رفتن به مطلب

ارشد (چه گرایشی و چرا)

ارسال های توصیه شده

میتونه یه مقدار اطلاعات در مورد دستگاهها بدی...که چه شرکتایی میسازنش و چه دستگاههای وارد میشه و پتانسیلش هست که داخل ساخته بشه؟؟؟

اطلاعات ک....یه پروبی هست ک برای تصویربرداری از عروق کرونال و اکسیال استفاده میشه....ضخامت عروق رو مشخص میکنه...چون بيماريهاي قلبي خصوصاً عارضه آترواسکلروز عامل بيشترين مرگ و مير در کشورهاي پيشرفته و ايران ه..... آترواسکلروز يک بيماری سيستميک ديواره عروق در شريانهای ارتجاعي نظير آئورت، کاروتيد، و عروق کرونر ه و بصورت تشکيل پلاک آترواسکلروتيک در عروق بزرگ نمايان میشه و سبب بروز سکته هاي قلبي يا مغزي مي شه.....

پس برای پیشگیری از این عارضه بسیار مفیده....چون تشکیل پلاک و ضخامت رو مشخص میکنه...

کویل ش از جنس مس ه....چون باید تمامی ادوات استفاده شده در ساخت unmagnetic باشن....یعنی مغناطیسی نشن....و کلی بحث دیگه

بله پتانسیلش بسیار بالاست...چون هم خطرات کاهش پیدا میکنه....هم قیمت...هم زمان....در صورتیکه همزمان با اینها....SNR رو هم افزایش دادیم...و انعطاف پذیریش رو

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اطلاعات ک....یه پروبی هست ک برای تصویربرداری از عروق کرونال و اکسیال استفاده میشه....ضخامت عروق رو مشخص میکنه...چون بيماريهاي قلبي خصوصاً عارضه آترواسکلروز عامل بيشترين مرگ و مير در کشورهاي پيشرفته و ايران ه..... آترواسکلروز يک بيماری سيستميک ديواره عروق در شريانهای ارتجاعي نظير آئورت، کاروتيد، و عروق کرونر ه و بصورت تشکيل پلاک آترواسکلروتيک در عروق بزرگ نمايان میشه و سبب بروز سکته هاي قلبي يا مغزي مي شه.....

پس برای پیشگیری از این عارضه بسیار مفیده....چون تشکیل پلاک و ضخامت رو مشخص میکنه...

کویل ش از جنس مس ه....چون باید تمامی ادوات استفاده شده در ساخت unmagnetic باشن....یعنی مغناطیسی نشن....و کلی بحث دیگه

بله پتانسیلش بسیار بالاست...چون هم خطرات کاهش پیدا میکنه....هم قیمت...هم زمان....در صورتیکه همزمان با اینها....SNR رو هم افزایش دادیم...و انعطاف پذیریش رو

اصلا مهندس برق نباشه پزشکی لنگه:ws3:

من هرجا رفتم هنر مهندسان برق گل رو دیدم و هزاران درود فرستادم:ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا مهندس برق نباشه پزشکی لنگه:ws3:

من هرجا رفتم هنر مهندسان برق گل رو دیدم و هزاران درود فرستادم:ws3:

بلههههههههه.....پرچم بالاست....:w02::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...