رفتن به مطلب

شبکه یا طراحی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نغمه

ارسال های توصیه شده

سلام به مهندسای عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه

میخوام کاری رو شروع کنم و ترجیح دیدم قبل از شروع مشورت کنم وشکی که دارم برطرف شه

اول اینکه بازار کار شبکه نسبت به طراحی سایت چطوره؟

در مسئله کار یه بحث حقوق و آینده شغلی هستش یه بحث هم علاقه اما خیلی وقتا مجبور میشیم بخاطر درآمد از علاقه صرف نظر کنیم

من به شبکه علاقه بیشتری دارم تا طراحی سایت اما تاجاییکه شنیدم بازار کار شبکه بهتره به شرطیکه دوره هاش گذرونده باشم

برای گذروندن دوره ها دوسال حداقل زمان وهزینه نیاز هست اما طراحی سایت ساده تر و کم هزینه است.

دوره های شبکه مایکروسافت توی تمام موسسات مشابه هستند ابتدا نت ورک پلاس و

mcitp , mcse ,ccna , ccnp , ccsp ,ccie

و... هستند

راجع به موسسه سوال کردم گفتن سماتک توی سیدخندان بهتر از مجتمع فنیه اگر شماهم موسسه معتبر با اساتید مجرب میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید

سوال دیگرم درمورد طراحی سایت هستش اینکه از نظر بازار کار مخصوصا برای دختر درامد واینده شغلی در مقایسه با شبکه چطوره؟ میگن شبکه خیلی وسیعه واگر وارد بازار کار نشی هر چی خوندی نه تنها یادت میره بلکه چون در عمل یادنگرفتی وقت وهزینت هدر میره میخوام بدونم اگر دوره های شبکه رو بگذرونم و خودم تلاش کنم راحت میتونم مشغول به کار شم یا حتما باید پارتی داشته باشم؟؟؟ چون وب پارتی نمیخواد

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...