رفتن به مطلب

ساماندهی بخش بندی تالارهای مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز.

خسته نباشید.

مدتی هست که مشکلات زیادی تو بخش بندی تالارهای مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر بوده و بی نظمی زیادی تو این مسئله هستش.

با صحبتی که با دوستان داشتیم، تصمیم بر این شد که بخش بندی این دوتالار به صورت کامل تغییراتی رو بکنه و شاید حتی یه تالار کامل حذف بشه و یا تالار دیگه اضافه بشه یا ....

از همه دوستان کامپیوتری که علاقه دارن تو این بخش بندی ما رو کمک و همراهی کنن، دعوت می کنم تا نظرات خودشون رو به صورت دقیق و مشخص درباره بخش بندی های تالارهای کامپیوتری بگن. تا بعد از جمع بندی نظرات، بخش بندی نهایی اعمال بشه :a030:

• Like 24
لینک به دیدگاه

متاسفانه فعالیت تو تالار کامپیوتر خیلی کمرنگه :icon_pf (34):

من با نظرت موافقم میشه خیلی از این تالارها با هم ترکیب بشن

مثلا ی تالار هست ترجمه اخبار فن آوری ی تالار هست جدیدترین اخبار

چرا این دوتا جدا از هم هستن؟

قطعا اخبار ترجمه شده زیر مجموعه جدیدترین اخبار میتونه باشه

یا من شخصا فک میکنم فن آوری اطلاعات ی بخش کاملا مجزا ار کامپیوتر میتونه باشه با تالارهای خودش

یا این تالار بحث و گفتگو دقیقا چه کاربردی داره؟

وقتی این همه بخش بندی های مجزا وجود داره شما تو هر زمینه ای بخواین بحث کنید تو تالار مربوط به خودش این کارو انجام می دین

یا چرا دوتا بخش مجزا برای مسابقات کامپیوتری ها داریم؟

یا تو بخش ICDL اکثرا بچه ها جزوات آموزشی آپ کردن خوب این میتونه تو همون قسمت جزوات و کتاب ها و .. قرار بگیره

میشه بخش جزوات رو به دو دسته تقسیم کرد ی بخش مربوط به دروس دانشگاهی

ی بخش مربوط به نرم افزار ها که هر کدوم رو هم جدا دسته بندی و بخش بندی کرد

یا مثال تو قسمت نرم افزار ها و بازی ها باز نکات آموزشی قرار گرفته

در صورتی ی بخش واسه دانلود نرم افزارها و بازی ها میتونه باشه

یا حتی میشه ی قسمت قرار داد برای اینکه نرم افزار هایی که درخواست میدن و لینکشو و یا کرکش و براشون قرار بدیم

فعلا همینا :ws3:

چوطوری ممد :banel_smiley_4:

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز.

خسته نباشید.

مدتی هست که مشکلات زیادی تو بخش بندی تالارهای مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر بوده و بی نظمی زیادی تو این مسئله هستش.

با صحبتی که با دوستان داشتیم، تصمیم بر این شد که بخش بندی این دوتالار به صورت کامل تغییراتی رو بکنه و شاید حتی یه تالار کامل حذف بشه و یا تالار دیگه اضافه بشه یا ....

از همه دوستان کامپیوتری که علاقه دارن تو این بخش بندی ما رو کمک و همراهی کنن، دعوت می کنم تا نظرات خودشون رو به صورت دقیق و مشخص درباره بخش بندی های تالارهای کامپیوتری بگن. تا بعد از جمع بندی نظرات، بخش بندی نهایی اعمال بشه :a030:

سلام بنده نظر خودم رو میدم شاید شما و بعضی ها از نظر من خوشتون نیاد

به نظر من بخشی باید به نام مهندسی کامپیوتر باشامل ( برنامه نویسی -پایگاه داده- نرم افزار - هوش مصنوعی-

شبکه و امنیت- کنکور و تحصیلات تکمیلی - تحلیلی و طراحی نرم افزار الگوریتم- طراحی گرافیک-سیستم عامل- کتابها و مقالات مولتی مدیا- سخت افزار - مسابقه)

و بخش مهندسی فناوری اطلاعات باید جدا باشه و شامل ( کتاب الکترونیک it- زندگی الکترونیکی- کارشناسی ارشد و دکترا- شبکه و امنیت- آخرین اخبار و تحولات it)

و یک بخشی باید به نام کامپیوتر و اینترنت باشه که سوالان شخصی پرسیده بشه(به نام کامپیوتر - سخت افزار - نرم افزار)

بخش بعدی اینترنت و وبگردی(معرفی سایتهای علمی و دانلود نرم افزار- معرفی سایتهای تفریحی- خبری و متفرقه)

• Like 8
لینک به دیدگاه

با سلام

من دقیقا خاطرم هست

سال 88 که تازه عضو شده بودم خدمت ادمین عزیز عرض کردم که باید این تالار تقویت بشه

حتی یه عضو خوب هم پیدا کردم که الان ادمین و موسس اولین انجمن هوش مصنوعی ایرانه و به مدیر محترم انجمن نواندیشان معرفیش کردم

حتی با اون طرف هم صحبت کردم و موافقت ضمنیشو گرفتم ولی ...

به هر حال ارزوی من موفقیت این تالار است ...:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
متاسفانه فعالیت تو تالار کامپیوتر خیلی کمرنگه :icon_pf (34):

من با نظرت موافقم میشه خیلی از این تالارها با هم ترکیب بشن

مثلا ی تالار هست ترجمه اخبار فن آوری ی تالار هست جدیدترین اخبار

چرا این دوتا جدا از هم هستن؟

قطعا اخبار ترجمه شده زیر مجموعه جدیدترین اخبار میتونه باشه

یا من شخصا فک میکنم فن آوری اطلاعات ی بخش کاملا مجزا ار کامپیوتر میتونه باشه با تالارهای خودش

یا این تالار بحث و گفتگو دقیقا چه کاربردی داره؟

وقتی این همه بخش بندی های مجزا وجود داره شما تو هر زمینه ای بخواین بحث کنید تو تالار مربوط به خودش این کارو انجام می دین

یا چرا دوتا بخش مجزا برای مسابقات کامپیوتری ها داریم؟

یا تو بخش ICDL اکثرا بچه ها جزوات آموزشی آپ کردن خوب این میتونه تو همون قسمت جزوات و کتاب ها و .. قرار بگیره

میشه بخش جزوات رو به دو دسته تقسیم کرد ی بخش مربوط به دروس دانشگاهی

ی بخش مربوط به نرم افزار ها که هر کدوم رو هم جدا دسته بندی و بخش بندی کرد

یا مثال تو قسمت نرم افزار ها و بازی ها باز نکات آموزشی قرار گرفته

در صورتی ی بخش واسه دانلود نرم افزارها و بازی ها میتونه باشه

یا حتی میشه ی قسمت قرار داد برای اینکه نرم افزار هایی که درخواست میدن و لینکشو و یا کرکش و براشون قرار بدیم

فعلا همینا :ws3:

چوطوری ممد :banel_smiley_4:

ببین قضیه فراتر از این هاست

باز الان خیلی بهتر شده حد اقل بخش هایمهندسی مرتب شده

شاید کم و کاستی داره تو بخش هاش

فناوری که اصلا نبود !

من فناوری و پیشنهاد ادم 4- 5 بخش شد

ببین ما یه اموزشگاه تو علوم داریم

بعد دوباره یه بخش اموزش ها عمومی داریم

یا ما یه تاپیک تکنولوژِی داریم

یه بخش اخبار داریم

بعد تو علوم اخبار کام و نت داریم

یه بخش ترجمه اخبار داریم

بعد هیچ تالاری واسه چیزای متفرقه نیست

یا اصلا بخش ترجمه اموزش ها یا ترجمه اموزش ها نداریم

من الان کلی تاپیکم بی جا و مکانه !

همه رو همین جوری ریختیم تو صفحه اصلی تالار

بعد کلی بخش مشترک بین علوم و مهندسی داریم

واسه چی اخه ؟

این علوم و با یه تغییراتی میشه اور به اسم بخش متفرقه زیر مجموعه مهندسی کرد

بعد فقط دلم میخواد یکی بشمره ما چند جور وب و اینترنت و داریم !

بعد گفتگو ها و چند تا از تاپیک های خوب رفته تو علوم

من پیشنهادم اینه :

مهندسی خوبه فقط کم و کاستی هایی که داره

اما علوم : کلا بشه بخش متفرقه زیر مجموعه مهندسی

هر نرم افزاری بازی ای سخت افزاری هست کلا این جور موضوع ها بره توش

من میگم اینجوری شه بخش بندی ها :

جزوه های برنامه نویسی و اینا یا هر اطلاعات و گفتگویی بره تو همون قسمت برنامه نویسی های صفحه اول

قسمت اموزشگاه بشه اموزش های اینها که قرار تاپیک شن

یه بخش ترجمه داشته باشیم شامل اخبار - اموزش ها - تکنولوژی ها

یه بخش متفرقه شامل معرفی و دانلود نرم افزار بازیو فلان و اینا + اموزش های عمومی مثل قرار دادن فلش تو پروفایل و اینا

اموزش ها تخصصی هم میره تو اموزشگاه

کسی فهمید چی گفتم ؟:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه
سلام بنده نظر خودم رو میدم شاید شما و بعضی ها از نظر من خوشتون نیاد

به نظر من بخشی باید به نام مهندسی کامپیوتر باشامل ( برنامه نویسی -پایگاه داده- نرم افزار - هوش مصنوعی-

شبکه و امنیت- کنکور و تحصیلات تکمیلی - تحلیلی و طراحی نرم افزار الگوریتم- طراحی گرافیک-سیستم عامل- کتابها و مقالات مولتی مدیا- سخت افزار - مسابقه)

و بخش مهندسی فناوری اطلاعات باید جدا باشه و شامل ( کتاب الکترونیک it- زندگی الکترونیکی- کارشناسی ارشد و دکترا- شبکه و امنیت- آخرین اخبار و تحولات it)

و یک بخشی باید به نام کامپیوتر و اینترنت باشه که سوالان شخصی پرسیده بشه(به نام کامپیوتر - سخت افزار - نرم افزار)

بخش بعدی اینترنت و وبگردی(معرفی سایتهای علمی و دانلود نرم افزار- معرفی سایتهای تفریحی- خبری و متفرقه)

منم بانظرت موافقم فکر خوبیه:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مشکل ما خود اعضای علاقه مند هس

رک بگم وقتی من می تونم جواب سوالات خودمو در زمینه برنامه نویسی از فروم های خارجی بگیرم چرا باید وقتم برا اموزش یا کپی پیست همون مطالب از سایتهایی مثل برنامه نویس و مجید و پی سی و.. بزارم

به حرفام ایراد نگیرید

انصافا چن بار خواستید در زمینه asp.net و ... تاپیک برپا کنید ولی بعدش نتونستید ادامه بدید

چن تا مهندسین کام اینجا واقعا کار روزانه تو زمینه رشته خودشون دارن

من تو زمینه جاوا و رفع اشکال اون و بررسی فریم ورک ها و تکنولوژی های مختلف جاوا حاضرم وقت بزارم

اگر فقط سه چارتار جاواکار علاقه مند پیدا بشه تو این انجمن می تونیم اینجا رو مرکز جاوا بین فروم های فارسی کنیم با اطلاع اینکه بخش جاوا ی فروم برنامه نویس دیگه اون شور و حال قبلی رو نداره و داره گرد و خاک میخوره

اما جدای از دردل های جاواییم

به نظرم حتما باید تالار آی تی و مجموعه مهندسی کام جدا از هم باشه

من آی تی رو به عنوان جنبه اطلاعات عمومی دنیای کام و الکترونیک میدونم یعنی جایی که سخت افزار با نرم افزار تلفیق شده

اطلاعاتی که خیلی ها بهش نیاز پیدا می کنن

اما یه بخش دیگه ای هم ما داریم بنام علوم کام

در علوم کام در واقع پایه های تئوری علم کامپیوتر و بخصوص نرم افزار مورد بررسی و بحث قرار می گیره

مثلا اخرین الگوریتم های بهبود یافته یا الگوریتم کلاسیک یا هوشمند و ...

اخرین مطالب تخصصی در زمینه سیستم عامل ها از منظر تکنیکی و الگوریتمی

براا اینکه واضح تر بشه منظورم مثال میزنم

ما یه بحثی داریم بنام شبکه و امنیت

یه بار ما میخواهیم چگونگی دفاع از امنیت مون بدونیم و اینکه چه نرم افزارهایی هس که این مربوط میشه به بخش آی تی

اما نه

یه بار میخواهیم در مورد نحوه عملکرد یه شبکه هوشمند و اینکه رو چه پلتفرمی نشسته و از چه لایه هایی تشکیل شده و نحوه ارتباط لایه ها چگونه هستن بدونیم که این درقسمت علوم کامپیوتر قرار می گیره و خب زیر بخش شبکه و امنیت

یه بارم هس میخواهیم بدونیم چگونه می تونیم یه نرم فزار امنیت شبکه بنویسم و نیازهای نرم افزاری ما کدام ها هستند و با چه زبانی بنویسیم بهتره

رو چه سیستم عاملی سوار بشه

چکونه ازش گزارش بگیریم

چکونه کل سیستم رو تحلیل کنیم اینا هر کدام برحس تعریفش در بخش برنامه نویسی , تحلیل سیستم تالار مهندسی کام قرار میگیره

درپایان امیدوارم این دفعه این تالار سرو سامون بگیره

• Like 9
لینک به دیدگاه

رک بگم وقتی من می تونم جواب سوالات خودمو در زمینه برنامه نویسی از فروم های خارجی بگیرم چرا باید وقتم برا اموزش یا کپی پیست همون مطالب از سایتهایی مثل برنامه نویس و مجید و پی سی و.. بزارم

به حرفام ایراد نگیرید

انصافا چن بار خواستید در زمینه asp.net و ... تاپیک برپا کنید ولی بعدش نتونستید ادامه بدید

من تو زمینه جاوا و رفع اشکال اون و بررسی فریم ورک ها و تکنولوژی های مختلف جاوا حاضرم وقت بزارم

اگر فقط سه چارتار جاواکار علاقه مند پیدا بشه تو این انجمن می تونیم اینجا رو مرکز جاوا بین فروم های فارسی کنیم با اطلاع اینکه بخش جاوا ی فروم برنامه نویس دیگه اون شور و حال قبلی رو نداره و داره گرد و خاک میخوره

متاسفانه درست داری میگی

منم فک میکنم مشکل بیشتر از اینکه به تالار ها مربوط بشه به کم کاری بچه ها من جمله خودم مربوط میشه :hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من هم با نظر مانتيا موافقم

و بايد اي تي با كامپيوتر جدا بشه

و كسي باشه كه سوادش بالا باشه بتونه به سوالها جواب بده

و بايد سواله تفكيك متلا سولاي درسي تاپيكش با فني و نرم افزاري جدا شه

و بايد فعاليتمون رو بيشتر كنيم خودمون

و پرژه كه مسله حياتيه واسه ما كامپوتري ها بايد توجه كامل كنيم

من خودا م يه مطلب در مورد جاوا ميخواستم و قسمت پروژه مطرح كردام اما جواب نگرفتم

بايد توجه بشه

• Like 4
لینک به دیدگاه

اول 1 تشکر از مدیر محترم.واقعا همچین بحثی لازم بود. من نظرم اینه. 1 بخش داشته باشیم واسه کنکوریها.سوالات و پیشنهادات ومعرفی کتاب و کلیه راهنماییهای کنکوریها قسمت دانلود موضوعا تفکیک شده باشن بهتره. بقیشو بعدن میگم.فعلا نصفه شبه خوابم میاد

• Like 5
لینک به دیدگاه

بايد توجه بشه

دوست عزیز

میشه لینک درخواستتونو بهم بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه

بايد توجه بشه

دوست عزیز منظورت به پیشنهاد من بود؟

اگه این کار رو انجام بدن که خوب میشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون از نظراتی که تا به حال دوستان داشتن. :a030:

به حرفام ایراد نگیرید

به نظرم حتما باید تالار آی تی و مجموعه مهندسی کام جدا از هم باشه

من آی تی رو به عنوان جنبه اطلاعات عمومی دنیای کام و الکترونیک میدونم یعنی جایی که سخت افزار با نرم افزار تلفیق شده

اطلاعاتی که خیلی ها بهش نیاز پیدا می کنن

اما یه بخش دیگه ای هم ما داریم بنام علوم کام

در علوم کام در واقع پایه های تئوری علم کامپیوتر و بخصوص نرم افزار مورد بررسی و بحث قرار می گیره

مثلا اخرین الگوریتم های بهبود یافته یا الگوریتم کلاسیک یا هوشمند و ...

اخرین مطالب تخصصی در زمینه سیستم عامل ها از منظر تکنیکی و الگوریتمی

براا اینکه واضح تر بشه منظورم مثال میزنم

ما یه بحثی داریم بنام شبکه و امنیت

یه بار ما میخواهیم چگونگی دفاع از امنیت مون بدونیم و اینکه چه نرم افزارهایی هس که این مربوط میشه به بخش آی تی

اما نه

یه بار میخواهیم در مورد نحوه عملکرد یه شبکه هوشمند و اینکه رو چه پلتفرمی نشسته و از چه لایه هایی تشکیل شده و نحوه ارتباط لایه ها چگونه هستن بدونیم که این درقسمت علوم کامپیوتر قرار می گیره و خب زیر بخش شبکه و امنیت

یه بارم هس میخواهیم بدونیم چگونه می تونیم یه نرم فزار امنیت شبکه بنویسم و نیازهای نرم افزاری ما کدام ها هستند و با چه زبانی بنویسیم بهتره

رو چه سیستم عاملی سوار بشه

چکونه ازش گزارش بگیریم

چکونه کل سیستم رو تحلیل کنیم اینا هر کدام برحس تعریفش در بخش برنامه نویسی , تحلیل سیستم تالار مهندسی کام قرار میگیره

درپایان امیدوارم این دفعه این تالار سرو سامون بگیره

اینکه فعال بودن تالارها ارتباط مستقیم با خود کاربرا داره، کاملاً درسته. اینکه بارها چندبار تصمیم گرفته شده و رها شده. یه تصمیم جدی لازمه که عمل هم بشه بهش. یه همکاری دسته جمعی. بالاخره کامپیوتریا کم نیستن و هرکدوم تو زمینه هایی تخصص بیشتری دارن. هیچ کاری هم از اولش 100 نیست. بلکه به مرور جا میفته و یه چیز کامل میشه.

ولی خب الان بحثمون واسه اینه که اول بتونیم به کمک خود شما دوستان، یه بخش بندی مناسب رو واسه تالار تهیه کنیم تا این دو قسمت از سردرگمی و بی نظمی زیاد خارج بشن.

من در وریلاگ و اسمبلی ها تقریبا قوی هستم ولی نمی دونم چطور می تونم کمک کنم

اعلام آمادگی برای کمک به تالار آی تی.:w16:

ممنون از اعلام آمادگیتون واسه کمک به تالار :a030: ایشالا که به کمک همه شما دوستان، این تالار هم به جایگاه واقعی خودش میرسه :w16:

و البته واسه شروع حرکت، یه نظم اساسی تو بخش های مختلفش باید داده بشه و بخش بندی مناسبی واسه این دوتالار کامپیوتر لحاظ بشه که خوشحال میشیم نظراتتون رو تو این زمینه بدونیم :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ممنون از نظراتی که تا به حال دوستان داشتن. :a030:

اینکه فعال بودن تالارها ارتباط مستقیم با خود کاربرا داره، کاملاً درسته. اینکه بارها چندبار تصمیم گرفته شده و رها شده. یه تصمیم جدی لازمه که عمل هم بشه بهش. یه همکاری دسته جمعی. بالاخره کامپیوتریا کم نیستن و هرکدوم تو زمینه هایی تخصص بیشتری دارن. هیچ کاری هم از اولش 100 نیست. بلکه به مرور جا میفته و یه چیز کامل میشه.

ولی خب الان بحثمون واسه اینه که اول بتونیم به کمک خود شما دوستان، یه بخش بندی مناسب رو واسه تالار تهیه کنیم تا این دو قسمت از سردرگمی و بی نظمی زیاد خارج بشن.

ممنون از اعلام آمادگیتون واسه کمک به تالار :a030: ایشالا که به کمک همه شما دوستان، این تالار هم به جایگاه واقعی خودش میرسه :w16:

و البته واسه شروع حرکت، یه نظم اساسی تو بخش های مختلفش باید داده بشه و بخش بندی مناسبی واسه این دوتالار کامپیوتر لحاظ بشه که خوشحال میشیم نظراتتون رو تو این زمینه بدونیم :a030:

به نظر من اگه دو قسمت کلی بشه

که یه قسمتش قسمت علمی باشه که شامل علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر بشه و یه قسمت مربوط بشه نرم افزار ها و کار با اونا و اخبار خیلی خوب میشه چو ن تقریبا این دوتا ربطی به هم ندارن

• Like 5
لینک به دیدگاه

به نظر من همونطور که 4 تا رشته ی متفاوت توی دانشگاه هستن و از ترم 5 به بعد جدا میشه واحدای درسیشون, اینجام چهار قسمت مختلف باشه شامل مهندسی کامپیوتر(نرم افزار), مهندسی کامپیوتر(سخت افزار),علوم کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات یا همون آی تی.

توی هر قسمت هم اخبار خودش, و مسائل مربوط به خودشو بذاریم.

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام

اول یه خسته نباشید اقای مدیر تالار و مدیر اعظم .

بعد بریم سراغ نظرم .

به نظر من یدونه تالار مهندسی کام باشه بهتره .

زیر تالارا بشه

نرم افزار

سخت افزار

ای تی

عمومی

مثلا برنامه نویسی و مسایل مربوط به اون بره تو قسمت نرم

جزوه های درسی با توجه به این که مربوط به کدوم گرایشه قرار داده بشه زیر تالار خودش .

یعنی طرف میدونه وقتی دنبال مثل جزوه کامپایلر و مهندسی نرمه باید بره نرم افزار .

ایرداتی که به نظرم میاد :

برای جزوه ها نباید همه تو یه تاپیک باشه . هر چند تاش بره تو یه تاپیک اگر نمیشه تک تک باشه .

اخبار چه ترجمه چه کپی یا جا بره .

گفت و گو و مسابقات یکی بشه .

یه موضوع دیگه : چند بازی تصمیم به کاری گرفته شد ، ولی هر دفعه یکی به شکله بدی تمام ذوق طرف رو پرونده .

اینکه یکی میاد یه کاری رو شروع کنه ، اول کار تو ذوق نزنید .این شروع ها هیچ حسنی نداشته باشه حداقل باعث مبشه بچه ها با هم اشنا بشن و بتوانن ار هم کمک بگیرن.

دوستان فعال یا مدیرم یکمی سر زدنشونو بیشتر کنن . حداقل اون قسمت مورد علاقشونو اشنایی داشته باشن.

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سپاس از دوستان عزیز وبا اجازه از اساتید کامپیوتری

چون این بحث مربوط به خواست من میشد ودوست داشتم نظر دوستان کامپیوتری رو دراین زمینه بدونم لذا اون چیزی که مدنظرم هست رو مطرح میکنم تا نظردوستان عزیز چی باشه

کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر

• گفتگوهای عمومی ومسابقات

1. مسابقات کامپیوتری

• کتاب جزوه مقاله

1. کتاب های کامپیوتر

2. مقالات کامپیوتر

3. جزوات درسی

4. مولتی مدیای کامپیوتر

5. درخواست

• برنامه نویسی

1. C و ++C و #C

2. VB و VB.net

3. Java

4. #F

5. اسمبلی

6. Matlab

7. HTML , XHTML , CSS

8. برنامه نویسی با محصولات مایکروسافت

9. Pascal

10. Delphi

11. ASP و IIS

12.

• طراحی وتوسعه وب

1. HTML

2. PHP

3. CSS

4. asp , ASP.NET

5. JavaScript , VBScript

6. آشنایی با وب سرویس ها و ساختار هاستینگ

• پایگاه داده

1. SQL Server

2. My SQL

3. Oracle

4. MS Access

5. Foxpro

• سیستم های مدیریت محتوا

1. V Bulletin

2. قالب سایت و وبلاگ

• هوش مصنوعی

• طراحی وتحلیل الگوریتم ونرم افزار

• سخت افزار

1. مشاوره سخت افزار

2. درایور

3. مقالات سخت افزاری

• نرم افزار

1. دانلود نرم افزار

2. مقالات نرم افزاری

• کنکور وتحصیلات تکمیلی

1. گفتگوی کنکور

2. کنکورارشد

3. کنکوردکتری

• بازارچه

1. قیمت قطعات ومحصولات

• وب واینترنت

1. ترفندستان

2. اخبار اینترنت وتکنولوژی

• سیستم عامل

1. مایکروسافت

2. لینوکس

3. مکینتاش

4. اموزش

5. رفع اشکال وسوالات

• مدارک بین المللی

مهندسی فن اوری اطلاعات IT

• اخبار وتحولات IT

• زندگی الکترونیک

• کتابخانه IT

• شبکه

• دانشکده مجازی IT

• تحصیلات تکمیلی

• تجارت الکترونیک

• هک وامنیت شبکه

گرافیک ودیزاین

بخش بندی سایت دراین قسمت مناسب هست

به نظر من بهتره این سه تالار به صورت تجمیعی کارکنند وصدالبته با مدیریت های کاملا مجزا

به این ترتیب هم بروزرسانی تالار مداومت خوبی خواهد داشت وهم اینکه انگیزه ای برای رقابت بین سه زیرتالار به وجود خواهد امد وهم اینکه کارهای زیربنایی انجام شده وفقط کافیست دوستان کامپیوتری همتی بکنند

به هرحال اینم نظر من بود امیدوارم دوستان ایرادات کاررو گوشزد کنند

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...