمون این تاپیک باید در بخش مهندسی کشاورزی زده می شد.

البته با وجود اینکه این درخت یک درختی با پیشینه ی کهن هست و می تونه در همین بخش هم بمونه،ولی تصمیم رو به عهده ی شما که اطلاعات کامل تری در این بخش دارین واگذار می کنم.که آیا در همین مکان بمونه و یا به تالار دیگه منتقل بشه:ws37:

موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام و درود به مدیریت محترم.:ws37:

من تاپیکی استارت کردم به این نام بنسای چیست؟ (همه چیز در رابطه با بنسای)

از اونجا که چندین تالار با هم بر روی مرورگرم باز بود و در حال تزریق مطالب بودم.به گمون این تاپیک باید در بخش مهندسی کشاورزی زده می شد.

البته با وجود اینکه این درخت یک درختی با پیشینه ی کهن هست و می تونه در همین بخش هم بمونه،ولی تصمیم رو به عهده ی شما که اطلاعات کامل تری در این بخش دارین واگذار می کنم.که آیا در همین مکان بمونه و یا به تالار دیگه منتقل بشه:ws37:

موفق باشید.:icon_gol:

درود بر شما و مرسی از تاپیک خوبتون

هم میتونه اینجا بمونه و هم انتقال داده بشه

اختیارش با شماست

اگه دوست دارین انتقالش بدم وگرنه اشتباهی نزدین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود بر شما و مرسی از تاپیک خوبتون

هم میتونه اینجا بمونه و هم انتقال داده بشه

اختیارش با شماست

اگه دوست دارین انتقالش بدم وگرنه اشتباهی نزدین:icon_gol:

نه دیگه من به عهده ی شما گذاشته بودم...خوشحالم جاش مناسب بود و اشتباه نزدم.:ws37:

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با عرض سلام "

دوستان عزیز طول جغرافیای استان تهران چقدر می باشه ؟؟ خواهشا از اینترنت نگید برای ی کاری نیازمند این عدد دقیق شما هستم پس با منبع ذکر کنید

ایا طول جغرافیای تهران منفی 51.4 درجه است ؟؟؟ با منفیش کار دارم ایا منفیه طول جغرافیای تهران ممنون میشم با ذکر منبع اینو بگید چون میخوام صحت وسقم ی کاری رو بفهمم

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
با عرض سلام "

دوستان عزیز طول جغرافیای استان تهران چقدر می باشه ؟؟ خواهشا از اینترنت نگید برای ی کاری نیازمند این عدد دقیق شما هستم پس با منبع ذکر کنید

ایا طول جغرافیای تهران منفی 51.4 درجه است ؟؟؟ با منفیش کار دارم ایا منفیه طول جغرافیای تهران ممنون میشم با ذکر منبع اینو بگید چون میخوام صحت وسقم ی کاری رو بفهمم

استان تهران بين 34تا 36درجه عرض شمالي و 50تا 53درجه طول شرقي واقع شده و مساحت آن 13025 كيلومترمربع مي‌باشد. اين استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استانهاي قم و مركزي، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود است ارتفاع متوسط آن از سطح درياهاي آزاد جهان 1200متر است.اين استان بين خط الراس چين خوردگي البرز مركز و حاشيه غربي دشت كوير واقع شده و نواسانات ارتفاعي آن در حدود 4600 متر است از نظر تقسيمات پستي استان تهران به 9 منطقه با مشخصات ذيل تقسيم گرديده است.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

درود....دمای سطوح و ارتفاعات مختلف دریای خلیج فارس یا بصورت کلی برای دریاها و اقیانوس ها رو میخواستم....چگونه میتونم بهش دسترسی پیدا کنم..ممنون؟

لینک به دیدگاه

دقیقا نمیدونم اما فکر میکنم باید اول ببینید خلیج فارس طبق طبقه بندی های دریاها در چه طبقه ای قرار داره.اگر تونستید کسی از بچه های شیلات رو پیدا کنید به احتمال زیاد میدونن.اگر عجله ندارید من دو روز دیگه یکی از استادای بزرگ شیلات رو قراره ملاقات کنم.ازشون میپرسم و بهتون میگم.موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دقیقا نمیدونم اما فکر میکنم باید اول ببینید خلیج فارس طبق طبقه بندی های دریاها در چه طبقه ای قرار داره.اگر تونستید کسی از بچه های شیلات رو پیدا کنید به احتمال زیاد میدونن.اگر عجله ندارید من دو روز دیگه یکی از استادای بزرگ شیلات رو قراره ملاقات کنم.ازشون میپرسم و بهتون میگم.موفق باشید:icon_gol:

طبقه بندی دریا یعنی چی؟

ممنون میشم اگر بپرسید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ببخشید که دیر شد.سوال کردم.گفتن که از کتاب خلیج فارس پروفیل دمایی آب خلیج فارس رو ببینید. بیشترین عمق خلیج فارس حدود 90 متره.پس اختلاف دمای آنچنانی نخواهد داشت.باز هم بهتون پیشنهاد میکنم به کتاب نامبرده مراجعه کنید.

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

از دوستان عزیزم معذرت میخوام.سیمای عزیز و بنده به علت مشغله چند وقتی بود که نمیتونستیم به تالار سر بزنیم.مشکل من حل شده امیدوارم که سیما جان هم بتونن در زمان های بیشتری به تالار سر بزنن.هر امری هست بفرمایید.

درضمن از اینکه تالار خودتون رو تو این مدت تنها نذاشتید ازتون ممنونیم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حق با شماست.قبلا فقط من و سیمای عزیز اینجا فعالیت میکردیم اما حالا به لطف خدا تعدادمون بیشتر شده. انشالله با کمک هم دوباره تالارمونو رونق میدیم.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...