رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

همه دوستان گوشی موبایل دارن وصدالبته اهنگ زنگ یا رینگتونی که دوسش دارن

لطفا رینگتونهای مورد علاقه ورینگتونی که استفاده میکنید رو اینجا برای استفاده دوستان قرار بدین

دردامه مسابقه ای هم برای انتخاب بهترین زنگ گوشی برگزار میشه وبنا به سلیقه دوستان بهترین رینگتون رو انتخاب میکنیم

لینک به دیدگاه

اهنگی که مدتهاست خودم استفاده میکنم تکه ای از اهنگ معروف انریکو موریکونه درفیلم روزی روزگاری درامریکا Once upon a time in America هست که صداشو تقویت کردم ومیتونید از طریق فایل پیوست دریافتش کنید:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

مال من

:ws3:

آهنگ criminal

[h=3]Britney Spears[/h]

البته 83 درصد مواقع گوشیم ویبره هست برای همین زیاد مهم نبوده برام بر دنبال چیز خاص و خیلی خوب:ws37:

لینک به دیدگاه

با سلام

خب من 3 تا رینگتون دارم

اولیش که حدود 2 ساله ازش استفاده ی مداوم دارم

اهنگ خاطره انگیز " بچه های مدرسه ی والت " :

دومیش که از امسال دارم ازش استفاده میکنم

اهنگ بیاد ماندنی " هرکول پوراو " :

و سومی که رینگتون مخصوص 2 تا دوستای قدیمی و عزیزمه

اهنگ زیبای " رابین هود " :

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یعنی سوتی دادم درحد المپیک لندن از 91 نفری که فایل پیوستی رو گرفتن یکی نبوده بگه بابا اشتباهی فایل رو پیوست کردی

البته یه نکته ای که هست یه ذره ریتم اهنگ Once upon a time in America موریکونه شبیه ریتم Love story هست

به هرحال فایل پیوستی اشتباه بود واونی که میخواستم بزارم رو الان میتونید از لینک زیر بگیرین

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

این هم رینگتون گوشی من همیشه از این آهنگ استفاده کردم خیلی هم دوسش دارم

آهنگی از Richard Clayderman

لینک به دیدگاه
یعنی سوتی دادم درحد المپیک لندن از 91 نفری که فایل پیوستی رو گرفتن یکی نبوده بگه بابا اشتباهی فایل رو پیوست کردی

البته یه نکته ای که هست یه ذره ریتم اهنگ Once upon a time in America موریکونه شبیه ریتم Love story هست

به هرحال فایل پیوستی اشتباه بود واونی که میخواستم بزارم رو الان میتونید از لینک زیر بگیرین

:icon_pf (34):اون خیلی وحشتناک بود:ws3:

لینک به دیدگاه

سایتی که آدرسش در پایین است، نتیجهء مدتها کارعلمی چند پرنده شناس است، که توانسته اند تــُن صدا و آوای بلبلها را رمزگشایی کنند. با این ابتکار جدید، شما میتوانید، ترجمه اسم خود را به زبان بلبلی بشنوید. با نوشتن اسم خود با حروف لاتین در سایت زیر میتوانید ترجمهء آن را به زبان بلبل بشنوید و در صورت علاقه، صدای مورد نظر رو دانلود کرده و به عنوان زنگ اس.ام.اس یا زنگ گوشی استفاده کنید.

:53tnkbetm2eof1u84pj

لینک به دیدگاه

سایتی که آدرسش در پایین است، نتیجهء مدتها کارعلمی چند پرنده شناس است، که توانسته اند تــُن صدا و آوای بلبلها را رمزگشایی کنند. با این ابتکار جدید، شما میتوانید، ترجمه اسم خود را به زبان بلبلی بشنوید. با نوشتن اسم خود با حروف لاتین در سایت زیر میتوانید ترجمهء آن را به زبان بلبل بشنوید و در صورت علاقه، صدای مورد نظر رو دانلود کرده و به عنوان زنگ اس.ام.اس یا زنگ گوشی استفاده کنید.

:53tnkbetm2eof1u84pj

خسته نباشن با این کار علمیشون... :banel_smiley_4:

ظاهرا اسم من برای این بلبلای گیج هیچ معنی نداشته که بهم نوار خالی تحویل دادن... icon_razz.gif

لینک به دیدگاه

سلامليكم 14k8gag.gif

سري قبل نگفتم حالا كه اصرار ميكنيد ميگم. :دي

آقا اجازه اين آهنگ Chi Mai موريكونه هست.

آهنگ Once Upon a Time in America رو ميتونيد از

دانلود كنيد

رينگتون موبايل خودمم آهنگ بي‌كلام Nothing Else Matters متاليكا هست منتها ورژني كه گروه Apocalyptica با ساز‌هاي خانواده‌ي ويولن(:دي) اجرا كردن.dreamyeyesf.gif

آهنگ كاملش اينه:

هر كاري كردم پرشين گيگ باز نشد كه از اونجا لينك بدم. hanghead.gif

اميدوارم كار كنه كه از موسيقي لذت ببريد :ws37:

لینک به دیدگاه
اهنگی که مدتهاست خودم استفاده میکنم تکه ای از اهنگ معروف انریکو موریکونه درفیلم روزی روزگاری درامریکا Once upon a time in America هست که صداشو تقویت کردم ومیتونید از طریق فایل پیوست دریافتش کنید:icon_gol:

خوب مال من هم همینه البته با لینک درستش!

:ws3:حالا هم فیلمشو می خوام!:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

اینم مال من!

امیدوارم خوشتون بیاد

یکی از موسیقی های متن فیلم the Departed هست. که به نظرم برای رینگتون جالب اومد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...