رفتن به مطلب

موضوعات مسابقات عکس معماری

نظر شما برای موضوع مسابقه عکس  

114 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما برای موضوع مسابقه عکس

• 16
    • 11
    • 7
    • 8
    • 3
    • 4
    • 11
    • 8
    • 4
    • 6
    • 9
    • 9
    • 3
    • 4
    • 8
    • 3

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستانم :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

بنا به بحث هایی که شد تصمیم گرفتیم یک سری از موضوعاتی که می شه در موردش عکس گرفت رو برای نظرسنجی بذاریم که بعد هم به ترتیب اولویت رای ها مسابقات برگزار بشه

شما می تونین در هر جا به هر کدوم از این موضوعاتی که برخورد کردین عکس بگیرین تا وقتی موضوع مسابقه اعلام شد عکستون رو برای من بفرستین

و اما یه وضوع دیگه

هر موضوعی که بیشترین رای رو بگیره می شه موضوع مسابقه برای عید یا بهتر بگم برای بعد از عید

از اونجایی که بیشتر بچه ها عیدرو مسافرت می رن و توی مسافرتم خیلی تو مود عکس گرفتن هستن ازشون می خوایم در حین اینکه از مسافرتشون لذت می برن از سوژه هایی که می بینن عکس بگیرن مخصوصا سوژه ای که موضوع مسابقه شده

در ضمن حتما لازم نیست عکسی که گرفتین در مسافرت باشه چون اغلب این اتفاق می افته برا همین پیشنهاد دادم:ws37:

اگر موضوع دیگه ای هم به نظرتون می رسه بگین تا به نظرسنجی اضافه بشه

در ضمن انتخاب چندگانه ست شما به هر تعداد موضوعی که بخواین می تونین رای بدین...

از همراهی تون ممنونم:flowerysmile:

• Like 19
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

موضوعات از قبل مشخص باشه....کار بسیار خوب و پسندیده ای هست.....

دیگه امکان بهانه آوردن هم نداریم.....دستمان بسته شد....:icon_redface:

امیدوارم با این تدبیر با شروع هر مسابقه ی عکاسی تعداد شرکت کننده ها بالا باشه....

به هشت مورد رای دادم..با تمرکز بر روی بناها بیشتر رای دادم...

• Like 9
لینک به دیدگاه

پل و پل عابر پیاده هم کاش مینوشتین

ضمنا اگه ممکنه در پست اول اضافه کنید که امکان انتخاب چند گانه است من الان با پست سام متوجه شدم و قبلش فقط یه دونه انتخاب کردم :4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پل و پل عابر پیاده هم کاش مینوشتین

ضمنا اگه ممکنه در پست اول اضافه کنید که امکان انتخاب چند گانه است من الان با پست سام متوجه شدم و قبلش فقط یه دونه انتخاب کردم :4564:

پل هم اضافه شد

اونم نوشتم :icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان

منم به چندگزینه رای دادم ولی انتخاب اولم بنای تاریخیه که تونظرسنجیم تاحالا اوله ممنون که این تاپیکو گذاشتین :hapydancsmil:

میخوام توعید یه عالمه عکس بگیرم.:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
کی مسابقه برگزار میشه؟؟؟؟:ws38:

مسابقه سری بعد ؛ بعد تعطیلات عید؛ 15 فروردینه؛که تا قبل اون باید عکس موضوعی که تو این نظرسنجی اول میشه رو بفرستین (2343).gif

لینک به دیدگاه
مسابقه سری بعد ؛ بعد تعطیلات عید؛ 15 فروردینه؛که تا قبل اون باید عکس موضوعی که تو این نظرسنجی اول میشه رو بفرستین %282343%29.gif

:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خوب دیگه این نظرسنجی هم تموم شد

بناهای تاریخی شد موضوع عکس پیک نوروزیمون :ws3:

بقیه موضوعات هم به ترتیب رای ها برگزار می شن از الان هر کدوم از این موضوعاتو دیدین عکس بگیرین به درد می خوره:دی

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...