رفتن به مطلب

کسی هست adsl پارس آنلاین داشته باشه؟؟

hamid_shahrsaz

ارسال های توصیه شده

اینجور که شما می گید، از همه بدتر شاتله ...

قرارداد من تا آخر فروردین تموم می شه؛ به نظر شما آسیا تک بگیرم بهتره یا پارس آنلاین؟!

قیمت ها و تعرفه های این ها با هم فرق می کنه؟

من شاتل رو با قرارداد یکساله، 130 تومن گرفتم با سرعت مثلا 512

512 رو فقط به کارخانجات و کافی نت ها و ارگانهای دولتی و به بانک ها میدن.......به منازل مسکونی 512 نمیدناااا!!!!!!!!!!

اشتباه نمیکنین؟؟!!:w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

512 رو فقط به کارخانجات و کافی نت ها و ارگانهای دولتی و به بانک ها میدن.......به منازل مسکونی 512 نمیدناااا!!!!!!!!!!

تا اونجایی ک من میدونم ب بعضی افراد سهمیه میدن ک ۵۱۲ داشته باشن :a030: یکی از اقوام ب جای یکی ۲ تا سهمیه داشت ک یکیشو ب قیمت گزاف گرفت فروخت :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تا اونجایی ک من میدونم ب بعضی افراد سهمیه میدن ک ۵۱۲ داشته باشن :a030: یکی از اقوام ب جای یکی ۲ تا سهمیه داشت ک یکیشو ب قیمت گزاف گرفت فروخت :banel_smiley_4:

ای بابا هر جا میره یه سری از چیزها رو سهمیه بندی میکنن و میدن به این و اونی که خودشون دوس دارن بعد اونا هم که بدردشون نمیخوره ور میدارن بازار سیاه درست میکنن و به قول شما به قیمت گزاف به ملت بیچاره میفروشن......تا کی ادامه داره خدا داند:sigh:

لینک به دیدگاه

نه اشتباه نمی کنم...

با کارت دانشجویی دادن ... بدون سهمیه!

لینک به دیدگاه

منم پارس انلاین دارم، نت که خوب باشه، مخابرات هوس کارشکنی نکنه و ..... سرعت تا 150 حتی یکم بیشتر هم میره ولی خب با فیلی شکن بیاد پایین، اضولا مخابرات هم خرابکاری زیاد میکنه، دق میده ادم رو...

لینک به دیدگاه

با کارت دانشجویی هر سرعتی بخوای میدن بابا!!

سهمیه چیه بابا!!

لینک به دیدگاه
با کارت دانشجویی هر سرعتی بخوای میدن بابا!!

سهمیه چیه بابا!!

تو این چندین سالی که دانشجو بودم و هستم تازه الان دارم میشنوم(چقدر خنگول بودیم ):vahidrk:

لینک به دیدگاه
.

.

منم اسیا تک دارم...راضیم...

128 گرقتم....130 دانلود میکنم...

.

بعضی وفت ها قاطی میکنه..به جای 128 ....300 دانلود میکردم...:ws3:

.

c5s8l99ged31oyuc3ptn.png

واقعا!!!!!!!!!!w58.gif

من اسیاتک دارم، 512 و 1 مگش رو هم امتحان کردم روزا سرعت دانلودش 20 هست!!!icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

من هم از شاتل به اصطلاح 512 با مجوز تعریف شده هم از پارس انلاین 128 استفاده میکنم

فرقشون :سرعت نت جفتشون تقریبا یکیه

سرعت دانلود شاتل 30 تا 40 با ای دی ام 55 تا 60

سرعت دانلود پارس انلاین 50 تا 70 با ای دی ام تا 140 هم یه وقتایی میرسه

البته پارس انلاین گرون تره

لینک به دیدگاه
من هم از شاتل به اصطلاح 512 با مجوز تعریف شده هم از پارس انلاین 128 استفاده میکنم

فرقشون :سرعت نت جفتشون تقریبا یکیه

سرعت دانلود شاتل 30 تا 40 با ای دی ام 55 تا 60

سرعت دانلود پارس انلاین 50 تا 70 با ای دی ام تا 140 هم یه وقتایی میرسه

البته پارس انلاین گرون تره

پارس آنلاین سالیانه رو بگیری 128 از شاتل سالیانه ارزون تر در میاد.

شما تهرانی دیگه که پارس آنلاین داری؟؟

میشه بگی کدوم منطقه؟؟

یعنی الان شما با 128 حدود 70 اینا دانلود میکنی دیگه

لینک به دیدگاه
پارس آنلاین سالیانه رو بگیری 128 از شاتل سالیانه ارزون تر در میاد.

شما تهرانی دیگه که پارس آنلاین داری؟؟

میشه بگی کدوم منطقه؟؟

یعنی الان شما با 128 حدود 70 اینا دانلود میکنی دیگه

سلام بله - تهران - شمال غرب

نه بیشتر - با دانلودر خود ویندوز 50% مواقع 50 تا 70 خیلی وقتها هم شده 100 تا 120

ولی با idm اکثر مواقع بالای 100 بوده میگم حتی تا 149 - 150 هم دیدم

حتما میدونید بستگی به خود فایل و محدوده حجم دانلودم داره

لینک به دیدگاه
سلام بله - تهران - شمال غرب

نه بیشتر - با دانلودر خود ویندوز 50% مواقع 50 تا 70 خیلی وقتها هم شده 100 تا 120

ولی با idm اکثر مواقع بالای 100 بوده میگم حتی تا 149 - 150 هم دیدم

حتما میدونید بستگی به خود فایل و محدوده حجم دانلودم داره

بله میدونم به این چیزا هم بستگی داره.به سرور ئانلود هم بستگی داره اما خوبه شما با 128 داری 100 دانلود میکنی.یعنی عالیه.

من هم شمال غربم مرکز مخابراتی سعادتمند.

باید یه تحقیق کنم ببینم اگه اینجا هم سرعتش بالاس سر سال که شد عوضش کنم

لینک به دیدگاه

من پارس آنلاین دارم . نزدیک به 3 سال هم هست که دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی در زمینه قطع شبکه نداشتم به جز 2- 3 بار که اونم مشکلات مربوط به مخابرات بود و چند ساعته رفع شد.

اینترنت من 128 هست و تو روز دانلودش بین 30 تا50متغیره ... شبها که دانلودش رایگانه سرعتش تا 10 - 15 پایین میاد... در مجموع من راضیم ازش سایر دوستام که از صبا یا قزوین نت استفاده کردند خیلی ناراضی بودند. فقط سرویس مخابرات از پارس آنلاین تو اینجا بهتر سرعت میده ، شاتل هم که تقریبا در همین حد پارس آنلاینه و قیمتش بالاتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...