رفتن به مطلب

اینجا محفل هنردوستانه ..عیده و درب خونه ماهم روی همتون باز

ارسال های توصیه شده

یادش بخیر پارسال عید اینجا هم مهمونی بود

.................

بازم سال نو هنرمندان عزیز رو تبریک میگممممم . سال خوبی داشته باشید hapydancsmil.gif:icon_gol:

آخییییی یادش بخیر :w02:

خو بچه ها بازم بیاین عکس بزارین از جاها و وسایل مختلف و جالب اتاقتون hapydancsmil.gif

یعنی دریغ از یه هنر که تو اتاقم داشته باشم . البته یکی دارما ولی جالب نیست . اصلاً جزء هنر محسوب نمیشه :ws28:

خودت بزار :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بازم سال نو هنرمندان عزیز رو تبریک میگممممم . سال خوبی داشته باشید hapydancsmil.gif:icon_gol:

یعنی دریغ از یه هنر که تو اتاقم داشته باشم . البته یکی دارما ولی جالب نیست . اصلاً جزء هنر محسوب نمیشه :ws28:

خودت بزار :hapydancsmil:

من تازه می خوام قفسه های اتاقمو عوض کنم و دکورشو تغییر بدم.هروخت اینکارو کردم عکس میگیرم می زارم hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
من تازه می خوام قفسه های اتاقمو عوض کنم و دکورشو تغییر بدم.هروخت اینکارو کردم عکس میگیرم می زارم hapydancsmil.gif

باشههههههه .بدو انجامش بده و بزار ببینیم . :gnugghender:

لینک به دیدگاه

سال نو همه ی نو اندیشان اهل هنــر مبـــــارکـــــ :icon_gol:

به نظرم اگه هر هفته یه موضوع جدید رو مشخص کنیم و در موردش عکس های خودمون و خلاقیت هایی که در اون مورد انجام شده رو قرار بدیم، جالب بشه... :ws38:

مثلاً: عکس از کمد لباس های خودمون و طراحی و چیدمان خاصی که انجام دادیم و بعد از اون هم طراحی هایی و چیدمان های سایت های مختلف.... :ws37:

لینک به دیدگاه
بسیار موافخم :w16:

خُب اگه موافق هستی... ســـارا جان خودت باید شروع کننده ی این کار باشی لطفــاً؛ چون هم بزنم به تختـه خیلـی با ذوق هستی، هم توی این تالار فعالیت بیشتری داری. :ws37:

لینک به دیدگاه
خُب اگه موافق هستی... ســـارا جان خودت باید شروع کننده ی این کار باشی لطفــاً؛ چون هم بزنم به تختـه خیلـی با ذوق هستی، هم توی این تالار فعالیت بیشتری داری. :ws37:

عزیزم نظر لطفته.من دوست دارم با ذوق باشم اما نمی دونم هستم یا نه icon_pf%20%2834%29.gif

تا چندوقت دیگه تکلیف قفسه هامو روشن می کنم و اگه ارزش هنری و ذوقی داشت حتما عکسشونو می زارم :w16:

لینک به دیدگاه
عزیزم نظر لطفته.من دوست دارم با ذوق باشم اما نمی دونم هستم یا نه icon_pf%20%2834%29.gif

هسـتــــی :ws37:

تا چندوقت دیگه تکلیف قفسه هامو روشن می کنم و اگه ارزش هنری و ذوقی داشت حتما عکسشونو می زارم :w16:

خوبه، پس منتظـر عکس هات می مونیم و موضوع رو از قفسه ها شروع می کنیم... :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

ایده خوبیه

و اینکار باعث میشه با دیدن کار بقیه ایده های جدید به ذهنمون برسه ..

منم با روی تمام از قفسه شلوغم عکس میذارم تا نظر باقیه رو هم بدونم..

اشکالهای جاسازی .. ایده بهتر و هرچی که هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...