رفتن به مطلب
  • 0

Plan Your Place

CehckMate

سوال

درود

دوستان عزیز، به کمک شما برای یه طرح تحقیقاتی نیاز دارم.

این طرح تحقیقاتی که با نام Plan Your Place شناخته میشه، قرار هست در دانشگاههای کانادا انجام بشه و دانشگاه کلگری (University of Calgary) به عنوان دانشگاه پایلت این طرح انتخاب شده. من به یکی از دوستان دیگمون که ایرانی و عضو تیم تحقیقاتی هست و در حال حاضر دانشجوی دکترای GIS هست کمک میکنم.

پرسشنامه خیلی مختصری (8 سوال باز) طراحی شده که ما این پرسشنامه رو به افراد شهرساز و مردم عادی میدیم تا اون رو پر کنند. من توضیحات زیادی در مورد این طرح نمیتونم بدم چون شما باید بدون ذهنیت قبلی پرسشنامه رو پر کنید. ازتون میخوام که پرسشنامه رو که پیوست کردم دانلود کنید و پرش کنید. زیاد وقتتون رو نمیگیره. بعد از پر کردن هم در همین تاپیک پست بذارید و فایلتون رو پیوست کنید.

پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم!

پ.ن: لازم نیست به زبان انگلیسی پرسشنامه رو پر کنید. شما فارسی پر کنید من خودم ترجمه اش میکنم. ولی اگر کسی هم انگلیسی وارد کرد که چه بهتر.

سایت مربوط به این کار تحقیقاتی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...