رفتن به مطلب

معافیت پزشکی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گلم

:icon_gol:میخواستم ببینم کسیکه معافیت پزشکی گرفته اونم معافیت پزشکی چشم میتونه الآن باز برای گرفتن دفترچه اقدام کنه یا نه؟

ببینین مثلا شخصی موقعی این معافیت و گرفته که دیپلم داشته و شماره چشمش 8میشده که مشمول معافیت ها میشده ولی الآن که لیسانسه شده معافیت چشمش بایستی 10 بشه (طبق قانون جدید نظام وظیفه).میخوام بدونم الآن میتونه ازنو برای سربازی رفتن اقذام کنه؟!؟!؟

باتوجه به مشکلاتی که برای استخدام وجود داره اون هم برای کسانکه معافیت پزشکی گرفتند؛فکر میکنم سربازی رفتن بیشتر بیارزه تا معافیت داشتن و استخدام نشدن :a030:

ممنون میشم کسانیکه که اطلاعی دارن ازین قوانین کمکم کنن:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکر میکنم اگه خودش پروندش رو به جریان بندازه و درخواست بده بشه

چون که بودن افرادی که بعد زا گرفتن کارتشون عمل کردن و مشکلشون برطرف شده

اونوقت به دلایلی و اشتباها پروندشون به جریان افتاده و دوباره خواستنشون و با معاینه ی بعدی مشمول شدن!!

پس شدنیه

اما!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه کاریه؟؟؟؟

اون آشنای شما که چنین قصدی داره، میتونه بره 2 سال انواع دوره های مختلف رو بگذرونه و خودش رو تو رشتش فول لول کنه!!!

اونجوری رو هوا میبرنش!!

مطمئن باشید :a030:

لینک به دیدگاه

مرسی ederجان:icon_gol:

ولی اینکه گفتین چه کاریه؟خب آخه میتونه با گرفتن امریه و سابقه کاریشو بالا بردن هم مشکل استخدام نشدنش برطرف بشه ؛هم اینکه هم کار یاد میگیره و هم کارت پایان خدمتش و:5c6ipag2mnshmsf5ju3نظر شما چیه؟

ولی اینکه گفتین به اشتباها پروندش به جریان ممکنه بیفته یعنی چی؟

لینک به دیدگاه
مرسی ederجان:icon_gol:ولی اینکه گفتین چه کاریه؟خب آخه میتونه با گرفتن امریه و سابقه کاریشو بالا بردن هم مشکل استخدام نشدنش برطرف بشه ؛هم اینکه هم کار یاد میگیره و هم کارت پایان خدمتش و:5c6ipag2mnshmsf5ju3نظر شما چیه؟ولی اینکه گفتین به اشتباها پروندش به جریان ممکنه بیفته یعنی چی؟
خواهشامریه گرفتن مگه به این راحتیاست؟؟؟؟یه سری خصوصیات انسانی و غیر انسانی نیاز داره!یعنی اولا اون فرد باید اولا در اون رشته آدم موفق و با قابلیتی باشهدوما ............اولیش خوبه که هر کسی ندارهدومیش هم ...... ایشالا کسی نداشته باشهاگه نظر شخصیه من رو بخوای شاید به کسی بر بخوره .... پس نمیگم یه مورد بود که پرونده ی طرف رو سهوا یا عمدا به جریان انداخته بودنطرف رو بعد از 4 سال میخواستن بفرستنش خدمت!!!
لینک به دیدگاه
خواهشامریه گرفتن مگه به این راحتیاست؟؟؟؟یه سری خصوصیات انسانی و غیر انسانی نیاز داره!یعنی اولا اون فرد باید اولا در اون رشته آدم موفق و با قابلیتی باشهدوما ............اولیش خوبه که هر کسی ندارهدومیش هم ...... ایشالا کسی نداشته باشهاگه نظر شخصیه من رو بخوای شاید به کسی بر بخوره .... پس نمیگم یه مورد بود که پرونده ی طرف رو سهوا یا عمدا به جریان انداخته بودنطرف رو بعد از 4 سال میخواستن بفرستنش خدمت!!!

هوم؟!؟!؟حالا این یعنی چی؟:w58:

:ws52:

پسرخالم امریه گرفت ,رفت 16ماه عسلویه هم کار یاد گرفت هم اینکه الآن همونجا قراردادی مشغول به کاره.واسه کسیکه 2سال لیسانسشو گرفته حقوق بالای یک و نیم زیادم بدک نیستش ؛نه؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
هوم؟!؟!؟حالا این یعنی چی؟:w58::ws52:پسرخالم امریه گرفت ,رفت 16ماه عسلویه هم کار یاد گرفت هم اینکه الآن همونجا قراردادی مشغول به کاره.واسه کسیکه 2سال لیسانسشو گرفته حقوق بالای یک و نیم زیادم بدک نیستش ؛نه؟:hanghead:
هیچی بیخیالیکی رو میشناسم قاچاق چیهاگه بگم ماهی 100 میلیون در میاره هم کم گفتم ------------در کل ، فکر کنم بشه پروندش رو به جریان بندازه دوبارهکافیه یه سر بره نظام وظیفه و بپرسه
لینک به دیدگاه

نیازی به سربازی رفتن نیس جانممممممممممم

الان که تو کارای دولتی از کار خبری نیس تو شرکتهای خصوصی هم از استخدام خبری نیست

به قول دوستمون اگه بره بجای اینکه واسه دولت بیگاری کنه ( البته ببخشیدااااااااااااااااااا) بره یه جا کارکنه و حقوق بگیره و خودشو از هر لحاظ بالا ببره دیگه این بهونه ها رو نمیارن.

یکی رو میشناختم که با معفیتش که اونم چشم بود بعد از یه مدت کار کردن الان یه جا استخدامه و کارشو میکنه.

لینک به دیدگاه

در کل به نظر من کار اشتباهی میخواد انجام بده که 2باره بره سربازی

اولا که تو امریه زیاد نمیشه کار یاد گرفت ، و گرفتن امریه هم کار سختیه .

درضمن تو عسلویه هم اینقدر کار کردن سخته که تو اگه کارگرم باشی 800 تومن درامد داری .

ولی در کل با نظر eder موافقم که اگه بره نظام وظیفه و درخواست بده اونا دست رد نمیزنن :w16:

لینک به دیدگاه
هیچی بیخیالیکی رو میشناسم قاچاق چیهاگه بگم ماهی 100 میلیون در میاره هم کم گفتم ------------در کل ، فکر کنم بشه پروندش رو به جریان بندازه دوبارهکافیه یه سر بره نظام وظیفه و بپرسه

:ws28::w58:

ederجان ممنونم بابت راهنماییات :icon_gol:

:a030:

نیازی به سربازی رفتن نیس جانممممممممممم

الان که تو کارای دولتی از کار خبری نیس تو شرکتهای خصوصی هم از استخدام خبری نیست

به قول دوستمون اگه بره بجای اینکه واسه دولت بیگاری کنه ( البته ببخشیدااااااااااااااااااا) بره یه جا کارکنه و حقوق بگیره و خودشو از هر لحاظ بالا ببره دیگه این بهونه ها رو نمیارن.

یکی رو میشناختم که با معفیتش که اونم چشم بود بعد از یه مدت کار کردن الان یه جا استخدامه و کارشو میکنه.

:ws38:راس میگیاااااااااااااا مرسی از فکرت گلم:whistles:

:icon_gol:

در کل به نظر من کار اشتباهی میخواد انجام بده که 2باره بره سربازی

اولا که تو امریه زیاد نمیشه کار یاد گرفت ، و گرفتن امریه هم کار سختیه .

درضمن تو عسلویه هم اینقدر کار کردن سخته که تو اگه کارگرم باشی 800 تومن درامد داری .

ولی در کل با نظر eder موافقم که اگه بره نظام وظیفه و درخواست بده اونا دست رد نمیزنن :w16:

:w000:

میسیییییییییییی داش مسعود هرچند که بعید بود که این حرفارو بلت باشی ولی به هرحال ممنونم:ws28:

:ws3:

لینک به دیدگاه

من که مثل یه مرد رفتم 21 ماه خدمتمو کردم ... تو جریانهای معافی نیستم ولی منم با eder موافقم. اگه عوض این دوسال خدمت بره یه شرکت مجانی واسته کار یاد بگیره و در کنارش کلاس های تخصصی مربوط به رشتشو بره و چند تا نرم افزار مرتبطو فول شه خیلی براش مفید تره.

یکی از دوستای من معاف شد و بعدش رفت تو یکی از شرکتهای زیر مجموعه ایران خودرو 1.5 رایگان کار کرد ولی همه چیو از مهندسای اونجا یاد گرفت. حتی وقتایی که اونا اضافه کار هم داشتن باز اون وا میستاد باهشون اضافه کار می کرد. رشتشم ساخت و تولید بود. فقط بیمه براش رد میکردن، حقوق هیچی نمیدادن.

بعد 1.5 از اونجا دراومد رفت گروه خودرو سازی بهمن و الان ماهی 1.2 میلیون حداقل داره حقوق میگیره

لینک به دیدگاه
من که مثل یه مرد رفتم 21 ماه خدمتمو کردم ... تو جریانهای معافی نیستم ولی منم با eder موافقم. اگه عوض این دوسال خدمت بره یه شرکت مجانی واسته کار یاد بگیره و در کنارش کلاس های تخصصی مربوط به رشتشو بره و چند تا نرم افزار مرتبطو فول شه خیلی براش مفید تره.

یکی از دوستای من معاف شد و بعدش رفت تو یکی از شرکتهای زیر مجموعه ایران خودرو 1.5 رایگان کار کرد ولی همه چیو از مهندسای اونجا یاد گرفت. حتی وقتایی که اونا اضافه کار هم داشتن باز اون وا میستاد باهشون اضافه کار می کرد. رشتشم ساخت و تولید بود. فقط بیمه براش رد میکردن، حقوق هیچی نمیدادن.

بعد 1.5 از اونجا دراومد رفت گروه خودرو سازی بهمن و الان ماهی 1.2 میلیون حداقل داره حقوق میگیره

:w58:

آخه قبول میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟که به کار یاد بدن؟حتی اگه مجانی بره و کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:w58:

آخه قبول میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟که به کار یاد بدن؟حتی اگه مجانی بره و کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

آره خیلی جاها هستن که قبول می کنن.بگرده حتما گیر میاره. فقط سعی کنه جایی رو بره که براش بیمه رو رد کنن ، حقوق ندادن مهم نیست.چون خود بیمه براش سابقه کار میشه ... وقتای آزادشم بذاره واسه نرم افزار و زبان یاد گرفتن ، تو کار و استخدام مخصوصا تو شرکت های درجه یک خیلی تاثیر گذاره.:w16:

لینک به دیدگاه

::ws52:

مشکل اصلی اینه که به خاطر معافیت پزشکی کسی رو استخدام نمیکنند :hanghead:.حالا گیریم که هم کار یاد گرفت هم نرم افزارای مربوط به رشتشو و زبانشو فول کرد.:whistle:

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
::ws52:

مشکل اصلی اینه که به خاطر معافیت پزشکی کسی رو استخدام نمیکنند :hanghead:.حالا گیریم که هم کار یاد گرفت هم نرم افزارای مربوط به رشتشو و زبانشو فول کرد.:whistle:

دو سال زندگی رو بر باد بده ....برای این که استخدام بشه؟؟؟؟

بازار کار سال به سال بدتر میشه...

اگه الان نره سر کار..دو سال دیگه هم سربازیش درست بشه ...نمیتونه بره سر کار.....

لینک به دیدگاه
دو سال زندگی رو بر باد بده ....برای این که استخدام بشه؟؟؟؟

بازار کار سال به سال بدتر میشه...

اگه الان نره سر کار..دو سال دیگه هم سربازیش درست بشه ...نمیتونه بره سر کار.....

:4564:اینم حرفیه.....

مرسی مهندس جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اخه من موندم چه اسراریه که کار دولتی داشته باشه و استخدام بشه !

از این بحثا که بگذریم من امروز واسه یه کاری رفتم مشاوره نظام وظیفه

واسه تو هم سوال کردم گفت : تا 5 سال بعد از صدور رای امکان اعتراض و ابطال رای قبلی وجود داره. :w16:

لینک به دیدگاه
اخه من موندم چه اسراریه که کار دولتی داشته باشه و استخدام بشه !

از این بحثا که بگذریم من امروز واسه یه کاری رفتم مشاوره نظام وظیفه

واسه تو هم سوال کردم گفت : تا 5 سال بعد از صدور رای امکان اعتراض و ابطال رای قبلی وجود داره. :w16:

مرسییییییییییییییییییی مسعود ییییییییییی:ws3::hapydancsmil::icon_gol:

من معاف شدم :hapydancsmil:

:w58:حالا واسه چی اینقده خوشحالی آخه؟:w000:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
مرسییییییییییییییییییی مسعود ییییییییییی:ws3::hapydancsmil::icon_gol:

:w58:حالا واسه چی اینقده خوشحالی آخه؟:w000:

سلام

حالا بعد از سه سال کسی خبر داره دوستمون چه تصمیمی گرفت و الان نتیجه چی شد؟؟؟؟

اگه کسی خبر داره لطفا پست بذاره برام مهمه!

با سپاس

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
سلام

حالا بعد از سه سال کسی خبر داره دوستمون چه تصمیمی گرفت و الان نتیجه چی شد؟؟؟؟

اگه کسی خبر داره لطفا پست بذاره برام مهمه!

با سپاس

سلام

هیچی طرف قید استخدام و ه زده هیچ،کلا قید سربازی و به جریا ن انداختن پروندش رو هم از سرش بیرون کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...