رفتن به مطلب

اکولوژی آبهای آزاد

mmpn

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز

خب مقاله کاملی دراین باره در اینترنت وجود نداره... و باید حتما درباره ان در کتابها دنبالش بگردین

به نظرم اگر یک نوع دریای ازاد رو انتخاب کنین راحتترباشه.. شاید هم منظورشما ویژگیهای کلی باشه:ws38:

من رشتم بیولوژی دریا هست ... اگر کمکی از دستم بربیاد حتما انجام میدم ودریغ نمیکنم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

خب مقاله کاملی دراین باره در اینترنت وجود نداره... و باید حتما درباره ان در کتابها دنبالش بگردین

به نظرم اگر یک نوع دریای ازاد رو انتخاب کنین راحتترباشه.. شاید هم منظورشما ویژگیهای کلی باشه:ws38:

من رشتم بیولوژی دریا هست ... اگر کمکی از دستم بربیاد حتما انجام میدم ودریغ نمیکنم:a030:

ســــــــــــــــــــــــــلام:icon_gol:

درسته ، من هرچی سرچ کردم مطلب خوبی پیدا نکردم :sigh:

خب، به نظر شما کدوم دریای آزاد رو انتخاب کنم بهتر و راحت تره ؟

خوشبختم :a030:، شما لطف دارید ، پس میشه بهم در این زمینه چندتا کتاب معرفی کنید ؟ اگه سایت خارجی هم میشناسید که خوب و جامع باشه برام میتونه راهگشا باشه انشاءالله ( چون من در این زمینه میتونم بگم اطلاعاتم در حد صفر هست و نیاز به کمک دارم، بسیار لطف میکنید اگر کمکم کنید:icon_gol: )

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
ســــــــــــــــــــــــــلام:icon_gol:

درسته ، من هرچی سرچ کردم مطلب خوبی پیدا نکردم :sigh:

خب، به نظر شما کدوم دریای آزاد رو انتخاب کنم بهتر و راحت تره ؟

خوشبختم :a030:، شما لطف دارید ، پس میشه بهم در این زمینه چندتا کتاب معرفی کنید ؟ اگه سایت خارجی هم میشناسید که خوب و جامع باشه برام میتونه راهگشا باشه انشاءالله ( چون من در این زمینه میتونم بگم اطلاعاتم در حد صفر هست و نیاز به کمک دارم، بسیار لطف میکنید اگر کمکم کنید:icon_gol: )

با تشکر فراوان

خب اگر یک مقدار درباره تحقیقتون توضیح بدین بیشتر میتونم کمکتون کنم .. که از شما چه چیزی خواستن :ws3:

اما من این چندتارو نگاه کردم.. میتونه کمکتون کنه به نسبت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

الان که داشتم یه سرچی میکردم درباره نیل هم مقاله زیاد هست :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...