رفتن به مطلب

چه غذاهایی بلدی درست کنی ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قورمه سبزی

قیمه

خورشت بادمجون

ماکاورنی

پیتزا

کتلت

کوکوسیب زمینی

کوفته تبریزی (بلدم ولی تا حالا همش با کمک مامانم درست کردم)

سالاد الویه

فسنجون (خودم عاشقشم )

مرغ

کته استامبولی

لوبیا پلو

عدس پلو

سبزی پلو با ماهی

دیگه

دیگه یادم نمیاد

املت و نیمرو و هم بلدم:ws3:

ببخشيد ايني که گفتي يعني چي؟؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

هرچی که توخونمون درست شده باشه بلدم درست کنم:ws3:

ولی تخصصم تو ماکارونی

خورشت بادمجون

کتلت

املت

کوکوسیب زمینی در نوعهای مختلف

نیمرو

و.............

البته دستور پخت غذاهارو هم بلدمها ولی خب اونها دیگه حرفه ای شدم

کلا از گشنگی نمیمرم.......فقط حوصلم نمیشه درست کنم عذا مگر اینکه مجبور بشم:whistle:

لینک به دیدگاه

نیمرو، سوسیس تخم مرغ، تخم مرغ و تن؛ املت؛ تخم مرغ آب پز عسلی با کره، تخم مرغ بخار پز، تخم مرغ کبابی!:ws3: کته بلدم بزارم؛ ماکارونی هام حرف نداره فقط بدونه نمک و روغن میشه همیشه یکم هم میچسبن به هم:ws38: دیگه؛ فست فود خوب سفارش میدم استعدادم بالاس؛ آها مهمتر و خوشمزه تر از همه سیبزمینی بلدم سرخ کنم و بهش یه ذره رب بزنم قرمز بشه یا توش گوجه خورد کنم:w02: همینا:whistle:

لینک به دیدگاه
نیمرو، سوسیس تخم مرغ، تخم مرغ و تن؛ املت؛ تخم مرغ آب پز عسلی با کره، تخم مرغ بخار پز، تخم مرغ کبابی!:ws3: کته بلدم بزارم؛ ماکارونی هام حرف نداره فقط بدونه نمک و روغن میشه همیشه یکم هم میچسبن به هم:ws38: دیگه؛ فست فود خوب سفارش میدم استعدادم بالاس؛ آها مهمتر و خوشمزه تر از همه سیبزمینی بلدم سرخ کنم و بهش یه ذره رب بزنم قرمز بشه یا توش گوجه خورد کنم:w02: همینا:whistle:

برا اینکه ماکارونی هات بهم نچسبن دو تا کار می تونی بکنی

یکیش اینه که موقعی که آبکشش می کنی که بزاری توی قابلمه دم بکشه با اب سرد بشوری و بادستت (دست پاک نه کثیف :whistle:) تکون بدی داخل ابکش

و اگه از اونایی که اهل دم کردن ماکارونی نیستن می تونی حین جوشیدن اب چن قطره روغن مایع بریزی داخل اب جوش بعد ماکارونی بهش اضافه کنی

اینجوری نمی چسبه

می تونی هر دو کار رو باهم انجام بدی اینجوری یه مارکارونی ترد و خوشمزه گیرت میاد:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...