رفتن به مطلب

برهنگي هميشه ضد ارزش نیست

*Sanaz*

ارسال های توصیه شده

2-واقعا پستاي من رو ميخونيد؟!!

خوبه گفتم حجاب امريست دوطرفه يعني قرار نيست كه زنان براي حفظ نگاه مردان دچار مشقت بشند البته ممكنه همون حجاب هم تو تابستون مشقت داشته باشه ولي دينداري بدون مشقت هم محاله چه از طرف زن چه مرد

آقای جواد شما چرا به سئوالات جواب نمیدین؟؟!!!

مدام یکسری حرف هارو کاملا سر بسته میزنین.

من چیکار به بحث دو طرفه حجاب داشتم.

دوباره این قسمت مهم سئوالم رو میپرسم:

از شما پرسیدم پوشش با روبنده برای چشم و ابرو ..... مطابق دستور اسلام هست یا نه.

اگر نیست، چه کسی آنرا از صورت زنان ایران برداشت و با چه هدفی؟

تفکر شما بر چه اساسی میگه مو سبب تحریک مرد میشه ولی چشم و ابرو نمیشه؟

کاری به حد گفته شده توسط اسلام فقط در اینجا نداشته باشین.

مشکل مو رو به عنوان یک انسان مذکر برای من توضیح بدین و بگین چرا فقط خود خود شما، مو رو ببینه تحریک میشه اما چشم و ابرو رو ببینه تحریک نمیشه؟

وای از دست شما با این جواب هاتون،الان باز معلوم نیست چی مینویسین !!!!!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 112
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این که چیزی نیست...

تو ایران که مسئولین نه تنها مالیات کمی میگیرن بلکه در ماه یه چیزیم به ملت میدن....!!!!

میدونی چه قدر دارن سختی میکشن؟؟؟..خدا رو شکر... وگرنه فکر کن کشور اسلامیو عریانی؟! وووووی وووووووی...

کاش یکیم بود پرتره ی مسئ.لین ما رو میکشید...

واقعا حیفه...:sigh:

لینک به دیدگاه
آقای جواد شما چرا به سئوالات جواب نمیدین؟؟!!!

مدام یکسری حرف هارو کاملا سر بسته میزنین.

من چیکار به بحث دو طرفه حجاب داشتم.

دوباره این قسمت مهم سئوالم رو میپرسم:

از شما پرسیدم پوشش با روبنده برای چشم و ابرو ..... مطابق دستور اسلام هست یا نه.

اگر نیست، چه کسی آنرا از صورت زنان ایران برداشت و با چه هدفی؟

تفکر شما بر چه اساسی میگه مو سبب تحریک مرد میشه ولی چشم و ابرو نمیشه؟

کاری به حد گفته شده توسط اسلام فقط در اینجا نداشته باشین.

مشکل مو رو به عنوان یک انسان مذکر برای من توضیح بدین و بگین چرا فقط خود خود شما، مو رو ببینه تحریک میشه اما چشم و ابرو رو ببینه تحریک نمیشه؟

وای از دست شما با این جواب هاتون،الان باز معلوم نیست چی مینویسین !!!!!!!

واقعا جوابام غير از فارسي سليسه؟:4564:

اولا قبلا هم گفتم مو معمولا عامل مستقيم تحريك نيست پس سعي نكنيد با حمله به شخص حرفتون رو به كرسي بنشونيد!

ثانيا حجاب روبنده خواسته اسلام نيست ولي فكر نكنم اگر كسي خودش خواست شما حق اين رو داشته باشين كه به كارش ايراد بگيرين!

پستاي قبلي رو بخونيد دليل حجاب مو رو گفتم البته با عقل ناقص خودم ولي فكر نميكردم قانع نشدنتون تا اين حد باشه كه جواب گرفته شده رو انكار كنيد!!

مو چه شما بخوايد چه نخوايد زيبايي زن رو بيشتر نمايان ميكنه مردها هم چه شما بخوايد چه نخوايد چشمشون اين قشنگيهارو ميبينه البته غير از عده اي كه شما اونها رو قبول ندارين! چه بخوايد و چه نخوايد زيبايي زن بر شخصيتش ممكنه غلبه كنه يعني اون زيبايي براي نامحرمان به چشم بياد ولو ذره اي چه بخوايد و چه نخوايد اسلام نميخواد زيبايي زن براي همه نمايان باشه چون هم ممكنه توهين به خود زن محسوب بشه هم تنوع طلبي كه مردها دارند رو برانگيخته كنه!

اگه ميخوايد حجاب رو براي خودتون غير قابل توجيه بدونيد كه قبلا عرض كردم هيچ حجابي براي شما الزام آور نيست:w16:

اگر ميخوايد به زعم خودتون با اشكال به جزء كل اسلام رو زير سوال ببرين فكر نكنم صحيح باشه گرچه بارها گفتم اگه ميتونيد و توانشو داريد اصول رو زير سوال ببريد ولي ...:sigh:

اگر چيز ديگه اي هم هدفتونه واضح بگين:a030:

لینک به دیدگاه

اگر ميخوايد به زعم خودتون با اشكال به جزء كل اسلام رو زير سوال ببرين فكر نكنم صحيح باشه گرچه بارها گفتم اگه ميتونيد و توانشو داريد اصول رو زير سوال ببريد ولي ...:sigh:

اگر چيز ديگه اي هم هدفتونه واضح بگين:a030:

کسی نمیخواد از جز کل رو زیر سئوال ببره، این تاپیک هم بحث سر اصول نیست.

اما جالبیش اینجاست شما حتی جزئیات ریز رو هم منکر اشتباهاتش نمیشین. :w58:

این واقعا یک مصیبته که آدمی پیرو مکتبی باشه که هیچ نقطه تاریک و اشتباهی در اون نبینه. :hanghead:

بزرگترین دشمن تفکر ، چنین دیدهایی هست.

حداقل من خوشحالم از هر مکتبی چیزی رو گرفتم که زیباتر است و غلام حلقه به گوش و چشم بسته یک مکتب نیستم که فقط تفکر کنم تا اول خودم رو به هر نحوی توجیه کنم و سپس بگم مکتب من از همه نظر بی عیب و نقصه.

فکر کنم بحث رو با شما توی این تاپیک ادامه ندم بهتر باشه.

چندبار خواستم ادامه ندم، باز گفتم شاید رویه اتون بر منطق باشه، اما دقیقا همون رویه مذهبی سنتی هارو دارین،توجیه پشت توجیه.

خدانگهدار. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله،اگه به همه جواب بدین حتما.

فعلا بهتره به قول دوستمون ناسا66 با هم مهربون باشیم چون جوابم باعث ناراحتی تون میشه..

نوروزتون مبارک:ws37:

لینک به دیدگاه
فعلا بهتره به قول دوستمون ناسا66 با هم مهربون باشیم چون جوابم باعث ناراحتی تون میشه..

نوروزتون مبارک:ws37:

من به چیزی تعصب ندارم که باعث ناراحتیم بشه.

کسیکه مقدسات داشته باشه و بهشون تعصب داشته باشه،از شکسته شدن اونها ناراحت میشه،چون اهل تفکر و قضاوت نیست.

اهل توجیه هست.

نوروز شما هم مبارک. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من به چیزی تعصب ندارم که باعث ناراحتیم بشه.

کسیکه مقدسات داشته باشه و بهشون تعصب داشته باشه،از شکسته شدن اونها ناراحت میشه،چون اهل تفکر و قضاوت نیست.

اهل توجیه هست.

نوروز شما هم مبارک. :icon_gol:

البته قبول دارید که بعضی چیزها ارزش فکر کردن ندارن

مرسی و همچنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
کسی نمیخواد از جز کل رو زیر سئوال ببره، این تاپیک هم بحث سر اصول نیست.

اما جالبیش اینجاست شما حتی جزئیات ریز رو هم منکر اشتباهاتش نمیشین. :w58:

این واقعا یک مصیبته که آدمی پیرو مکتبی باشه که هیچ نقطه تاریک و اشتباهی در اون نبینه. :hanghead:

بزرگترین دشمن تفکر ، چنین دیدهایی هست.

حداقل من خوشحالم از هر مکتبی چیزی رو گرفتم که زیباتر است و غلام حلقه به گوش و چشم بسته یک مکتب نیستم که فقط تفکر کنم تا اول خودم رو به هر نحوی توجیه کنم و سپس بگم مکتب من از همه نظر بی عیب و نقصه.

فکر کنم بحث رو با شما توی این تاپیک ادامه ندم بهتر باشه.

چندبار خواستم ادامه ندم، باز گفتم شاید رویه اتون بر منطق باشه، اما دقیقا همون رویه مذهبی سنتی هارو دارین،توجیه پشت توجیه.

خدانگهدار. :icon_gol:

وقتي مكتبم از جايي گرفته شده باشه كه منزه از عيبه طبيعيه نقطه تاريكي درش نبينم چون وجود نداره البته اين منزه بودن از عيب ربطي به پيروان نداره چيزي كه شما هميشه بهش استناد ميكنيد!

درسته الان ميگين زيباييها رو ميگيرم ولي من تا يادم مياد زشتي اونم به زعم خودتون اونم فقط اسلام براتون نمود داشته!

دستورات اسلام في نفسه براي هيچ مسلماني هم اجبار آور نيست مگر توسط خودش يعني يه مسلمون ميتونه حجابم نداشته باشه ولي نميتونه ادعا كنه من نميدونستم خدا ازم چي ميخواد

مصيبت بزرگتر هم اينه انسان خودشو بالاتر از خداي خودش ببينه و به هيچ وجه هم كوتاه نياد ولو با انكار خود خداوند هم شده! البته اينو كلي گفتم هركس ممكنه لحظه اي هم شده در چنين شرايطي قرار بگيره حتي خود من:sigh:

اول بحث هم كه ميگفتين حجاب جزو اصوله ولي الان شد ريزترين جزييات!!!

جواب سوالتون هم با عقل ناقص بنده همون ادامه پستي بود كه نقل قول ازش نگرفتين ولي قبلا هم عرض كردم هيچ اصراري ندارم كه برا خودتون بپذيريد ولي لااقل منكر جواب داده شده نشين

اگر بي منطقي من باعث رنجش شما شد معذرت ميخوام گرچه ناراحتي در نزد ديندارها احتمالا غير منطقي باشه!

سال خوبي پيش رو داشته باشين خدانگهدارتون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
درمورد پرتره همسر دوک کاونتری دوسال پیش یه بار بحث شد خاطرم نیست دقیق ولی یه تناقضاتی وجود داشت

فروغ اون موقع زده بود تاپیکشو

به هرحال فارغ از موضوع دوک وهمسرش باید دید برهنگی وپوشش چه تعریفی دارن؟

همون معیارهای اخلاقی واینکه چی خوبه وچی بده وکجا این خوب وبد وتوسط چه کسانی تفسیر میشه؟

هنوز مدت زیادی از نمایش اعدام شش هزاری نفری ساعت 5 صبحمون نگذشته

اینم برهنگی هست به نظر من

همه برهنگی ها که برهنگی بدن نیستن که کاش بودن وبا یه لباس ساده یا ضخیم(از طالبان تا طالبان)حل میشد مسئله

یه چیز جالب که الان داشتم تو یه سایتی سرچ میکردم وبا دیدن تاپیک شما به ذهنم رسید مسئله تجارت پورنو هست

یه دوستی میگفت بیشتر از 40 درصد سرچ ها ونزدیک نصف فایل هایی که اپلود یا دانلود میشن مربوط به این مسئله هستند

ایا درجوامعی که ازادی های بی حدوحصر جنسی هم وجود داره برهنگی وافراط وتفریط وجود نداره؟

به نظر من که مسلما وجود داره

ولی برای ما ایرانی ها متاسفانه مرغ همسایه غازه وهمیشه بقیه رو بد وخودمون رو خوب میبینیم

دیروز داشتم جامعه شناسی گیدنزرو میخوندم واقعا بررسی سیر اتفاقات درجوامع مختلف میتونه سوت کشیدن مخ رو به همراه داشته باشه!

مرسی سجاد جان حجاب و پوشش یک قرار داده قرار دادیه که ما انسانها از قبل با هم وضع کردیم و بعنوان یه اصل اخلاقی پذیرفتیم مثل گذر زمان به نظرت ایا گذر زمان قرار داد نیست ؟ فکر میکنم کتاب پرسیدن برتر از پاسخ دادن کوین کریکگور رو بخونی خیلی قشنگ این موضوع رو به چالش کشیده به هر حال من معتقدم نباید هیچ هنجاری که اکثریت جامعه پذیرفتنش ضد هنجار بشه همیشه گفتم وای به روزی که در یک مملکت هنجار ضد هنجار بشه

اونوقته که آدم میکشیم اسمشو میذاریم غیرت بعدم بهش افتخار میکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...