رفتن به مطلب

دعوت تخصصی کاربران به تالار مهندسی کشاورزی

eder

ارسال های توصیه شده

دعوت تخصصی کاربران به تالار مهندسی کشاورزی

با سلام خدمت دوستان

این تاپیک در راستای تاپیک مرجعی هست که برای دعوت کاربران زده شده

هدفمند کردن دعوت کاربران به بخش های تخصصی

کلیه کاربرانی که دوست داران تا به بحث های تخصصی این تالار دعوت بشن

از کلید تشکر استفاده کنن تا اسم اونها در پایین همین پست ثبت بشه

و از این به بعد دوستانی که میخوان کسی رو دعوت کنن به تاپیک هاشون از این لیست استفاده کنن

لازمه اون هم کپی کردن این لیست و پیست کردن در قسمت دعوت کاربران هست

بدون هیچ کار اضافه ای

امیدوارم با همین منوال شاهد فعالیت عملی و هر چه بیشتر تالار مهندسی کشاورزی باشیم

نکته:

هر زمان که نیاز دونستید تا به نحوی حذف اشتراک کنید

میتونید به راحتی و با زدن حذف تشکر اسم خودتون رو از لیست خارج کنید

--------------

با تشکر فراوان از مدیر محترم تالار

به پست های 3 و 4 و .... مراجعه کنید برای تشکر

اسمامی زیر پست اول جهت دعوت بکار برده نمیشه

• Like 15
لینک به دیدگاه

مرسی دوست من

واقعا طرح جالبیه ... ما مصیبتی داشتیم سر همین دعوت کاربران ... و تو نشست اول 91 مدیران هم مطرح شد ... و شکایتی هم از تالار کشاورزی شد که چرا اینطوری و اونطوری ...

با امید به اینکه دوستان از تالار کشاورزی هم استقبال کنن و با امید به اینکه تالار کشاورزی باید بیشترین استقبال کننده ها رو داشته باشه ... من تقسیم بندی رو بر اساس بخش های (گرایش ها) مختلف میزارم.

هر گرایش در یک پست ...

عزیزان بازدید کننده اگر میخوان در هر گرایش مشترک بشن از پست مربوطه به اون گرایش تشکر کنن.

و حتما عزیزانی که در تالار کشاورزی پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این تاپیک باشه ...

ممنون.

:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در همه بخش های کشاورزی مشارکت کنن از این پست تشکر کنن.

خب بخش های مختلف و متنوعی در تالار کشاورزی هست

این بخش ها شامل

[h=2]زراعت[/h]

[h=2]باغبانی[/h]

[h=2]علوم دامی[/h]

[h=2]گیاهان دارویی[/h]

[h=2]گیاه پزشکی[/h]

[h=2]علوم صنایع غذایی[/h]

[h=2]خاکشناسی[/h]

[h=2]آبیاری[/h]

[h=2]مکانیک ماشینهای کشاورزی[/h]

[h=2]مسابقات کشاورزی[/h]من تو پستهای بعدی گرایش ها رو تک تک معرفی میکنم.

• Like 9
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش زراعت مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

بخش زراعت از قوی ترین بخش های تالار کشاورزیه ...

شخصا که با این بخش خیلی حال میکنم ...

اخیرا دعوت های صورت گرفته از این بخش برای سایر کاربران خیلی زیاد بوده و بعضی ها استفاده کردن و بعضی ها هم چندان دعوتنامه ها براشون خوشایند نبوده ...

با امید به اینکه دعوت کاربران به این بخش هدفمند شود ...

علاقمندان عنوان تشکر این پست رو کلیک کنند.

حتما عزیزانی که در بخش زراعت تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

اکولوژی گیاهان زراعی

فیزیولوژی گیاهان زراعی

تکنولوژی بذر

غلات

حبوبات

نباتات صنعتی

گیاهان علوفه ای

دیمکاری

اصلاح نباتات

زراعت عمومی

کارشناسی ارشد و دکترا

اشتراک شدن در این بخش رو به همه عزیزان توصیه میکنیم.

• Like 10
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش باغبانی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

حتما عزیزانی که در بخش باغبانیتاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

میوه کاری

گیاهان زینتی

سبزی کاری

گلخانه

باغبانی عمومی

عزیزانی که میخوان در بخش باغبانی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 11
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش علوم دامی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

مدیریت تخصصی بخش در دست نفیسه خانم (ساز شکسته) عزیز هست ...

با وجود ایشون این بخش هم سر و سامون گرفته و تاپیک های خوب و مهمی در این بخش هم زده میشه ...

حتما عزیزانی که در بخش علوم دامی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

مرغداری و صنایع وابسته به طیور

دامپروری و صنایع وابسته

سایر مباحث

عزیزانی که میخوان از بخش علوم دامی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 8
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش گیاهان دارویی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

این بخش هم سر و سامون گرفته البته تا حدودی (اونم بخاطر حجم بالای تاپیک ها) و تاپیک های خوب و مهمی در این بخش هم زده میشه ... اما چون حجم تاپیک ها زیاده کفر مدیر در میاد ... اما مطمئنا در مورد هر موضوعی که دلتون بخواد مطلب پیدا میشه!

حتما عزیزانی که در بخش گیاهان دارویی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

شناخت گیاهان دارویی

کشت و پرورش گیاهان دارویی

ترکیبات موجود در گیاهان دارویی

مصارف دارویی

مشترک شدن در این بخش رو به همه کاربران نواندیش توصیه میکنم به 2 دلیل:

1. خوشبختانه همه ما ایرانی ها دکتریم و اظهار نظر پزشکی همه جا داریم!

2. مطالب میتونه واقعا مهم باشه و هر فردی با هر تخصصی براحتی میتونه استفاده ببره

عزیزانی که میخوان از بخش گیاهان دارویی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 10
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش گیاهپزشکی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

مدیریت تخصصی این بخش در دست خود عزیزم هست ...

با وجود خودم این بخش هم سر و سامون گرفته البته تا حدودی (اونم بخاطر اینکه من عادت به کپی و پیست ندارم) و شاید حجم تاپیک ها بالا نباشه اما شخصا این توان رو دارم که مشاوره به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بدم ... و مطمئنا در مورد هر موضوعی که دلتون بخواد میتونیم راهنماییتون کنیم

حتما عزیزانی که در بخش گیاهپزشکی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

بیماری های گیاهی

آفات گیاهی

علف های هرز

سم شناسی

عزیزانی که میخوان از بخش گیاهپزشکی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 9
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش علوم صنایع غذایی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

حتما عزیزانی که در بخش علوم صنایع غذایی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

تکنولوژی مواد غذایی

میکروبیولوژی مواد غذایی

اصول مهندسی صنایع غذایی

تجزیه و شیمی مواد غذایی

کنترل کیفی مواد غذایی

اصول طراحی کارخانجات

گالری صنایع غذایی

کتابخانه صنایع غذایی

تحصیلات تکمیلی

شخصا بازدید از این بخش رو بازم به همه توصیه میکنم چون علاوه بر مباحث تخصصی، مباحثی هم که شناخت عموم رو نسبت به سلامت غذایی خودتون بالا ببره داره! (چی گفتم!) :whistle:

عزیزانی که میخوان از بخش صنایع غذایی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 10
لینک به دیدگاه

عزیزانی که میخوان در بخش خاکشناسی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

مدیریت تخصی این بخش در دست خودم هست...

با توجه به اینکه نمیرسم زیاد توش فعالیت کنم و تاپیکا های جدیدی بزنم ولی اگه سوالی باشه میتونیم در حد توانمون پاسخگو باشیم...

از دوستان مهندسی شیمی و عمران دعوت میکنم که تو این بخش مشترک بشن..مطالبی که ارائه میشه به نحوی با دورشته در ارتباط هستش...

حتما عزیزانی که در بخش خاکشناسی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

این بخش شامل:

شیمی و حاصلخیزی خاک

فیزیک و حفاظت خاک

بیولوژی و بیوتکنولوژی

مدیریت آب و خاک

عزیزانی که میخوان از بخش خاکشناسی بازدید کنن و مشارکت داشته باشن از این پست تشکر کنن.

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

عزیزانی که میخوان در بخش منابع طبیعی مشارکت کنن یا بازدید داشته باشن از این پست تشکر کنن.

مدیریت تخصصی این بخش در دست Ghasem Zare هست...

با امید به اینکه دعوت کاربران به این بخش هدفمند شود ...

این بخش شامل:

جنگل داری

صنایع چوب و کاغذ

مرتع و ابخیزداری

شیلات

تحصیلات تکمیلی

نگارخانه

علاقمندان عنوان تشکر این پست رو کلیک کنند.

حتما عزیزانی که در بخش منابع طبیعی تاپیک یا پست جدیدی میزارن اگر میخوان از دیگران برای تاپیک خودشون دعوت به عمل بیارن حتما با توجه به درخواست ها و اشتراکات این پست باشه ...

• Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...