رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

به نظر من دوستی اتفاقی است که ارزش وقوع آن کاملا به اندازه قلب های ما بستگی دارد.

من در بیشتر رابطه های دوستانه ای داشتم هیچ وقت پرونده دوستی را نبسته ام و همیشه راهی را برای بازگشت به دوستی برای خودم نگه داشتم.

گاهی فکر می کنم کسانیکه ارزش دوستی های قبلی شان را نمی دانند اصالت احساسی شان را راحت از دست می دهند. باید قدر همه تلخکامگی ها را هم دانست چرا که شروع فصل تازه ای است در زندگی پیش روی ما.

امروز که فکر می کنم درمی یابم که حتی دوستان نوجوانی ام را در جایی از رویداد های زندگی بارها و بارها می بینم...

یادمان باشد حذف دوستان حتی آنهایی که با یک خاطره بد ، دفترشان را بسته ایم خطی است که ما روی دوره ای از زندگیمان می کشیم....

[FLASH=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
Mountain.swf[/FLASH]

کجا رفتی پسر؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

اول از همه از محمد عزیز تشکر میکنم بابت دعوتش ... چه عذابی کشیدم تا تونستم پسووردمو back بدم

خوشحالم که اومدم بین دوستان قدیمیه دنیای مجازی

درسته مجازی هست اما خوب باهم خاطرات خوب و بدی داشتیم

یاد tapic جنجالی بخیر که منجر به رفتن منو مهیار شد... این محمد ادمین همش زورکی تکذیب میکرداتفاقایی که افتاده بود رو :ws3:(در ادامه ی پست مهیار بود این خط)

یاد tapic پروژه های اجرایی بخیر به سلابه میکشیدیم بچه هارو :ws3:

یاد اسپم بازی بخیر

یاد دوستان عزیز بخیر

هدا ..مهیار..فاطی ترکه ..بهار .. سهیل و سجاد .. هوتن...مرجان .. امین..یوحنا .. مینا.. شقی .. وحید .. سحر و...... (اسماشون خیلی هست حضور ذهن ندارم)

خوشحالم که این انجمن داره روز به روز پیشرفت میکنه و به محمد هم خسته نباشید میگم بابت مدیریت خوبش واقعا سخته این کار

من دسترسی خودم رو به اینترنت کمتر کردم چون تو دنیای واقعی موقعیت و پیشرفت بهتری رو پیدا کردم

البته هر از گاهی به انجمن حسین سر میزنم (فصل تازه)

بهترین آرزوهارو براتون میکنم : ایکس

امیدوارم همیشه موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اسی چرا رفت:4564:

اسم کاربریش رو عوض کرد و رفت

http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=11325

اسی و همه آنهایی که رفتند بهانه ای برای ماندن نداشتند! بهایی نداشتند که بر ماندن بنهند و بمانند

کفه رفتن برایشان سنگین تر بود و آنرا بهانه کردند

خیلی سعی کردیم نذاریم

ولی گاهی رفتن براشون عین ماندنه می رن تا بمونن

امیدوارم اسی مهناز شیخ لیلیان و همه اونایی که رفتند در این راه موفق باشند....!! :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اسی و همه آنهایی که رفتند بهانه ای برای ماندن نداشتند! بهایی نداشتند که بر ماندن بنهند و بمانند

خیلی سعی کردیم نذاریم

امیدوارم اسی مهناز شیخ لیلیان و همه اونایی که رفتند در این راه موفق باشند....!! :icon_gol:

شقی یادت رفت تو لیست بذاری:ws3:

لینک به دیدگاه

خیلی سعی کردیم نذاریم

گاهی وقت ها باید رفت نه برای ترک دیگران.برای ترک خود. برای فراموش کردن آنچه بودی و آغاز آنچه خواهی بود

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
کسی از این کاربر اطلاعی داره ؟!

http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=13638

هی عمه هیلدااااااااااااااااااااااا:4564:

رفت از انجمن به خاطرررر ناملایمت های روزگاررررررررررررررررررررررررررر

انشاللله زود برگرده :4564:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...