رفتن به مطلب

دانلود دیكشنری تخصصی برق و الكترونیك البرز

ارسال های توصیه شده

دیكشنری تخصصی برق و الكترونیك البرز

dictionary1.jpg

یكی از دیكشنری های قدرتمند تخصصی رشته الكترونیك دیكشنری البرز است كه به ترجمه لغات به صورت تخصصی پرداخته است. این دیكشنری با یك دیكشنری عمومی ارائه شده است كه به صورت یك پك در نرم افزار نصب شده قرار دارد. به مهندسین رشته برق، این دیكشنری ارزشمند توصیه می شود.

این دیكشنری قابلیت تلفظ لغات و اضافه نمودن لغات خاص و جدید را نیز داراست. همچنین در محیط های مختلف فقط با یك كلیك می توانید معنی آن لغت را بیابید.

لینک به دیدگاه

برای نصب دیکشنری باید از یک درایو مجازی استفاده کنید که من از نرم افزار Virtual CloneDrive 5.4.3.5 استفاده

کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پس از نصب.. برنامه Virtual CloneDrive رو اجرا میکنیم و یک درایو مجازی درست میکنیم مانند شکل زیر :

ju57n16pwztvuh06io4c.jpg

سپس بر روی فایل دیکشنری دابل کلیک میکنیم و به پنجره My Computer میرویم و درایو مجازی ساخته شده را اجرا میکنیم مانند شکل زیر :

rwjoow8x0ue77exv6w.jpg

در انتها setup دیکشنری اجرا میشود که بر روی نصب دیکشنری و نصب تلفظ ها کلیک میکنیم :

0wvsnqy7t9nv197uw27.jpg

دیکشنری :

3w83v7t8mvc3cd3fiz03.jpg

p8gypswlul2ll1b2m9dv.jpg

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
می شه لطفا کمکم کنید که چه طور دانلود کنم؟؟

متاسفانه فایل بالا مشکل پیدا کرده

از لینک زیر استفاده کنید..

1305450483_elec_dic.jpg

با حجم ۲۱٫۵ مگابایت

password:mohandesidl.rozblog.com

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

سلام من تازه عضو این سایت شدم و الان می خواهم این دیکشنری رو دانلود کنم ولی وقتی دریافت فایل رو کلیک میکنم پیغام میده که صفحه مورد نظر یافت نشد. لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم دانلودش کنم. مرسی

لینک به دیدگاه
سلام من تازه عضو این سایت شدم و الان می خواهم این دیکشنری رو دانلود کنم ولی وقتی دریافت فایل رو کلیک میکنم پیغام میده که صفحه مورد نظر یافت نشد. لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم دانلودش کنم. مرسی

درود دوست عزیز

لینک اصلاح شده رو در پست پنجم میتونید دریافت کنید #5

موفق باشید:a030:

لینک به دیدگاه

ممنون که جواب دادین، ولی قبل از اینکه بخوام دیکشنری رو دانلود کنم تمام پست ها رو خوندم و در آخر از پست پنجم اقدام به دانلود کردم که متاسفانه در هر با تلاش صفحه مورد نظر یافت نشد. این پیغامی است که بعد از کلیک کردن روی دریافت فایل مشاهده میشه. ( صفحه مورد نظر یافت نشد)

لینک به دیدگاه
ممنون که جواب دادین، ولی قبل از اینکه بخوام دیکشنری رو دانلود کنم تمام پست ها رو خوندم و در آخر از پست پنجم اقدام به دانلود کردم که متاسفانه در هر با تلاش صفحه مورد نظر یافت نشد. این پیغامی است که بعد از کلیک کردن روی دریافت فایل مشاهده میشه. ( صفحه مورد نظر یافت نشد)

خواهش میکنم وظیفست

اما من تست کردم فایل درسته...

تعجب میکنم چطور این پیام رو به شما میده؟؟؟؟

• :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 5 سال بعد...
در در 18 فروردین 1392 در 11:23، .sOuDeH. گفته است :

متاسفانه فایل بالا مشکل پیدا کرده

از لینک زیر استفاده کنید..

با حجم ۲۱٫۵ مگابایت

password:mohandesidl.rozblog.com

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...