رفتن به مطلب

چگونه مقاله آماده کنیم؟

ارسال های توصیه شده

درود دوستان. من میخوام یه مقاله درباره دانشکده مون بفرستم واسه یه نشریه. تو فکسی که مسئول نشریه موردنظر فرستاده؛ ذکر شده که فعالیتهای دانشکده را به صورت گزارش، خبر، مصاحبه، مقاله، عکس و ... براشون ایمیل کنم. راهنمایی میخواستم. کسی نمونه ای نداره تا من با گزارش نویسی آشنا بشم. با سپاس فراوان. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

یه توضیحاتی راجع به ساختار اصلی مقاله میدم.........امیدوارم کمکت کنه

عنوان : مختصر و مفید و دقیق بدون کلمات اضافی

نویسندگان : روش درج اسم نویسنده این که اول لسم کوچیک باشه یا فامیلی، هر دو کامل یا یکیش فقط اولش به اون جایی که می خوای مقاله رو بفرستی و قوانینش بستگی داره

چکیده : کوتاه، حاوی مطالب مهم کانند اهداف و روش ها......نتجه نهایی رو این جا به هیچ وجه نگو........خواننده رو گیج بزار 54829_rolleye0017.gif

مقدمه : این که چه خبره..مشکل چیه...ربط این مشکل با موضوع کارت چیه .........بحث رو از مشل و پیشینه زیرکانه به کار فعلی که کردی ربط بده !

مواد و روش ها : کاری که کردی با ذکر جزییات و بیان نرم افزارهایی که باهاشون کار کردی و چگونگی اطلاعاتی که به دست آوردی

یافته ها : عکس تصویر هرچی داری این جا بزار.......توصیف اون چیزی که در روند آزمایشت اتفاق افتاده و بهش رسیدی............data ها رو ارائه بده

بحث : تفسیر اطلاعات آماری و همین طور عکس و جدولای بالا

نتیجه گیری : خیلی کوتاه...با بخش بالا میتونی ادغامش کنی حتی

تقدیر و تشکر

مراجع

لینک به دیدگاه
سلام

یه توضیحاتی راجع به ساختار اصلی مقاله میدم.........امیدوارم کمکت کنه

عنوان : مختصر و مفید و دقیق بدون کلمات اضافی

نویسندگان : روش درج اسم نویسنده این که اول لسم کوچیک باشه یا فامیلی، هر دو کامل یا یکیش فقط اولش به اون جایی که می خوای مقاله رو بفرستی و قوانینش بستگی داره

چکیده : کوتاه، حاوی مطالب مهم کانند اهداف و روش ها......نتجه نهایی رو این جا به هیچ وجه نگو........خواننده رو گیج بزار 54829_rolleye0017.gif

مقدمه : این که چه خبره..مشکل چیه...ربط این مشکل با موضوع کارت چیه .........بحث رو از مشل و پیشینه زیرکانه به کار فعلی که کردی ربط بده !

مواد و روش ها : کاری که کردی با ذکر جزییات و بیان نرم افزارهایی که باهاشون کار کردی و چگونگی اطلاعاتی که به دست آوردی

یافته ها : عکس تصویر هرچی داری این جا بزار.......توصیف اون چیزی که در روند آزمایشت اتفاق افتاده و بهش رسیدی............data ها رو ارائه بده

بحث : تفسیر اطلاعات آماری و همین طور عکس و جدولای بالا

نتیجه گیری : خیلی کوتاه...با بخش بالا میتونی ادغامش کنی حتی

تقدیر و تشکر

مراجع

سیندخت بانو من فکر کنم منظور ویویان مقاله علمی essay نیست، بیشتر مقاله گزارشی یا خبری article منظورشه.

لینک به دیدگاه
سیندخت بانو من فکر کنم منظور ویویان مقاله علمی essay نیست، بیشتر مقاله گزارشی یا خبری article منظورشه.

آهان ! 262413_241.gif

پس فکر کنم این آقاهه چیزی که این جا گفته کمک کنه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
درود دوستان. من میخوام یه مقاله درباره دانشکده مون بفرستم واسه یه نشریه. تو فکسی که مسئول نشریه موردنظر فرستاده؛ ذکر شده که فعالیتهای دانشکده را به صورت گزارش، خبر، مصاحبه، مقاله، عکس و ... براشون ایمیل کنم. راهنمایی میخواستم. کسی نمونه ای نداره تا من با گزارش نویسی آشنا بشم. با سپاس فراوان. :icon_gol:

من یه پاورپوینت در رابطه با آموزش گزارس نویسی داشتم متاسفانه اینجا ندارم و شنبه هفته اگه تو سیستم دیگه ام پیداش کردم براتون میزارم

لینک به دیدگاه
این یکی رو دارم اما اگه پیداش کردم اون تکمیل تره فایل آموزشی گزارش نویسی فنی
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...