رفتن به مطلب

کسی هست adsl پارس آنلاین داشته باشه؟؟

hamid_shahrsaz

ارسال های توصیه شده

من پارس آنلاین دارم . نزدیک به 3 سال هم هست که دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی در زمینه قطع شبکه نداشتم به جز 2- 3 بار که اونم مشکلات مربوط به مخابرات بود و چند ساعته رفع شد.

اینترنت من 128 هست و تو روز دانلودش بین 30 تا50متغیره ... شبها که دانلودش رایگانه سرعتش تا 10 - 15 پایین میاد... در مجموع من راضیم ازش سایر دوستام که از صبا یا قزوین نت استفاده کردند خیلی ناراضی بودند. فقط سرویس مخابرات از پارس آنلاین تو اینجا بهتر سرعت میده ، شاتل هم که تقریبا در همین حد پارس آنلاینه و قیمتش بالاتره

کلا سیاست کاری پارس آنلاین رو می دونم که حداقل این شکلیه... در ساعات روز اینترنت نزدیگ 1 مگ به ملت میده ... ولی تو ساعات شبانه که معمولا همه دانلود می کنن سرعت واقعی اینترنت شما هستش که همون بین 10 تا 15 هستش.

عرض کردم سرعت رو تو روز بابلا می برن و شما دانلود می کنید یا تو اینترنت با نهایت سرعت چرخ می زنید، غافل از اینکه شیلگ از اون طرف داره ترافیک شما رو به هدر میده..!! و ملت هم فکر می کنن که عجب ISP دارم...! این یه سیایت کاری هستش که کاربرا سریعتر اینترنتشون رو تموم کنن و ترافیک اضافه ارشون بخرن.

اون چند سال پیش که من خودم برای اولین بار سرویس 3 ماه 9 گیگ انتخاب کردم یادمه که تو 13 روز عید تمومش کردم.!!!(صفری بودم دیگه!:w16:) :ws28:

سیاست کثیفیه ولی خب . . .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...