رفتن به مطلب

برهنگي هميشه ضد ارزش نیست

*Sanaz*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 112
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظر ما هم خوبه. سلام میرسونه. باریکلا به مردم اون شهر در درجه اول. بعد به اون زن.

توی ایران بود چی؟

فکر نمیکنین همه دوربین ها و موبایل ها از پنجره ها بیرون میومد؟

لینک به دیدگاه
توی ایران بود چی؟

فکر نمیکنین همه دوربین ها و موبایل ها از پنجره ها بیرون میومد؟

صد درد صد. من به شما قول شرف میدم. اصلا خودم فیلم میگرفتم.

لینک به دیدگاه

درمورد پرتره همسر دوک کاونتری دوسال پیش یه بار بحث شد خاطرم نیست دقیق ولی یه تناقضاتی وجود داشت

فروغ اون موقع زده بود تاپیکشو

به هرحال فارغ از موضوع دوک وهمسرش باید دید برهنگی وپوشش چه تعریفی دارن؟

همون معیارهای اخلاقی واینکه چی خوبه وچی بده وکجا این خوب وبد وتوسط چه کسانی تفسیر میشه؟

هنوز مدت زیادی از نمایش اعدام شش هزاری نفری ساعت 5 صبحمون نگذشته

اینم برهنگی هست به نظر من

همه برهنگی ها که برهنگی بدن نیستن که کاش بودن وبا یه لباس ساده یا ضخیم(از طالبان تا طالبان)حل میشد مسئله

یه چیز جالب که الان داشتم تو یه سایتی سرچ میکردم وبا دیدن تاپیک شما به ذهنم رسید مسئله تجارت پورنو هست

یه دوستی میگفت بیشتر از 40 درصد سرچ ها ونزدیک نصف فایل هایی که اپلود یا دانلود میشن مربوط به این مسئله هستند

ایا درجوامعی که ازادی های بی حدوحصر جنسی هم وجود داره برهنگی وافراط وتفریط وجود نداره؟

به نظر من که مسلما وجود داره

ولی برای ما ایرانی ها متاسفانه مرغ همسایه غازه وهمیشه بقیه رو بد وخودمون رو خوب میبینیم

دیروز داشتم جامعه شناسی گیدنزرو میخوندم واقعا بررسی سیر اتفاقات درجوامع مختلف میتونه سوت کشیدن مخ رو به همراه داشته باشه!

لینک به دیدگاه

به هرحال فارغ از موضوع دوک وهمسرش باید دید برهنگی وپوشش چه تعریفی دارن؟

همون معیارهای اخلاقی واینکه چی خوبه وچی بده وکجا این خوب وبد وتوسط چه کسانی تفسیر میشه؟

برای همین برهنگی ظاهری.

به نظر شما مردم ما که متدین هم هستند، بر فرض رخ دادن چنین حرکتی در شهری مثل قم، چه عکس العملی نشون میدن؟

زن رو مجازات هم میکنند یا حمایتش میکنند؟

لینک به دیدگاه
برای همین برهنگی ظاهری.

به نظر شما مردم ما که متدین هم هستند، بر فرض رخ دادن چنین حرکتی در شهری مثل قم، چه عکس العملی نشون میدن؟

زن رو مجازات هم میکنند یا حمایتش میکنند؟

خب یه بار به قضیه ای درسال 66 یا 67 اشاره کردم درمورد روز زن وسریال اوشین

برای یک الگو چنین برخوردی اگه قرار باشه اتفاق بیفته مسلما برای برهنگی اگر طرف خودشو به دیوانگی نزنه کمترینش چهارشقه شدنشه!

لینک به دیدگاه

اون ماله قدیما بود الان اگه بود تو جاهای دیگه جایزه صلح نبل یا رکرد گینس میگرفت اگه تو ایران بو د با اسنایپر یه فدایی از پا در می اومد یا اعدام میشد به جرم مفسد فی الارض

کلی سوژه برا اخبار و کلی فیلم تو یو تو یوب

لینک به دیدگاه
اگه تو ایران بو د با اسنایپر یه فدایی از پا در می اومد یا اعدام میشد به جرم مفسد فی الارض

کلی سوژه برا اخبار و کلی فیلم تو یو تو یوب

حتی اگه برای نجات مردم از مالیات سنگین و رهایی از بدبختی اینکارو میکرد؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه

اصن ساناز جان ملت لخت ما همه جمع شدن آدم لخت پیدا کنن!!!

شما وقتی داری با لباس!!!! تو خیابون راه میری یه نگاهی به چشمای مردم بنداز کاملا میفهمی من چی میگمم!

لینک به دیدگاه
حتی اگه برای نجات مردم از مالیات سنگین و رهایی از بدبختی اینکارو میکرد؟ :hanghead:

مگه ما مالیات هم داریم ما خمس شرعی داریم که اگه ندی با حکم شرع طرفی

فقر هم که نداریم شما اگه دیدی به ما هم نشون بده

لینک به دیدگاه
"Godiva"

اگه چنین حرکتی در کشور ما رخ میداد، عکس العمل مردم به نظر شما چی بود؟

آیا چنین زنانی توی کشور ما هم هستند؟

در ابتدا ممنون از دعوتت .........

واقعیتش این داستان رو قبلا شنیده بودم ........اما الان راجع به سوال تو ساناز جان

سوال اول که خب معلومه یه حماسه ای چیزی رخ میداد تا امریکا بفهمه که هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!

سوال دوم :

هان؟ یعنی چه جور زنی دقیقا؟ :ws3: چه توقع هایی داری ها!!!! اونم یه شبه!!! :ws3: گاماس گاماس !!!

بعدشم سوای بحث مورد نظرت این زنه خودشم یکم دوگولش ایراد داشته ها !!!!!!! هر چی شوهره گفته، اینم گفته چشم!!

زن راحت تر از اینا می تونه طرفشو اغفال کنه!!!!! ........طرف خودشم کرم داشته :ws3:

لینک به دیدگاه

ترجیح میدم راجب بهش فک نکنم...فقط اینو میدونم با اینکه توی این مملکت زندگی میکنیم و هر روز باهاشون سرکار داریم همیشه میتونن مایه شگفتی باشن!!

انسانهای شجاع هم در همه جای دنیا پیدا میشن محدود به مرز و بوم نیست

لینک به دیدگاه

هان؟ یعنی چه جور زنی دقیقا؟ :ws3: چه توقع هایی داری ها!!!! اونم یه شبه!!! :ws3: گاماس گاماس !!!

بالاخره باید از یک جایی شروع کرد دیگه.

ما خودمون با هم متحد نیستیم.

مثلا من خیلی دوست داشتم اینقدر دخترها و زن ها با هم متحد بودن که توی یک روز خاص همه روسری هاشون رو بر میداشتم و میومدن بیرون.

فکر میکنین کسی میتونست همه را دستگیر کنه؟

اون گاماس گاماس که میگی، اصلا شروع نشده. :hanghead:

لینک به دیدگاه
"Godiva"

همسر دوک کاونتری انگلیس زنی خیلی محبوب و محترم بود.

وقتی ظلم شوهر و مالیات سنگینی که باعث بدبختی مردم شده بود،را مشاهده کرد . اصرار زیادی کرد به شوهرش که مالیات رو کم کنه ولی شوهرش از این کار سرباز می زد.

بالاخره شوهرش یه شرط گذاشت، گفت اگر برهنه دور تا دور شهر بگردی من مالیات رو کم می کنم .

گودیوا قبول می کنه، خبرش در شهر می پیچد، گودیوا سوار یک اسب در حالی که همه ی پوشش بدنش موهای ریخته شده روی سینه اش بود در شهر چرخید، ولی مردم شهر به احترامش اون روز، هیچکدوم از خانه بیرون نیامدند و تمام درها و پنجره ها رو هم بستند.

اگه چنین حرکتی در کشور ما رخ میداد، عکس العمل مردم به نظر شما چی بود؟

آیا چنین زنانی توی کشور ما هم هستند؟

مردم به خاطر احترام به چي ميرن توي خونه؟!

به نظر من اصل موضوع در اين رابطه مهمه...

اصل موضوع در برداشت من اينه كه زن درخواست بجايي از زنش ميكنه و با پيشنهاد غير معقولي مواجه ميشه و اون رو انجام ميده و مردم هم به خونه شون ميرن و در و پنجره رو ميبندن..

1.علت اصلي اين موضوع رو "شرم" مردم از نگاه اين زن است...

2.علت فرعي زن خودش رو فداي مردمي ميكنه كه تحت ستم هستند...طبيعي است كه بايد يه جواب معقول از كساني كه براشون ميخواد حريمشو فدا كنه دريافت كنه...

به نظرم در چنين شرايطي اكثريت ملتها مثل هم هستند...

و مثل هم عمل ميكنند...

اگر چرايي قضيه رو از اين موضوع فاكت بگيرم و يه زن لخت بياد تو خيابون عكس العمل جوامع با تغييراتي كم و بيش مثل هم هست...

طبيعي در اين حالت هر جامعه اي نديده تر باشد چشمهايش در اين حالت دريده تر ميشود و بالعكس..

البته اين ربطي به خوب يا بد اين دو جامعه ندارد هر 2 انسان هستند اگر شرايط ايجابي را جابجا كنيم عكس العملهاي اجتماعي جابجا ميشود...

لینک به دیدگاه

.

بنظرم مردم ما هم همین حرکت را می کردند و درخانه هایشان می ماندند

هرانسانی بسته به شرایط موجود می تواند واکنش های متفاوتی داشته باشد

بله هستند ، شک نکن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

وقتی مطمئن باشی که به حرفی که زده شده عمل میشه هر کاری می کنی

:ws37:

اون زن و اون مردم یکدل بودن

ما هنوز با مردم مشکل داریم بالا دستی ها که دیگه هیچی

اینجا اطمینانی به پاسخ کار وجود نداره

کی می تونه تضمینی برای نتیجه بخش بودن یک حرکت بده؟

اینجا یک نفر حکم می رونه اما صدها نفر اجرا می کنن و هر کدوم به یک نحو و گره کور اینجاست...:hanghead:

ولی حرکت قشنگی بوده قدرت این زن قابل تحسینه:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...