رفتن به مطلب

تاپیک جامع در مورد بازی شهرسازی cities XL

ارسال های توصیه شده

خوب دوستان امروز یه بازی کاملا شهرسازی بهتون معرفی میکنم.تو این بازی شما باید شهردار باشید و تمامی کارهای شهرتون مثل مالیات،حمل و نقل عمومی و ... رو مدیریت کنید.

Cities%20XL%202012%20%281%29.jpg

نام بازی: Cities XL 2012

پلتفورم : PC / Windows

ژانر: strategy

تاریخ انتشار جهانی : 20 October 2011

تاریخ انتشار در آمریکا : 20 October 2011

تاریخ انتشار در اروپا : 20 October 2011

نوع فایل : RePack by KaOs

زبان: English

فرمت ایمیج: ISO

ناشر: Focus Home Interactive

مد بازی : single player

حمایت توسط : Focus Home Interactive

درجه بندی سنی : PEGI 3

قابلیت آنلاین:دارد

تصور کنید در دنیای مجازی رو به حقیقت گام بر میدارید . شهر سازی در اوج اقتدار و حقیقت همان چیزی است که در بازی Cities XL 2012 برای شما گرد آوری شده است . از یک شهر بسیار بزرگ چند میلیون نفر از شهروندان به کرات از کنار دریا رفت و آمد دارند . امکان استفاده از مجموعه های باور نکردنی همراه با بیش از 1000 ساختمان و سازه (بیش از 300 ساختمان جدید)، و 62 نوع نقشه مختلف (15 نقشه جدید) با محیط های واقع گرایانه تمام آن چیزی است که برای شما در بازی Cities XL 2012 فراهم شده است .بازی Cities XL 2012 در 20 اکتبر سال 2011 میلادی توسط کمپانی Focus Home Interactive ساخته و منتشر شد . Cities XL 2012 به بازی کنندگان اجازه می دهد تا شهرهای موردنظر خود را برروی نقشه های سه بعدی واقع گرایانه با بهره گیری از کلکسیونی از ساختمان ها و بناهای بیادماندنی منحصربفرد مبتنی بر الگوی معماری امریکایی، آسیایی و اروپایی بسازند. نقشه های بازی محیط های متنوعی ارائه می نمایند مانند کوه ها، تپه ها، تنگه ها، سواحل و جزیره ها در شرایط آب و هوایی مختل از گرمسیری گرفته تا بیابانی و معتدل مدیترانه ای.. در این بازی بایستی ترکیبی صحیح از سرویس های اجتماعی، فعالیت های مناسب اوقات فراغت، رویدادهای ویژه و دیگر فرصت های شغلی در شهرهای خود به منظور تامین غذا، پوشاک و اشتغال سرگرم نمودن شهروندان خود ایجاد نمایید. دراین بازی هرآنچه برای یک کلان شهر امروزی نیاز است را می توانید بسازید، مواردی مانند تهیه نقشه و ساخت باغ وحشی تازه، پارک های عمومی، مناطق مسکونی یا سیستم های حمل ونقل جدید، همه و همه را می توانید در شهرهای خود ایجاد نمایید و همیشه چالشی جدید ، تازه و مهیج برای مدیران و شهرداران در بازی بسیار زیبای Cities XL وجود خواهد داشت، علاوه بر این سرویس آنلاین بازی هم امکانات مختلفی مانند ارتباط بین شهر شما و شهرهای کاربران دیگری که در سیاره شما هستند را ممکن می سازد. این بازی قابلیت ساخت و ساز کامل و به طور باور نکردنی دارای جزییات " را دارا می باشند. آخرین عنوان از این سری همچنین قابلیت ماد سازی آزاد دارد و برای بازی کنان تازه کار راهنمای درون بازی نیز تعبیه شده است.نوع دسته بندی فایل های این مجوعه به صورت RAR 75x50MEG = 3.49GIG در نظر گفته شده است تا راحتی شما کاربران را فراهم کنیم .در نهایت ، شهر خود را با نهایت قدرت مانور بسازید و از سازه ی خویش لذت دوچندان ببرید ، شهردار !

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• راهنمای عمومی نصب بازی ها :

1-اگر بعد از اکسترکت کردن بازی با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند 001 و 002 و... روبه رو شدید:

برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه HJSplit یا isobuster استفاده نمایید ، کاربری این برنامه بسیار ساده است ، پس از اتمام دانلود تمامی فایلهای مربوط به بازی، فایل اولی که دانلود کردید با پسوند .001 را از طریق منوی Join و سپس Input File وارد برنامه کنید ، برنامه به صورت خودکار فایلهای دیگر را شناسایی کرده و میتوانید بعد از چند لحظه فایل خروجی به صورت کامل دریافت می نمایید.

2- خطای openall32 : اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید باید نرم افزار OpenAl را دریافت نموده و نصب کنید

3-اگر با خطای d3dx9 مواجه شدید باید جدیدترین نسخه دایرکت ایکس را نصب نمایید.

4-فایل های با پسوند DMG چگونه باز میشوند ؟ :

این پسوند فایل Image یک CD در سیستم عاملهای کامپیوترهای Macintosh است. شما با استفاده از برنامه ISOBuster می توانید این فایل را باز کرده و محتوای ان را ببینید.یا اینکه این پسوند را برداشته و پسوند iso را جایگزین کرده و سپس با نرم افزار های "الترا ایزو" یا "پاور ایزو" آن را باز کنید.

5-چنان چه بعد از اکسترکت کردن فایل ها با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند r00,r02 ,... مواجه شدید این فایل ها را با روش شماره سه (در بالا) باز کنید.

6-چنانچه هنگام اکسترکت کردن فایل های دانلود با ارور CRC failed in "...". The file is corrupt رو به رو شدید :

6-1-فایل مورد نظر را بار دیگر دانلود کنید

6-2-بر روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Extract to و در پنجره باز شده تیک گزینه Keep Broken ... را بزنید

7-فایل های با پسوند bin نوعی ایمیج میباشند که برای بازی کردن این فایل ها میتوانید از نرم افزار Virtual CloneDrive استفاده کنید.

8-چنان چه در هنگام اجرای بازی با ارور orginal disk not found. please

sure the orginal disk is inserted into a drive مواجه شدید از کرک موجو در فایل دانلودی استفاده کنید.کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.

9-چنان چه با ارور xlive.dll رو به رو شدید نرم افزار windows live را دانلود و نصب کنید.

10-چنان چه هنگام دانلود کردن یک فایل با ارور 503 Service Temporarily Unavailable مواجه شدید : تعداد دانلود همزمان شما از میهن دانلود بیش از حد مجاز میباشد .ابتدا دانلود های قبلی خود را تکمیل کنید و سپس به دانلود لینکی که این ارور را داده است بپردازید .

11-چنان چه هنگام اجاری بازی با ارور c++ مواجه شدید نرم افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime

را نصب کنید .

12-فایل های با پسوند arc پسوند یک نوع فایل فشرده میباشد که با نرم افزار WinAce قابل اجرا میباشند.

13-فایل های با پسوند mdf دارای یک فایل همراه با پسوند mds هستند.این فایل های مربوط به ایمیج میشود. این ایمیج مربوط به برنامه Alcohol 120% است.پیشنهاد میشود از برنامه Daemon Tools برای باز کردن و اجرا کردن این نوع ایمیج استفاده کنید.

14-در صورت برخورد با ارور CRC Faild ، فایل ها را با Winrar باز کرده و Alt+R زده تا فایل ها Repair شوند.همه فایل ها 5% ریکاوری دارند.

16. برای رایت کردن بازی ها بر روی دی وی دی ، ابتدا محتویات فایل ایزو را با نرم افزار معرفی شده در یک پوشه ی دلخواه کپی کرده و در نهایت بازی نرم افزار Nero یا الکل 120 % اقدام به رایت آن نمایید .

1-اگر بعد از اکسترکت کردن بازی با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند 001 و 002 و... روبه رو شدید:

برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه HJSplit یا isobuster استفاده نمایید ، کاربری این برنامه بسیار ساده است ، پس از اتمام دانلود تمامی فایلهای مربوط به بازی، فایل اولی که دانلود کردید با پسوند .001 را از طریق منوی Join و سپس Input File وارد برنامه کنید ، برنامه به صورت خودکار فایلهای دیگر را شناسایی کرده و میتوانید بعد از چند لحظه فایل خروجی به صورت کامل دریافت می نمایید.

2- خطای openall32 : اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید باید نرم افزار OpenAl را دریافت نموده و نصب کنید

3-اگر با خطای d3dx9 مواجه شدید باید جدیدترین نسخه دایرکت ایکس را نصب نمایید.

4-فایل های با پسوند DMG چگونه باز میشوند ؟ :

این پسوند فایل Image یک CD در سیستم عاملهای کامپیوترهای Macintosh است. شما با استفاده از برنامه ISOBuster می توانید این فایل را باز کرده و محتوای ان را ببینید.یا اینکه این پسوند را برداشته و پسوند iso را جایگزین کرده و سپس با نرم افزار های "الترا ایزو" یا "پاور ایزو" آن را باز کنید.

5-چنان چه بعد از اکسترکت کردن فایل ها با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند r00,r02 ,... مواجه شدید این فایل ها را با روش شماره سه (در بالا) باز کنید.

6-چنانچه هنگام اکسترکت کردن فایل های دانلود با ارور CRC failed in "...". The file is corrupt رو به رو شدید :

6-1-فایل مورد نظر را بار دیگر دانلود کنید

6-2-بر روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Extract to و در پنجره باز شده تیک گزینه Keep Broken ... را بزنید

7-فایل های با پسوند bin نوعی ایمیج میباشند که برای بازی کردن این فایل ها میتوانید از نرم افزار Virtual CloneDrive استفاده کنید.

8-چنان چه در هنگام اجرای بازی با ارور orginal disk not found. please

sure the orginal disk is inserted into a drive مواجه شدید از کرک موجو در فایل دانلودی استفاده کنید.کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.

9-چنان چه با ارور xlive.dll رو به رو شدید نرم افزار windows live را دانلود و نصب کنید.

10-چنان چه هنگام دانلود کردن یک فایل با ارور 503 Service Temporarily Unavailable مواجه شدید : تعداد دانلود همزمان شما از میهن دانلود بیش از حد مجاز میباشد .ابتدا دانلود های قبلی خود را تکمیل کنید و سپس به دانلود لینکی که این ارور را داده است بپردازید .

11-چنان چه هنگام اجاری بازی با ارور c++ مواجه شدید نرم افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime

را نصب کنید .

12-فایل های با پسوند arc پسوند یک نوع فایل فشرده میباشد که با نرم افزار WinAce قابل اجرا میباشند.

13-فایل های با پسوند mdf دارای یک فایل همراه با پسوند mds هستند.این فایل های مربوط به ایمیج میشود. این ایمیج مربوط به برنامه Alcohol 120% است.پیشنهاد میشود از برنامه Daemon Tools برای باز کردن و اجرا کردن این نوع ایمیج استفاده کنید.

14-در صورت برخورد با ارور CRC Faild ، فایل ها را با Winrar باز کرده و Alt+R زده تا فایل ها Repair شوند.همه فایل ها 5% ریکاوری دارند.

16. برای رایت کردن بازی ها بر روی دی وی دی ، ابتدا محتویات فایل ایزو را با نرم افزار معرفی شده در یک پوشه ی دلخواه کپی کرده و در نهایت بازی نرم افزار Nero یا الکل 120 % اقدام به رایت آن نمایید .

• راهنمای نصب بازی Cities XL 2012 :

در ابتدای امر تمامی 4 پارت این بازی را دانلود کرده و اقدام به اکسترکت بازی نماید.با تعدادی فایل فشرده شده رو به رو میشوید که میبایست بر روی فایل نخست کلیک راست کرده و اقدام به اکسترکت مجدد فایل ها نمایید.فایل خروچی یک فایل ایمیج با پسوند iso هست که توسط راهنمایی های موجود در بخش راهنمای نصب عمومی بازی ها به راحتی قابل اجرا است .

موفق باشید/.

System Requirements

Processor: Intel/AMD 2,5 GHz or higher

Memory: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista/7),

Graphics: ATI Radeon HD 3850/INTEL HD/NVIDIA Geforce 8800 or higher, 512 MB RAM

DirectX®: 9.0c

Hard Drive: 9 GB disk space

Cities%20XL%202012%20%282%29.jpgCities%20XL%202012%20%283%29.jpgCities%20XL%202012%20%284%29.jpg

ICO-download-thumb-240x240-1262.gif

دانلود از لینک غیر مستقیم :

دانلود قسمت 1 از لینک کمکی:

:a030:

لینک به دیدگاه
اگه میشه یه راهنمیی کلی از بازی بزارین ممنون میشم

تو این بازی شما مثل شهردار عمل میکنی.

یه زمین خالی انتخاب میکنی بعد تمامی کارها با شماست از جمله:

1-خیابان کشی

2-زدن نیروگاه برای تولید برق

3-تصفیه آب

4-ایجاد مراکز صنعتی

5-ایجاد بانک و مسایلی که به پول مربوط میشه

6-ایجاد فضای سبز،پارک،مراکز تفریحی

7-در آمد زایی(مالیات گرفتن)

8-ایجاد مراکزی برای سکونت مردم

7-ایجاد حمل و نقل عمومی مثل مترو

و بسیاری کارهای دیگر در زمینه توسعه شهر

در کل شما باید مثل شهردار شهرت رو مدیریت کنی

لینک به دیدگاه
مرسی حمید جان ولی منظوم ترجمه گاید خود بازی بود من انگلیسیشو پیدا کردم ولی می خوام ببینم کسی ترجمش کرده ؟

تو سایت دارینوس یه راهنکا گذاشته که زیاد جالب نیست.راحته بدون راهنکا هم میشه فهمید از چه قراره

لینک به دیدگاه

این دارینوسم که می خواد واسه یه راهنما پوت بگیره!!!! اگه فایلشو داری برام میل کن چون من این بازی خیلی بازی کردم میرم جلو دیگه هر کار میکنم نمیشه درامد کسب کردو هر کار میگه میکنم درست نمیشه.

hesam_yk@hotmail.com

لینک به دیدگاه
این دارینوسم که می خواد واسه یه راهنما پوت بگیره!!!! اگه فایلشو داری برام میل کن چون من این بازی خیلی بازی کردم میرم جلو دیگه هر کار میکنم نمیشه درامد کسب کردو هر کار میگه میکنم درست نمیشه.

hesam_yk@hotmail.com

نگاه کردم متنشو توضیحی در این باره نداده بود.این سایت خود بازی هستش که یه انجمن داره که شما میتونی ازش استفاده کنی

برای درآمد شما باید مالیت بگیری از مردم و همچنین برای مکانهای تفریحی مالیت تعیین کنی.شهرت رو به سمت توریستی شدن ببر که درآمد بیشتری داشته باشی

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام! من این بازی رو تازگیها خریدم! اصلا نفهمیدم که چطوری ایکون ها رو فعال کنم

بغیر از جاده ها و لودرش که همه چی رو پاک میکنه! هیچکدومشون فعال نیستن! تازه شم پولم هم منفی میزنه! میشه یه توضیح کامل بدین چطور اینو راه بندازیم؟:ws3::whistle:

لینک به دیدگاه
سلام! من این بازی رو تازگیها خریدم! اصلا نفهمیدم که چطوری ایکون ها رو فعال کنم

بغیر از جاده ها و لودرش که همه چی رو پاک میکنه! هیچکدومشون فعال نیستن! تازه شم پولم هم منفی میزنه! میشه یه توضیح کامل بدین چطور اینو راه بندازیم؟:ws3::whistle:

من خودمم چنین مشکلی داشتم

برای اینکه آیکون ها فعال شن شهرت باید با خارج ارتباط داشته باشه

حالا چظوری؟؟

شما یه جاده بکش و یه سمت جاده رو به یکی از 4 قسمت نقشه وصل کن.جایی که کاملا راه تا آخر نقشه بره

اون وقت بقیه گزینه ها فعال میشن و شما میتونی شروع بع ساخت و ساز کنی

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
لینک تصویر error

).jpg.htm

والا نمیدونم مشکل از چی هست

کرکش رو نصب میکنید؟

یه دفعه آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و بازی رو نصب و اجرا کنید

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
سلام شما همه راهنمایی ها رو گفتین غیر از مشکلی که برای خیلی از کسایی که بازی رو نصب کردن اتفاق افتاده و اون ارور This application has fail to start because the application configuration is incorrect

ویندوزتون چی هست دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام.من تازگیا این بازیو دانلود کردم وقتی می خوام اجراش کنم این ارور رو می ده.لطفا راهنماییم کنید.

the aplication has failed to start becuse its side by side configuration is incorrect.please see the application event log or use the command line sxstrace.exe tool for more detail

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام من این بازیو نصصبیدم اما نمییدونم چرا کمپانی هایی که ستخته میشن چرا یمدت بعد ورشکسته میشن آرم پول مید بالاشون میگه منابع ندارن جریانشون چیه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام من این بازیو نصصبیدم اما نمییدونم چرا کمپانی هایی که ستخته میشن چرا یمدت بعد ورشکسته میشن آرم پول مید بالاشون میگه منابع ندارن جریانشون چیه ؟؟؟؟

????

من که متوجه نشدم

لینک به دیدگاه
????

من که متوجه نشدم

ببین شرکت هایی که ساخته میشن بعد یک مدت علامت واحد پول بازی همون c میاد بالاشون که میزنم روشون میگه ورشکسته شدن موتد اولیه میخوان و اینکه یک ساختمان هایی هستن که توکن میخوان همون نمادهای معروف کشورها مثل برج آزادی چطور ساخته میشن؟ یک سوال دیگه راه های ردامر بجز مالیات و فروشگاه ها چیه؟ مثلآ مکان تفریحی چطور پول در میارنو...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...