رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 392
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب منم الناز برق خوندم جهت استفاده از امکانات سایت برای یادگیری بیشتر نرم افزار های مختلف مثل بقیه سایتا اینجام میام

سلام دوست عزیز:a030:

خوشحالیم که در جمع نوشندیشانی ها هستید .

درستون تموم شده یا هنوز دانشجو هستید ؟

امیدوارم در کنار هم همکاری خوبی داشته باشیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه برقی های گل

شهرام هستم. ارشد مهندسی برق میخونم، قدرت، الکترونیک قدرت. دانشگاه تهران. الان هم دیگه دارم پایان نامه م رو مینویسم.

زمینه هایی که کار کردم: الکترونیک قدرت، مبدل ها، مبدل های چندسطحی، جبران سازی، کیفیت توان، DSP Programming، Web Programming ...

نرم افزار هم PSCAD رو خوب بلدم. در عوض تو سیمولینک به شدت آماتورم!

امیدوارم دوستها و همکارای خوبی اینجا پیدا کنم

لینک به دیدگاه
سلام به همه برقی های گل

شهرام هستم. ارشد مهندسی برق میخونم، قدرت، الکترونیک قدرت. دانشگاه تهران. الان هم دیگه دارم پایان نامه م رو مینویسم.

زمینه هایی که کار کردم: الکترونیک قدرت، مبدل ها، مبدل های چندسطحی، جبران سازی، کیفیت توان، DSP Programming، Web Programming ...

نرم افزار هم PSCAD رو خوب بلدم. در عوض تو سیمولینک به شدت آماتورم!

امیدوارم دوستها و همکارای خوبی اینجا پیدا کنم

معرفش هم منم:whistle:

لینک به دیدگاه
جاش که خوبه.. فقط چرا همه الکترونیکی هستن؟ :ws3:

سلام خوش اومدی :icon_redface:

من اتفاقا علاقه زیادی ب قدرت دارم ولی متاسفانه الکترونیک قبول شدم icon_razz.gif

اگه خدا بخواد میخوام ارشد قدرت قبول شم :ws3:

لینک به دیدگاه

والا ما که خیری از ارشد و برق و قدرت و دانشگاه و تحصیل ندیدیم. تا اومدیم تموم کنیم و بریم سر کار، بازار آنچنان داغون شد و شرکت های خصوصی آنچنان تعطیل شدن که احتمالا بعد دفاع، برم یه جا وام بگیرم یه فست فود بزنم!! :w58:

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان. بابک هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق-الکترونیک در گرایش اوپتیک (نانوفوتونیک) از دانشگاه تبریز. مدرک تافل انگلیسی دارم و تقریبا تسلط خوبی به انگلیسی دارم. با نرم افزارهای C++

Next Nano

MATLAB

E-Tap

PSpice

HSpice

Autocad

PLC

آشنایی خوبی دارم و عمده مهارت های تخصصی بنده در حیطه ی کوانتوم الکترونیک، شبیه سازی چاه های کوانتومی (متقارن و غیر متقارن)، لیزرهای کسکود، فیبرهای نوری، مخابرات نوری، سیستمهای تغذیه در ابعاد نانو و روباتیک می باشد. امیدوارم با دوستان متخصص بیشتری آشنا بشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ای جان عمو شهرام رو ببین

همشهری ؟اصفهانی بازی در نیار ...سن شریف خودتو بگوvahidrk.gif

نترس اینجا پیرمردشون منم به گمونم:ws3:

از بالا دستور رسیده برای اذیت کردن پیمان سنت رو نگو، مامورم و معذور :a030:

لینک به دیدگاه
سلام به همه ی دوستان. بابک هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق-الکترونیک در گرایش اوپتیک (نانوفوتونیک) از دانشگاه تبریز. مدرک تافل انگلیسی دارم و تقریبا تسلط خوبی به انگلیسی دارم. با نرم افزارهای C++

Next Nano

MATLAB

E-Tap

PSpice

HSpice

Autocad

PLC

آشنایی خوبی دارم و عمده مهارت های تخصصی بنده در حیطه ی کوانتوم الکترونیک، شبیه سازی چاه های کوانتومی (متقارن و غیر متقارن)، لیزرهای کسکود، فیبرهای نوری، مخابرات نوری، سیستمهای تغذیه در ابعاد نانو و روباتیک می باشد. امیدوارم با دوستان متخصص بیشتری آشنا بشم :icon_gol:

به به خوش آمد میگم دکتر :icon_gol:

لینک به دیدگاه

احسنت خوشم میاد میخوای مسیرت رو اصلاح کنی در آینده :a030:

فقط دقت کن برای کار تو ایران، ارشد برو گرایش سیستم. برای کار یا ادامه تحصیل خارج از ایران، الکترونیک قدرت. ماشین الکتریکی به هیچ وجه

لینک به دیدگاه
احسنت خوشم میاد میخوای مسیرت رو اصلاح کنی در آینده :a030:

فقط دقت کن برای کار تو ایران، ارشد برو گرایش سیستم. برای کار یا ادامه تحصیل خارج از ایران، الکترونیک قدرت. ماشین الکتریکی به هیچ وجه

یعنی در هر همه حال گرایش ماشین رو بی خیال شم !

برای منی که کارشناسی الکترونیک خوندم .. ارشد گرایش قدرت عملی هست ؟ ینی میشه قبول شد؟

آخه بعضیااا میگن عمراا 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif .. عجیب موج منفی میدن! icon_razz.gif

لینک به دیدگاه
یعنی در هر همه حال گرایش ماشین رو بی خیال شم !

برای منی که کارشناسی الکترونیک خوندم .. ارشد گرایش قدرت عملی هست ؟ ینی میشه قبول شد؟

آخه بعضیااا میگن عمراا 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif .. عجیب موج منفی میدن! icon_razz.gif

یه همکلاسی داشتم کنترلی بود، معدل و درسش هم اصلا خوب نبود. بهمن ماه، ارشد قدرت سیستم شریف روزانه رو تموم کرد.

خود من هم رتبه م خیلی خوب نبود، ولی همون رو هم کسی انتظار نداشت بیارم...

بعدشم شما حق مشاوره من رو بده :ws3: یه کاری میکنم یکی از 4تا دانشگاه تهران قبول شی :a030:

لینک به دیدگاه

Next Nano

MATLAB

E-Tap

PSpice

HSpice

Autocad

PLC

ممنون مهندس از قبول دعوت :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...