رفتن به مطلب

SlimDrivers-setup

Avenger

ارسال های توصیه شده

این نرم افزار رایگان هست و برای تمام کامپیوترها جواب میده

اگه درایور سخت افزاری رو گم کردین و یا اگر میخواهید درایوراتون رو اپگرید کنید

یا اگه سایت درایوری فی ل تر هست این به راحتی کار رو براتون انجام میده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
دقیقا نفهمیدم چیه :ws52: قیلی قیلی شکنه؟ :whistle:

مثلا وقتی ویندوز رو عوض میکنی و از اول نصب میکنی لازمه نرم افزار کارت گرافیک و مادربرد و اینجور چیزا رو نصب کنی

معمولا تو یه سی دی داریشون

اگه گم کردی اون سی دی رو این نرم افزار رو نصب میکنی میگرده از نت پیدا میکنه اون برنامه ها رو نصب میکنه:ws3:

البته فکر کنم اینجور باشه..مطمئن نیستم:ws52:

لینک به دیدگاه
مثلا وقتی ویندوز رو عوض میکنی و از اول نصب میکنی لازمه نرم افزار کارت گرافیک و مادربرد و اینجور چیزا رو نصب کنی

اگه گم کردی اون سی دی رو این نرم افزار رو نصب میکنی میگرده از نت پیدا میکنه اون برنامه ها رو نصب میکنه:ws3:

آره توضیحات ظاهرا اینجوری بود ولی چون زیاد برنامه کاربردیی نیست و یه جا به قیلی قیلی اشاره شده بود گفتم شاید کاربرد 2 جانبه داره:w58:

لینک به دیدگاه
آره توضیحات ظاهرا اینجوری بود ولی چون زیاد برنامه کاربردیی نیست و یه جا به قیلی قیلی اشاره شده بود گفتم شاید کاربرد 2 جانبه داره:w58:

اتفاقا خیلی هم کاربردیه

شما ممکنه درایور هات رو گم کنی

یا اصلا گم هم که نکنی ... هر روز درایور هایه جدیدی واسه سیستمت میاد

ولی شما مجبوری همون درایور هایه قبلی رو که رویه سی دی داری نصب کنی

اما با این میشه درایور ها رو بروز کرد

فیلیش هم اینجا بدرد میخوره که بعضی از سایتا که امکان آپدیت رو میدن فیلی ان ... این بازشون میکنه و راحت کارش رو انجام میده

لینک به دیدگاه
اتفاقا خیلی هم کاربردیه

شما ممکنه درایور هات رو گم کنی

یا اصلا گم هم که نکنی ... هر روز درایور هایه جدیدی واسه سیستمت میاد

ولی شما مجبوری همون درایور هایه قبلی رو که رویه سی دی داری نصب کنی

اما با این میشه درایور ها رو بروز کرد

فیلیش هم اینجا بدرد میخوره که بعضی از سایتا که امکان آپدیت رو میدن فیلی ان ... این بازشون میکنه و راحت کارش رو انجام میده

دقیقا همینه من میخواستم بازی بتل فیلید 3 رو بازی کنم میگفت درایو گرافیک رو اپدیدت کن میرفتم سایت فیلی بود با این نرم افزار درایور بروز رو گرفتم نصب کردم درست شد:a030:

لینک به دیدگاه

بدرد هیچی نمیخوره به چند علت

اول اینکه با توجه به محدودیت انیترنت در ایران هر ودفعه کلی حجم اینترنت شما حروم میشه

دوما اینکه به راحتی میتوان قریب به 99 درصد درایورها رو از اینترنت دانلود کرد

سوم اینکه اگه ویندوز رو عوض کنید اصلا تشخیص نمیده سخت افزار شما چیه و فقط بعد از نصب درایور اولیه و برای اپدیت اونها کار برد داره

چهارم اینکه بعضی از اواقات درایور اشتباه دانلود میکنه و و ویندوز میریزه بهم البته کمتر اینجوری میشه

پنجم اینکه به نظر من بیخیالش بشید و خدمتون درایورتون رو از اینترنت با سرچ در گوگل پیدا کنید یا به سایت شرکت سازنده رجوع کنید

لینک به دیدگاه

واسه سیستم قدیمی ها خوبه یا اونایی که ویندوز سون دارن

برای جدیدا که دیگه لازم نیست چون ویندوز سون خودش نصب میکنه :w16:

لینک به دیدگاه
واسه سیستم قدیمی ها خوبه یا اونایی که ویندوز سون دارن

برای جدیدا که دیگه لازم نیست چون ویندوز سون خودش نصب میکنه :w16:

من ویندوز سون دارم ولی نتونست کارت گرافیکم رو اپدیت کنه

در ضمن یک بار که دانلود کنه میتونی سیوش رو نگهداری دفعات بعد استفاده کنی هر بار نیاز به دانلود نداره

من درایورهایی رو که اصلا نداشتم هم پیدا کرد و نصب کرد اونم اخرین ورژن موجود رو و وقتی دانلود کرد از تو پوشش کنار گذاشتم تا دفعه بعد نیاز نباشه تا نصبش کنم:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...