رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام بر همگي...

ديدم اينجا أسامي دوستان قديمي رو مينويسيد ياد قديما افتادم...

اسم هايي كه مينويسم نميدونم الان هنوز ميان يا نه چون خودم پس از مدت هاي طولاني اومدم...

هاني

Artemis

abie bikaran

Astrea

Fahim

fanous

morta

Rahele_s

rumi

samaneh66

Saray89

Spow

گنجشك

yaghot sefid

هوتن

راه سبز اميد

سمندون

و خيلياي ديگه...

اسم ها رو با نام هاي كاربري جديدشون نوشتم شايد بعضي هارو به اسم هاي ديگه بشناسيم...

يادش بخير چه دوران خوبي بود ، چه دوستاي خوبي پيدا كرديم ، چه لحظاتي رو گذرونديم، و چه تلخ مدت هاي طولانيست كه از هم خبري نداريم.

بعد از مدت ها اومدم توي سايت ديدم احساس غربت ميكنم.انگار نه انگار روزگاري اينجا در كنار هم ساعت ها گذرانديم...

ياد باد آن روزگارتان ياد باد ...

لینک به دیدگاه
سلام بر همگي...

اسم هايي كه مينويسم نميدونم الان هنوز ميان يا نه چون خودم پس از مدت هاي طولاني اومدم...

هاني

Artemis

abie bikaran

Astrea

Fahim

fanous

morta

Rahele_s

rumi

samaneh66

Saray89

Spow

گنجشك

yaghot sefid

هوتن

راه سبز اميد

سمندون

و خيلياي ديگه...

اسم ها رو با نام هاي كاربري جديدشون نوشتم شايد بعضي هارو به اسم هاي ديگه بشناسيم...

يادش بخير چه دوران خوبي بود ، چه دوستاي خوبي پيدا كرديم ، چه لحظاتي رو گذرونديم، و چه تلخ مدت هاي طولانيست كه از هم خبري نداريم.

بعد از مدت ها اومدم توي سايت ديدم احساس غربت ميكنم.انگار نه انگار روزگاري اينجا در كنار هم ساعت ها گذرانديم...

آریوبرزن ایشالله بازم بیایید اینورا؟؟؟

میلاد هم بود در جمعتون یادتونه و اتوسا

لینک به دیدگاه
آریوبرزن ایشالله بازم بیایید اینورا؟؟؟

میلاد هم بود در جمعتون یادتونه و اتوسا

ايشالا هستم در خدمت دوستان...

بله دقيقااااا اون ها هم بودن... :a030:

لینک به دیدگاه
سلاممممممممم عمو سهند......:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:.........منم هستم..........:w02:

سلام جانم یعنی شمارو هم جمع اوری کنیم ولی شما پیر پاتال نیستین ها؟؟:ws38:هستین؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام بر همگي...

هاني

Artemis

abie bikaran

Astrea

Fahim

fanous

morta

Rahele_s

rumi

samaneh66

Saray89

Spow

گنجشك

yaghot sefid

هوتن

راه سبز اميد

سمندون

و خيلياي ديگه...

من همیشه برام سوال بودچرابعضی ازااعضانیستندبااینکه مدیرندیاامتیازبالای هم دارند.اینهاکجایند؟چکاری می کنند؟مثل گنجشک،سمندون،ویا...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...