رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

نمیدونم اگه منم به هر دلیل پاشم برم و نیام اصلا کسی یادش میمونه و یادی میکنه یا نه!

به هرحال دوستان زیادی هستن اینجا که همیشه به یادشون هستم:icon_gol:

یاد سپیده (sepide & alireza) بخیر... همون اوایل که اومده بودیم حسابی آتیش میسوزوند... ولی خب رفت و دیگه نیومد:icon_gol:

شماره تماسشو دارم میتونم بهش خبر بدم ولی مطمئن نیستم که بیاد... ولی امیدوارم:ws37:

یوحنا و فرناز که خیلی وقته نیستن و ندیدمشون...

یاد آرمین armstrong هم بخیر با اون شکلکش که همیشه دنبال پروانه میدویید...

لینک به دیدگاه

تو دنیای مجازی خیلی چیزا از دست دادم اما یه چیزی بدست اوردم که ارزشه همه اینا راداشت اونم امین نپوه

دوستی که هر وقت خستم مسج میدمو کلی اذیتش میکنم حسم جا میاد:gnugghender:

همچینین سمیرای عزیز که منو عجیب یاد چایی میندازه

و هیلدا که چند وقته ازش خبر ندارم

و ابای ارمین المن که اوایل همیشه اسپمامون امین پاک میکرد:دی

هوتن و ایدا هم یادشون بخیر چقدر خوش میگذشت سارا افشارم کم میبینم الان

میلاد68 که سربازهTAEL_SmileyCenter_Misc (305).gif

لینک به دیدگاه

خیلیا هستن. انقدر زیاد که شاید خیلیاشونو یادم بره بگم sigh.gif

فرناز، مهناز، ایلیا، یوحنا، شیخ، آنتونیو مونتانا، راپونزل، رضا نسیمی، ستیا، راه سبز امید، A M I N، امین نپو، امیر اسکای، پسرمشهدی، سمیرا، سپیده علیرضا، ابرام، بهنام، سحر، مهرداد، وحید هیپوداموس, H A M I D، آرمین، مهیار، عسل صدرا، سامیار، محسن 88، لیلیان، زهرا، RezaMTJame، میم شیمی، هیلدا، ادر، marjan17، Yekta.M، کهربا، طلا، افشین، مهران، ترمه، منیره، maryam-d، ترانه، پری کوچولو، سجاد (نی نی)، دانیلو و .....

انقدر زیاده که مجبور شدم برم از لیست دوستام کمک بگیرم.

*ملینا*، *هانی*، @S!N، Aartemis، zhalin ، amirzahedi ، zahra-farzin ، محمــد ، surush ، Turtoise ، ShErViN ، hadi.blue.chem ، soudabe

البته بعضیا میان ولی خیلی کمرنگ.

از بین اینا با فرناز و مهناز و ایلیا و شیخ و آنتونیومونتانا و یوحنا و راپونزل و A M I N و امین نپو و امیراسکای و پسر مشهدی و سحر و وحید هیپوداموس و مهرداد و بهنام و مهیار و هیلدا و رضا و H A M I D و امیر زاهدی و سودابه رو می تونم از طریق تلفن یا مسنجر در تماس باشم.

سعی میکنم برم رو مخشون، هرچند بعضیاشون واقعاً نمی تونن بیان. hanghead.gif

شاید در حد سر زدن بیان.

اونایی هم که فعلاً به خاطر کنکور یا امتحان نمیان رو اسمشونو نیاوردم دیگه. مثل اسی و روشنفکر و محمدحسین و MiladT

البته بعضیام ساکت شدن که باید مثل اینکه خدمت اونام رسید vahidrk.gif

لینک به دیدگاه

بروبچ زنگ و ایمیل هاتونو فراموش نکنین شاید اینجوری یه سر مهمان هم که شده بزنن و تاپیک رو ببینن:icon_gol:

شماره که نداریم

ایمیل هم جواب ندادن :ws52:

لینک به دیدگاه

یکی دیگه هم هست که هیچکی ازش یادی نمیکنه

در صورتی که وقتی حسابی مریض شده بود همه براش دست به دعا برده بودن

ینی ماها وقتی مریض میشیم عزیزیم فقط؟

برای دوستای خودمون هم ...دوستای صمیمیون همین کارو میکنیم؟؟؟

اگه خدایی نکرده..خودمو میگم...اگر اون بلا سر من میومد...خیلی از همه شاکی میشدم که چرا فراموشم کردن

اوو ن شخص ایشونه :

Mehrab413

لینک به دیدگاه
شماره که نداریم

ایمیل هم جواب ندادن :ws52:

مهم اینه که یه جوری به یادشون باشیم و ببینن که به یادشونیم

از قدیم گفتن مهم نیتشه برادر:ws3:

ایشالا که جواب می ده...

لینک به دیدگاه
مهم اینه که یه جوری به یادشون باشیم و ببینن که به یادشونیم

از قدیم گفتن مهم نیتشه برادر:ws3:

ایشالا که جواب می ده...

پس یه 30 یا شایدم 50 تا ایمیل زدم :ws3:

پری صحرایی ببخشید دریایی :ws3: ار سحر خبر ندارین :ws52:

لینک به دیدگاه
خیلیا هستن. انقدر زیاد که شاید خیلیاشونو یادم بره بگم sigh.gif

فرناز، مهناز، ایلیا، یوحنا، شیخ، آنتونیو مونتانا، راپونزل، ستیا، راه سبز امید، A M I N، امین نپو، امیر اسکای، پسرمشهدی، سمیرا، سپیده علیرضا، ابرام، سحر، مهرداد، وحید هیپوداموس, H A M I D، آرمین، مهیار، عسل صدرا، سامیار، محسن 88، لیلیان، زهرا، RezaMTJame، میم شیمی، هیلدا، ادر، marjan17، Yekta.M، کهربا، افشین، مهران، ترمه، منیره، maryam-d، ترانه، پری کوچولو، سجاد (نی نی)، دانیلو و .....

انقدر زیاده که مجبور شدم برم از لیست دوستام کمک بگیرم.

*ملینا*، *هانی*، @S!N، Aartemis، zhalin ، amirzahedi ، zahra-farzin ، محمــد ، surush ، Turtoise ، ShErViN ، hadi.blue.chem ، soudabe

البته بعضیا میان ولی خیلی کمرنگ.

از بین اینا با فرناز و مهناز و ایلیا و شیخ و آنتونیومونتانا و یوحنا و راپونزل و A M I N و امین نپو و امیراسکای و پسر مشهدی و سحر و وحید هیپوداموس و مهرداد و میلادتی و مهیار و هیلدا و رضا و H A M I D و امیر زاهدی و سودابه رو می تونم از طریق تلفن یا مسنجر در تماس باشم.

سعی میکنم برم رو مخشون، هرچند بعضیاشون واقعاً نمی تونن بیان. hanghead.gif

شاید در حد سر زدن بیان.

اونایی هم که فعلاً به خاطر کنکور یا امتحان نمیان رو اسمشونو نیاوردم دیگه. مثل اسی و روشنفکر و محمدحسین و MiladT

البته بعضیام ساکت شدن که باید مثل اینکه خدمت اونام رسید vahidrk.gif

به زودی من هم به این لیست اضافه میشم

:hanghead::a030:

لینک به دیدگاه

بچه ها یه بار دیگه پست اولو بخونیدا w58.gif

قرار نیست آه بکشیم و ناراحت باشیم که. قراره با انرژی زیاد بریم رو مخ بچه هایی که نیستن :gnugghender:

با این انرژی بخواین برین که به در بسته می خورین icon_pf%20(34).gif

آوردن این اسما واسه این نیست که فقط بگیم یادشون بخیر. واسه اینه که به کمک هم کاری کنیم که برگردونیمشون. پس با انرژی بیاین w000.gif

لینک به دیدگاه
بچه ها یه بار دیگه پست اولو بخونیدا w58.gif

قرار نیست آه بکشیم و ناراحت باشیم که. قراره با انرژی زیاد بریم رو مخ بچه هایی که نیستن :gnugghender:

با این انرژی بخواین برین که به در بسته می خورین icon_pf%20%2834%29.gif

آوردن این اسما واسه این نیست که فقط بگیم یادشون بخیر. واسه اینه که به کمک هم کاری کنیم که برگردونیمشون. پس با انرژی بیاین w000.gif

موافقم شدید فجیع زیاد :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...