رفتن به مطلب

انجام پروژه های تحقیقاتی

ارسال های توصیه شده

فکر کنم سایت شرکت ملی حفاری به مشکل خورده باز نمیشه:ws52:امیدواریم مشکلشون حل بشه . تا اینجا ما دو تا مورد داشتیم که میتونیم باهاشون همکاری کنیم یکی شرکت توانیر و یکی دیگه شرکت ملی حفاری پیشنهادهای دیگه ای ندارین برای رشته های مختلف؟

چرا دیگه شرکت پخش هم ادرس سایتشو گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از دوست عزیزمون سکرت

بحث خوبی هست ولی یه مورد رو باید در نظر بگیریم

که ایا این نیروهای انسانی که داریم تا جه اندازه میتونیم روشون حساب کنیم؟

کسی که حاضر نیست ما حتی اسم و یا فامیل رو بدونیم چطور میتونیم روش حساب کنیم که بتونیم از تخصصشون استفاده کنیم؟

این مورد اول بود

مورد دوم اینکه الان همه در حال نارو زدن هستن

دیگه نمیشه رو هیچ کس برای کار دست دوم حساب کرد.

شما برید با کدوم استاد صحبت کنید که کار رو با رزومه ایشون بگیرین و بعد ایشون کار رو به شما بدن برای انجام و تیم خوشون بیکار باشه؟

الان طرح گرفتن واقعاً سخت شده. هر کی هم به اسم خودش طرح بگیره خودشم کار رو انجام میده

تنها راه حل اینکه اونقدر قوی باشیم که بتونیم که انجمن رو به ثبت برسونیم و از توانایی های موسسه خودمون اونوقت با استفاده از پارتی هایی که لازمه کار هست بتونیم طرح بگیریم.

حالا جدا از این اگه دوستان تو زمینه فرهنگ ، معماری و هنر اگه تونستن طرحی بگیرن من میتونم با پژوهشکده صحبت کنم که از امتیاز استفاده کنیم و یه بالاسری به اونجا داده بشه.

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون از دوست عزیزمون سکرت

بحث خوبی هست ولی یه مورد رو باید در نظر بگیریم

که ایا این نیروهای انسانی که داریم تا جه اندازه میتونیم روشون حساب کنیم؟

کسی که حاضر نیست ما حتی اسم و یا فامیل رو بدونیم چطور میتونیم روش حساب کنیم که بتونیم از تخصصشون استفاده کنیم؟

این مورد اول بود

مورد دوم اینکه الان همه در حال نارو زدن هستن

دیگه نمیشه رو هیچ کس برای کار دست دوم حساب کرد.

شما برید با کدوم استاد صحبت کنید که کار رو با رزومه ایشون بگیرین و بعد ایشون کار رو به شما بدن برای انجام و تیم خوشون بیکار باشه؟

الان طرح گرفتن واقعاً سخت شده. هر کی هم به اسم خودش طرح بگیره خودشم کار رو انجام میده

تنها راه حل اینکه اونقدر قوی باشیم که بتونیم که انجمن رو به ثبت برسونیم و از توانایی های موسسه خودمون اونوقت با استفاده از پارتی هایی که لازمه کار هست بتونیم طرح بگیریم.

حالا جدا از این اگه دوستان تو زمینه فرهنگ ، معماری و هنر اگه تونستن طرحی بگیرن من میتونم با پژوهشکده صحبت کنم که از امتیاز استفاده کنیم و یه بالاسری به اونجا داده بشه.

ممنون از توجهتون خوبه که مشکلاتی رو که همین اول داریم گفته بشه و راهکاری پیدا کنیم

در مورد کسانی که اسم و فامیل رو دوست ندارن بگن شاید نسبت به محیط انجمن نامطمعنن و این پیشنهادی که من دادم برای خود کاربرها بود حتی میتونن خارج از انجمن دنبال این کار برن و لزومی نداره که فقط اینجا کار کنن - ولی کسانی که دوست دارن از تخصص و معلومات بقیه کاربرها استفاده کنن و نمیتونن کار رو به صورت انفرادی پیش ببرن میتونن استفاده کنن از محیط انجمن-

در رابطه با مورد دوم همه ای که شما گفتین اغراق آمیز بود میشه با گشتن پیدا کرد و حتی میشه با استادی که قبلا پروژه برداشتیم باهاشون دوباره صحبت کنیم-البته اگه جز همون همه ای که شما گفتید نباشند

لینک به دیدگاه
ممنون از توجهتون خوبه که مشکلاتی رو که همین اول داریم گفته بشه و راهکاری پیدا کنیم

در مورد کسانی که اسم و فامیل رو دوست ندارن بگن شاید نسبت به محیط انجمن نامطمعنن و این پیشنهادی که من دادم برای خود کاربرها بود حتی میتونن خارج از انجمن دنبال این کار برن و لزومی نداره که فقط اینجا کار کنن - ولی کسانی که دوست دارن از تخصص و معلومات بقیه کاربرها استفاده کنن و نمیتونن کار رو به صورت انفرادی پیش ببرن میتونن استفاده کنن از محیط انجمن-

در رابطه با مورد دوم همه ای که شما گفتین اغراق آمیز بود میشه با گشتن پیدا کرد و حتی میشه با استادی که قبلا پروژه برداشتیم باهاشون دوباره صحبت کنیم-البته اگه جز همون همه ای که شما گفتید نباشند

اغراق آمیز نیست. واقعیت روز

چون دارم میبینم

لینک به دیدگاه
اغراق آمیز نیست. واقعیت روز

چون دارم میبینم

متاسفانه واقعیت روز چیزی جز پول نیست . فرقی که این دوتا دارن در نگاه اول اینه که یکی باید پول داده بشه یکیو میشه ازش پول درآورد. فقط باید کننده کار بود .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو پسر ایرونی به من معرف کرد ولی بنظرم اهداف این شرکت در راستای موضوع این تاپیکه....در صورت تمایل میتونید از اینجا شروع کنید.
لینک به دیدگاه

ممنون و خیلی عالیه

زمانی که حدود 2 سال پیش " طرح تشکیل هیئت علمی تالار مکانیک " توسط این حقیر داده شد یکی از هدفگذاریهاش همین تولید کارگروههای تحقیقاتی حرفه ای بود .

همونطور که اطلاع دارید تالار همیشه پیشتاز مهندسی مکانیک دارای افرادی با تجارب عملی و شغلی بسیار غنی هست .

تا زمانیکه این معدن غنی رو به حالت بلفعل تبدیل نکنیم عملا هزینه ها داره هرز میره

.

کاملا با شما موافقم

اگه تیمی بشه و خارج از نت ارتباط بیشتری باشه شدنیه

مثلا اگه هماهنگ باشیم یه کار از یکی از شرکتها بگیریم و روش کار کنیم

راستی بچه های مکانیک اگه کسی پروژه ای میخواد بگیره یا پروژه ای در دست داره و دنبال یه سری افراد با تجربه جهت همکاری و

استفاده از امکاناتشون هست شاید بتونم کسانی رو معرفی کنم ...

لینک به دیدگاه

با تشکر از مهندسین ارجمند مکانیک بهرحال شروع هر طرحی با مشکلاتی همراه هست با اینکه این طرح از اهداف اصلی بوجود امدن این انجمن بوده ولی برای همچین کاری نیاز به همت و باور کامل افرادی هست که تمایل به خودکفا شدن دارند.جمع شدن متخصصین از رشته های مختلف از تمامی شهرها به این صورت شاید تو هیچ شرکتی دیده نشه و خب میشه گفت این از مزیتهای وجود این انجمنها هست . درسته که شاید در ابتدا توان مالی و حقوقی کمی داشته باشیم اما با در کنار هم قرار گرفتن افراد میشه و افزایش انگیزه به پیشرفتهایی برسیم. مطمئنا تو این راه تجارب مهندسین و متخصصین با تجربه و با سابقه میتونه کمک شایانی به اجرایی شدن این طرح کنه .

لینک به دیدگاه
با تشکر از شما

ببینید از قدیم گفتند : سخت ترین قدم اولی قدمه

من مطمئنم اگر طرح تجمیع و فروش ارشیو اعضای تالار عملی میشد هم تالار و هم انجمن خیلی زیاد شناخته میشد

ما حتی کار گروهها رو هم تعیین کردیم

ولی متاسفانه این کار عملی نشد

من هم اکنون هم بر احقاق این طرح پافشاری میکنم چون بهش ایمان دارم .

به هر حال تالار مکانیک بعنوان شناخته شده ترین تالار انجمن نواندیشان آماده ی همکاری با سیاستهای کلان انجمن خواهد بود

جناب مهندس اگه یه تاپیکی میزدید و از دوستان مکانیک دعوت میکردید علی الخصوص از عزیزانی که مثل خود شما با تجربه هستن

جمع میشدیم و یه سری مشخصاتمون برای همکاری میگفتیم مثل شهر محل سکونت - ایمیل - حوزه ای که بیشتر تخصص داریم و ....

بعد از دوستان با تجربه و با دانش که کم هم نیستن به عنوان سر گروه انتخاب میشد

یکم ارتباطات بیشتر بشه شناخت پیدا بشه - بعد اون سر گروه ها از همشهریهاش یه تیم تشکیل بدن

بعد پروژه ای تعریف بشه و بین تیم ها خرد بشه

لینک به دیدگاه
پیشنهاد شما بسیار بجاست اما

بله این تاپیکو دیدم

منظورم اینه که جدیت بیشتری داشته باشه

به نظرم تا زمانی که خارج نت ارتباطاتی وجود نداشته باشه شدنی نیست :sigh:

شاید یه راهکار برای آشنایی بیشتر این باشه : برنامه های گردشی یه روزه بین اعضای هر تالار(البته برنامه گردش وجود داره ولی...)

(کسانی که برای تشکیل تیم اعلام آمادگی میکنن- به هر نحوی یا با هر قابلیتی)

بعد به مرور بیشتر با هم آشنا میشن و میتونن از هم دیگه کمک بگیرن - اینطوری تعهد همکاری بیشتره

به هر حال ما تابع نظر شما عزیزان هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از نظرات دوستان ممنونم

مطلبی که دوستان اشاره کردن همون سخت بودن برداشتن قدم اوله

گاهی وقتها ما تو یه سکون گیر میکنیم که سخته یه تکونی به خودمون بدیم و از این حالتمون دل بکنیم

فقط کافیه شروع بشه تا کم کم روال و مسیر خودشو پیدا کنه

خود من به شخصه این کار رو حتما شروع می کنم البته با یکی از دوستان خارج از نت قرار شده درباره موضوعی تحقیق کنیم و استادش رو هم پیدا کردیم

ولی تا جایی که بتونم برای به ثمر رسیدن این طرح تو این انجمن وقت میزارم و امیدوارم بقیه تالارها هم اعلام آمادگی کنن

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

درود ..خیلی دوست دارم که در جریان اقدامات صورت گرفته توسط دوستان قرار بگیرم:icon_gol:

ممنون و خیلی عالیه

کاملا با شما موافقم

اگه تیمی بشه و خارج از نت ارتباط بیشتری باشه شدنیه

مثلا اگه هماهنگ باشیم یه کار از یکی از شرکتها بگیریم و روش کار کنیم

راستی بچه های مکانیک اگه کسی پروژه ای میخواد بگیره یا پروژه ای در دست داره و دنبال یه سری افراد با تجربه جهت همکاری و

استفاده از امکاناتشون هست شاید بتونم کسانی رو معرفی کنم ...

اگر پروژه ای دارید مطرح کنید تا با دوستان بررسی نماییم.

جهاد دانشگاهی نمیتونه فضایی رو در اختیار انجمن قرار بده؟

لینک به دیدگاه
درود ..خیلی دوست دارم که در جریان اقدامات صورت گرفته توسط دوستان قرار بگیرم:icon_gol:

سلام ممنون بعد 7-8 ماه تاپیکو مجدد راه انداختین :icon_gol:

یکم بعید به نظر میرسه سرانجام انجام کار گروهی با بچه های انجمن

جسارت نباشه منظوری ندارماااااا - کلی میگم مثلا یکیش همون کار نشریه

دیدید که آخرش چی شد

اگه همیتی بود الان یه شماره داده بودیم.

بازم میگم همه یکیشم خودم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

nemidonam chera kibordam farsi nemishe:ws52:

jahad daneshgahi nemidonam ama parke elm va fanavari daftar kar mide

baray in mozo nemigam kolan age baray shroe proje ya tahghighi daftar kar khastin mitonin be onja moraje konin

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام...ممنون بابت تاپیک خوبتون...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من هم به کارهای تحقیقاتی علاقه دارم...الان حاضری میزنم..انشالله بعد کنکور ارشد دوباره میام تا اگر شد بیشتر در این زمینه فعالیت بکنیم ...

با آرزوی موفقیت ...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...