رفتن به مطلب

هارد اکسترنال 1ترا Western Digital ; نظرتون چیه؟

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت تمام بچه های کامپیوتری

می خواستم نظرتون رو راجع بهش بدونم چیه؟

مشخصات:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نوع حافظه : قابل حمل

سایز هد : 2.5 اینچ

ظرفیت حافظه : 1000 گیگابایت

نوع اتصال : USB نسخه‌ی 3 و نسخه‌ی 2

سرعت انتقال اطلاعات : 480 مگابیت بر ثانیه

سرعت هد : 5400 دور بر دقیقه

لینک به دیدگاه

من پارسال خریدم 165 تومن بعد شده بود 120 تومن که کاش اون موقع لازمم میشد ومیخریدم ومثل الان منتظر ارزون شدنش نمیموندم

فوق العادست

فقط یه کیف هم براش بخر محض احتیاط

من که خیلی راضیم ازش

البته یه دونه هم 500 گیگ pqa دارم که اونم خیلی خوبه

لینک به دیدگاه
خوبه ولی قیمتش زیاده

300 تومنه اینجا

واسه یو اس بی 3 مبدل داره؟

چی کارش کنم دیگه. . .

اینو تو امتحانای پایان ترم فبلی 120 تومن سوال کرده بودم.گفتم بزار تموم شه بعدش می خرم... دیدم شدش 190 تومن.طبع کردم گفتم بزار شاید باید پایین... و تا همین چند روز قبل از تعطیلات نوروز 260 بودش شاید الان 300 هم رد کرده باشه.

در ضمن usb 3.0 هم داره.

من پارسال خریدم 165 تومن بعد شده بود 120 تومن که کاش اون موقع لازمم میشد ومیخریدم ومثل الان منتظر ارزون شدنش نمیموندم

فوق العادست

فقط یه کیف هم براش بخر محض احتیاط

من که خیلی راضیم ازش

البته یه دونه هم 500 گیگ pqa دارم که اونم خیلی خوبه

در مورد قیمتش بالا توضیح دادم سجاد جان.

اما نظرت راجع به خودش چیه؟ منظورم از لحاظ سرعت هد و ...؟ چون تو خودت داری دیگه به این چیزها واردی... به نظرت نرم سراغ هارد اکسترنال با آداپتور؟!

لینک به دیدگاه

با اداپتور به درد کسی میخوره که ساکنه وحرکت زیادی نداره...درضمن فضای زیادی رو هم ازت میگیره وفردا هم میگی کاش یه چیز خوشگلی خریده بودم(امان از خوشگل پرستی اقایون:w58:)

من که خونه به دوشم وهرروز خدا یه گوشه ایرانم به دردم نمیخوره

ولی طبق نظر کارشناسان!! تا سه ماه دیگه قیمت هارد شروع میکنه به افت کردن

اگه عجله نداری وخیلی لازمت نیست سه ماه هم بزارروش ومنتظر باش

لینک به دیدگاه
با اداپتور به درد کسی میخوره که ساکنه وحرکت زیادی نداره...درضمن فضای زیادی رو هم ازت میگیره وفردا هم میگی کاش یه چیز خوشگلی خریده بودم(امان از خوشگل پرستی اقایون:w58:)

من که خونه به دوشم وهرروز خدا یه گوشه ایرانم به دردم نمیخوره

ولی طبق نظر کارشناسان!! تا سه ماه دیگه قیمت هارد شروع میکنه به افت کردن

اگه عجله نداری وخیلی لازمت نیست سه ماه هم بزارروش ومنتظر باش

طبق نظر کارشناسان رو بریز دور... من طبق نظر اونا اینقدر صبر کردم آخرش قیمتش دو برابر شد... هی گفتن اوضاع کشور داره خوب میشه، داره خوب میشه و ....

تازه من بابام یه سفر کاری رفته بود آلمان توی عید. اینقدر قیمت وسائل زیاد بود که نمی تونست واقعا چیزی بخره(یعنی توی این 6 ماه اخیر اینقدر ارزش پول رو پایین آوردن که خودش یه رکورد شد!)... اینو جدی میگم... بابام رو یه چیزهایی دست گذاشته بود و با دیدن فیمتشون پیش خودش گفت که از ایران بگیرم قیمتش بهتره!!!! (ببینید ما تا کجا پیش رفتیم که کشوری مثل آلمان که تو این همه اوضاع بد اقتصادی جهان رو پای خودش عین مرد وایساده بعد بابای من میگه اگه فلان وسیله از تهران بگیریم بهتره... یعنی میخوام بهت اوضاع بد رو بهت بگم ها.)

در نهایت توصیه من اینه که اگه چیزی قراره که بگیرید زودتر بگیرید چون اگه تاچران عزیز و زحمت کش با این قیمت هایی که اونور بابام دید جنس وارد کنن که دیگه باید جمع و جور کنیم و بریم.!

بعد یه نکته دیگه سجاد جان... کی تا حالا قیمت دولار رفته بالا بعد برگشته پایین؟!:w58: الان قیمت دولار دولتی 1200 هستش ولی آزاد همچنان نزدیک 2000 هستش...

قیمت دلار 980 تومن رو کردن یهویی 1200 تومن تازه دارن میگن که ما با بازار گرانی ارز مبارزه کردیم!!!:w58:

لینک به دیدگاه
طبق نظر کارشناسان رو بریز دور... من طبق نظر اونا اینقدر صبر کردم آخرش قیمتش دو برابر شد... هی گفتن اوضاع کشور داره خوب میشه، داره خوب میشه و ....

تازه من بابام یه سفر کاری رفته بود آلمان توی عید. اینقدر قیمت وسائل زیاد بود که نمی تونست واقعا چیزی بخره(یعنی توی این 6 ماه اخیر اینقدر ارزش پول رو پایین آوردن که خودش یه رکورد شد!)... اینو جدی میگم... بابام رو یه چیزهایی دست گذاشته بود و با دیدن فیمتشون پیش خودش گفت که از ایران بگیرم قیمتش بهتره!!!! (ببینید ما تا کجا پیش رفتیم که کشوری مثل آلمان که تو این همه اوضاع بد اقتصادی جهان رو پای خودش عین مرد وایساده بعد بابای من میگه اگه فلان وسیله از تهران بگیریم بهتره... یعنی میخوام بهت اوضاع بد رو بهت بگم ها.)

در نهایت توصیه من اینه که اگه چیزی قراره که بگیرید زودتر بگیرید چون اگه تاچران عزیز و زحمت کش با این قیمت هایی که اونور بابام دید جنس وارد کنن که دیگه باید جمع و جور کنیم و بریم.!

بعد یه نکته دیگه سجاد جان... کی تا حالا قیمت دولار رفته بالا بعد برگشته پایین؟!:w58: الان قیمت دولار دولتی 1200 هستش ولی آزاد همچنان نزدیک 2000 هستش...

قیمت دلار 980 تومن رو کردن یهویی 1200 تومن تازه دارن میگن که ما با بازار گرانی ارز مبارزه کردیم!!!:w58:

اینا همش قابل درکه ولی قیمت قطعات کامپیوتری فقط از بازار ارز اب نمیخوره

دلالا ونحوه ورود ونحوه توزیع ووجود خود جنس هم مهمه

اینو یکی از دوستان که بازار هارد شهر مارو تو دست داره بهم گفت وگرنه با روال الان حرفات کاملا درسته

اون موقع هم که من خریدم میگفتن گرونتر میشه ولی تا 120 تومن اومد پایین

لینک به دیدگاه
اینا همش قابل درکه ولی قیمت قطعات کامپیوتری فقط از بازار ارز اب نمیخوره

دلالا ونحوه ورود ونحوه توزیع ووجود خود جنس هم مهمه

اینو یکی از دوستان که بازار هارد شهر مارو تو دست داره بهم گفت وگرنه با روال الان حرفات کاملا درسته

اون موقع هم که من خریدم میگفتن گرونتر میشه ولی تا 120 تومن اومد پایین

یه ینده خدایی می گفت که تو تایلند (یا مالزی دقیق یادم نیست) سیل اومده به خاطر اونه که اینقدر گرونه:w58::icon_redface:!

آخه این دلالان گرامی کی دلشون به حال منو و شماها سوخته که این دفعه دومش بوده...:icon_razz:

حالا سجاد جان این دلالی که میگی الان قیمت چند میده این هارد رو؟ نمیشه برای ما با تخفیف ویژه بیاره... (پورسانت تو هم محفوظه هاااا :ws28:)

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا توجه کنید به قسمتی از مکالمه من با فروشنده هارد:

من:قیسمت هارد اکسیترنال رو می خوام ببینم چند هستش؟

فروشنده:چه مدلی می خوای؟

من:هارد 1 ترا پاسپورتی وسترن

فروشنده؛ نداریم باید زنگ بزنم خره الاغه ببینم دارن یا نه؟!!

من: باشه پس بعدا بهتون زنگ میزنم.

فروشنده: باشه در خدمتتونیم.

بعد از تقریبا دو ساعت

فروشنده: کلی زنگ زدم یکی داشته اونم فقط USB 3.0 داره که 350 تومنه.... اگه می خوای بگو تا ۲ ساعت دیگه برات از انبار بیارم.

من: حالا باهاتون تماس می گیرم...

تمام.

حالا تفسیرش چیه؟؟؟

به نظرمن اینه:

حالا چرا نمی فروشید؟ ... تو انبارتون هستش که ...:hrqr6zeqheyjho1f9mx

مال خودمه نمی خوام بفروشم.:icon_pf (95):

می خوای ازش ترشی بندازی؟:icon_pf (10):

نه می خوام یه دو یا سه ماه دیگه که یه خری پیدا شد که خواستش این هارد رو 500 تومنیبکنم تو پاچش. :w02:

مختارید شما.!!!!!:sigh:

فعلا که داره میره بالا .. بزار بره ببینم تا کجا می خواد بره بالا..! خوبه میوه که نیست تو انبارتون خراب بشه.. هر وقت از آب بگیری تازه است.!!:gnugghender:

پیش به سوی ایرانی سرفراز.:th_running1:

:2eaoapgxehimkak1y7e

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...