رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این هم یک عکس آسون (راهنمایی اکثر ما ها یدونه از اینها تو خونه داریم)
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سلام شارژر هستش ؟
لینک به دیدگاه
سلام شارژر هستش ؟

سلام.نه دوست عزیز شارژر نیست .

یک راهنمایی دیگه :بعضی افراد هم تو آشپزخونه یدونه از اینها دارند .هم تو حمام یا اتاق خواب.بغضی افراد هم اصلا از اینها ندارند:ws3:

لینک به دیدگاه

:ws52::ws52:

چرا ما ازینا تو خونمون نداریم؟؟؟

خوبه برم یکی بخرم .....

راستی تا حالا امتیاز ها اینطور شد :

سمندون

mammd kh

ستیا

پیمان

deremel400

هر کدوم 10 امتیاز......

کسی رو که جا ننداختم؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
:ws52::ws52:

چرا ما ازینا تو خونمون نداریم؟؟؟

خوبه برم یکی بخرم .....

راستی تا حالا امتیاز ها اینطور شد :

سمندون

mammd kh

ستیا

پیمان

deremel400

هر کدوم 10 امتیاز......

کسی رو که جا ننداختم؟؟؟:ws52:

اون افرادی که تو خونشون دارند هم جلوی چشمشون نیست .اگر کنجکاوی کنند و یک دستگاه را باز کنند داخلش از اینها یا مشابهش هست

لینک به دیدگاه
این هم یک عکس آسون (راهنمایی اکثر ما ها یدونه از اینها تو خونه داریم)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یک نوع load sell نیست؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
یک نوع load sell نیست؟؟؟؟

آورین معروف ترین شکل لود سل یا همون سنسور وزنه.که داخل ترازو های دیجیتال استفاده میشه.چون شما ناظر ارشد هستید و زورتون زیاده به خودتون 50امتیاز بدهید:ws3:

لینک به دیدگاه
آورین معروف ترین شکل لود سل یا همون سنسور وزنه.که داخل ترازو های دیجیتال استفاده میشه.چون شما ناظر ارشد هستید و زورتون زیاده به خودتون 50امتیاز بدهید:ws3:

مرسیی مرسییی من متعلق به همم.......:ws3:

یه خورده توضیح هم بدم که امتیازم حلال باشه ........:ws3:

لودسل يك نوع حسگر (Sensor) الكترونيكي براي اندازه‌گيري وزن و نيرو است كه در انواع كششي، خمشي، فشاري و پيچشي ساخته شده است............

موارد كاربرد:

اين محصول براي اندازه‌‌گيري نيرو در كارخانجات مختلف و نيز اندازه‌گيري كشش كابل‌‌ها و كشش نخ در كارخانجات نساجي و ساير صنايع استفاده مي‌شود..........

اندازه‌گيري وزن بطريقه ديجيتال در ترازوهاي الكترونيكي نيز نيازمند لودسل مي‌باشد. امروزه انواع مختلف لودسل با ظرفيت‌هاي متفاوت در ساخت ترازوها و باسكول‌هاي الكترونيكي كاربرد فراوان دارد...............

سيستم‌هاي اتوماتيك بر اساس اندازه‌گيري وزن مواد در كارخانجات مواد غذايي - كارخانجات آسفالت - پلانت‌هاي مواد شيميايي همه از لودسل استفاده مي‌نمايند.........

تو این تاپیک توضیحات کامل تر در مورد load sell هارو میتونید ببینید.......

[h=1]load sell چیست؟[/h]

لینک به دیدگاه
یه نوع کابلشو هستش که عایق هم هست ...

کابلشو کارش وصل کردن سیم به شینه یا چیزای دیگست ولی این برای اتصال دوتا سیم به همه (اینم یه راهنمایی) .....

ببین داری نزدیک میشیا ولی به اینا نمیگن کابلشو یه چیز دیگه میگن . مورد استفادشم باید بگی و توضیحات.....

ی

لینک به دیدگاه
کابلشو کارش وصل کردن سیم به شینه یا چیزای دیگست ولی این برای اتصال دوتا سیم به همه (اینم یه راهنمایی) .....

ببین داری نزدیک میشیا ولی به اینا نمیگن کابلشو یه چیز دیگه میگن . مورد استفادشم باید بگی و توضیحات.....

ی

نه منظورم یه نمونه ریکم هستش نمی دونم دقیقا ولی برا اتصال سیم دیگه ...

لینک به دیدگاه
نه منظورم یه نمونه ریکم هستش نمی دونم دقیقا ولی برا اتصال سیم دیگه ...

آره میشه گفت یه نمونه ریکم برای اتصال سیم .ولی توضیحات کمه ها .الان بگو چه نوع ریکم هست. و اینکه کجا استفاده میشه معمولا.

یه خورده منو نگاه کن.....(هنوز نفهمیدی کجا استفاده میشه معمولا):ws3: اینم راهنمایی بودها

لینک به دیدگاه
آره میشه گفت یه نمونه ریکم برای اتصال سیم .ولی توضیحات کمه ها .الان بگو چه نوع ریکم هست. و اینکه کجا استفاده میشه معمولا.

یه خورده منو نگاه کن.....(هنوز نفهمیدی کجا استفاده میشه معمولا):ws3: اینم راهنمایی بودها

برا کا بل های مخابراته دیگه

من خودم ریکم کابل های فشار قوی رو زدم و مدل های مختلفشو بلدم .. از مدل زیپیش گرفته تا...... اما با اینا یه زمانی براااا برق کاری ماشین کار کردیم دیگه .... یخوده تخفیف بده بابا ...

لینک به دیدگاه
برا کا بل های مخابراته دیگه

من خودم ریکم کابل های فشار قوی رو زدم و مدل های مختلفشو بلدم .. از مدل زیپیش گرفته تا...... اما با اینا یه زمانی براااا برق کاری ماشین کار کردیم دیگه .... یخوده تخفیف بده بابا ...

دیگه چیکار کنم اینم تخفیف تقریبا درست گفتی.....:banel_smiley_4:

اینا یه نوع کانکتور ژله ای (این کلمه ژله رو میخواستم بگی) هست که برای کارای مخابراتی استفاده میشه . معمولا جاهایی که تعداد زوج کمی هست از اینا استفاده میکنیم برای تعداد زوج زیاد از همون زیپیها که گفتی استفاده میشه .....

تو این کانکتور ژله وجود داره و یک تیغه باریک دو سر سیم رو میزارن تو این کانکتور و بعد فشارش میدن اون تیغه سیم هارو قطع میکنه و متصل میشن . ژله هم برای جلوگیری از نفوذ آب داخلش میزارن.....

خوب عکس بعدی رو بزار ......

لینک به دیدگاه
دیگه چیکار کنم اینم تخفیف تقریبا درست گفتی.....:banel_smiley_4:

اینا یه نوع کانکتور ژله ای (این کلمه ژله رو میخواستم بگی) هست که برای کارای مخابراتی استفاده میشه . معمولا جاهایی که تعداد زوج کمی هست از اینا استفاده میکنیم برای تعداد زوج زیاد از همون زیپیها که گفتی استفاده میشه .....

تو این کانکتور ژله وجود داره و یک تیغه باریک دو سر سیم رو میزارن تو این کانکتور و بعد فشارش میدن اون تیغه سیم هارو قطع میکنه و متصل میشن . ژله هم برای جلوگیری از نفوذ آب داخلش میزارن.....

خوب عکس بعدی رو بزار ......

سلام

شما می دونید اینها را کجای اصفهان می فروشند .یکی به من گفت به اینها می گند عدسی رفتم دم مغازه گفتم عدسی سیم دارید طرف این جوری شد:ws38:بعد گفت برو از حلیم فروشه بخر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...